Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yazmadan yatamadım
ASLANLARIM SİZİNLE GURUR DUYUYORUM O HAKEME-KASAP MI DESEM YOKSA-RAĞMEN SON ANA KADAR ÇOK İYİ MÜCADELE ETTİNİZZZZZZZZZZa.s.
bizi çeyrek finale kadar yine hakemlere rağmen getirdiniz gururumuz oldunuz umutlarımızı yeşerttiniz ve inanıyorum tarafsız bir hakeme denk gelseydiniz-bu mümkün gözükmüyo hiçbir zaman malum kuyruk acıları varrrrrrrr-kupayı kaldıran siz olurdunuzzz
sağolun aslanlarım elinizden geleni yaptığınız içinnnnn
son söz:rüştüüüüüüüüüü yenirmiydi o gollllllllllllllllllllllllllklava:

günaydın arkadaşlar..benim bi sorunum var.17 haziranda adet olmuştum.bugün 10.gün. 8.gün beraber olduk.ben 8-10-12-14-16. günler yumurtlamaya denk gelir diye o günler için karar almıştım.ben adet olduğum günden beri acayim mide bulantım var ben adettendir dedim devam ediyo dalga dalga.dün akşam göğüslerim baya sızladı o da yumurtlamadandır dedim.bu sabah kalktım ki çamaşırımda kahverengi tarzında 3-4 damla leke var.hani adet kesilirken yada ilk başladığında bir renk olur ya aynı onun gibi ve o miktarda bi leke gördüm.uykum da çok geliyor.ama başka da bi belirtim yok.benim bugüne kadar bekarken de dahil ne adetim gecikti nede adetten sonra iki adet arası lekelenmem oldu.bu olay ne olabilir arkadaşlar...

günaydın kızlar büyük gün geldi birazdan hazırlanıp çıkıcam evden kan testi yaptıracağım bakalım hayırlısı kendimi negatif olarak hazırlıyorum hayal kırıklığı olmasın diye eğer pozitif çıkarsa evde oturucam yaz boyu yok negatif çıkarsa tatile gideceğim teselli olarak görüşmek üzereyerimseniben

günaydın canım üstüne görme diye bi tabir var ondan da olmuş olabilirsin bide iltihap yollarında iltihaplanmada olabilir bendede böle olmuştu kendimi hamile sanmıştım test yptırdım çok miktarda iltihaplanma çıktı en iyisi bi doktora gidip tathlil yaptırman..........

günaydın canım üstüne görme diye bi tabir var ondan da olmuş olabilirsin bide iltihap yollarında iltihaplanmada olabilir bendede böle olmuştu kendimi hamile sanmıştım test yptırdım çok miktarda iltihaplanma çıktı en iyisi bi doktora gidip tathlil yaptırman..........
CADIARZU

günaydıııın kızlarrrrr
Tamam yenildik ama grurluyuz bizim hakkımızdı ama olmadı o kadar eksik oyuncuya rağmen almanlara nefes aldırmadıkkkk bu kadro bu hoca bu taraftar oldukdan sonra biz daha neler yaparız yaşayııınnn ASLANLARRRRRR HELALLLLL SİZE

hadi canım güzel haberlerini bekliyoruzzz

ya aslında baya erken belirtiler için ama bilemiycem
bu adet gecikmemesi bendede var mayıs 25 te adeet olkuştum hamileyim diye düşünüyordum ama olmadı tam haziran 25 te oldum bendede vzardı mide bulantısı uyku
demekki psikolojikmiş adet olunca hiçbiri kalmadı ooofof
neyse umarım hamilesindirCADIARZU

DAHA KALMADILAR CANIM GECEDE GEÇ YATTI HAEPSİ İŞLERİ VARDIIIIIIII:roflol::roflol:[/QUOTE]

yaaa ewet aksam hakemı olduresım geldı yaa.ne bu insanların turklere gıcıklıgıııı...demi kızlar yaaaa..oyle bır moda gırmıstık kı cok ınanmıstık...nıye bızım maclarımıza tarafsız bır hakem verılmıyoooooooo9

DAHA KALMADILAR CANIM GECEDE GEÇ YATTI HAEPSİ İŞLERİ VARDIIIIIIII:roflol::roflol:

yaaa ewet aksam hakemı olduresım geldı yaa.ne bu insanların turklere gıcıklıgıııı...demi kızlar yaaaa..oyle bır moda gırmıstık kı cok ınanmıstık...nıye bızım maclarımıza tarafsız bır hakem verılmıyoooooooo9[/QUOTE]

KIZLAR YEDİREMİYORLAR AVRUPA BİRİLİĞİNE KABUL ETMEDİKLERİ TÜRKLERİ YÜKSEKLERDE GÖRMELERİNİ

güngüneş arkadaşım senin adetler nasıldı düzenlimiydi yada iltihaplanma olmuş sende bunun başka belirtisi varmıydı sende sancı ağrı falan..çok miktarda demişsin ya bunun belirtisi sadec o lekeler mi oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…