Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasibim öptüm kolay gelsin
sağol hayatımŞeniz
değilim canım ama allah kimseye bu acıyı yaşatmasın herkesin şu lafından nefret etmiştim kısmet yine olur bu kadar kolaymı diyordum
insan ilk başta kabul edemiyor haklısın ama şunuda düşünmek gerekir bu dünyada yiyeceği ekmeği olsaydı ne yapar eder bir şekilde doğardı emelciğim ben 23 haftalıkken kaybettim ve doğduğunda yaşıyordu düşünsene 13 hafta sonra kucağımda olacaktı ama olmadı allah onu çok sevdi hemen yanına aldı şükür de hayatım şü,kür halimize ben 2 gün kanamayı umursamayıp dr aramasaydım şuan burda olmayacaktım
kociş gelene kadar ben burdayım da diğerlerini bilmemmmmmmmm:sm_confused::sm_confused:

bende burdayım şimdilik

valla sizden ses çıkmayınca sitede takılam dedim iyide etmişim biyer yakaladım gülmekten yerlere yattımmmmmmm:roflol::roflol::roflol:
siz napyonuz bakemmmmmmm:dance::dance::1hug:

ayşe ben kaçıyorum canım kardeşim geldi görüşürüz öptümmmmmmmmmmmmm

ayşe ben kaçıyorum canım kardeşim geldi görüşürüz öptümmmmmmmmmmmmm

anaaa sende gidince kimse kalmıyo zaten in cin top oynayacak türkiye kazanacak-inşallah-deseneeeeeeeee:dance::dance:
kociş aradı maç için arkadaşa gidiyoruz lahmacun siparişi de vermiş giderken götürelim diye neyse kısaca her ne kadar pirinci ıslatsamda ayşe bu akşam da mutfaktan yırtar çok üzüldüm yavvvvv:roflol::roflol::roflol:
oradan girebilirsem nete görüşürüz kızlar yok olmazsa iyi akşamlarrrrrrra.s.
:nazar:EN BÜYÜK TÜRKİYEEE:nazar:

dakika 21 golllllllllllllllllllll:teytey::içelim::teytey:
kazım vurdu uğur tamamladı:dance::dance:
hadi aslanlar böyle devam edinnnnnnn:nazar::nazar:

yok kızlar vazgeçtim yedik golü maç bitene kadar sevinmeyecem bi daha hadi aslanlar atın bitane daha yemeyin amaaaaaaa:nazar::nazar::nazar:

en haber kız nerdesin nerde olursan ol sen girersin gerçide,

karamandayım şeker deprem sonrası yerleşkesi ve evet pc varsa siteme gelmeme kociş hariç kimse mani olamazzzz-biraz bozuk atıyor da yanıma gel diye-:roflol::roflol::roflol:
sen napan bakammmmmm:dance::dance:

kıs sen kayserili misin??
evetttt
bu dediğin gece 12 mi
evet canım gece 12
kolay gelsin canım ama bişey anlamadım:eek:
şimdi kına mı yarın yoksa düğün mü ya da siz kına arası düğün mü yapıyonuz kafam karıştı yaaaaaaaaCADIARZUCADIARZU
bu arada o pastadan hani banaaaa:eek:klava::eek:klava:
yarın kına gecesi bir gün sonra düğünnnnnn
Kız bende sensin sandım ilk yüzü gözüktü Amin canım :eek: bluzda güzelmiş heee
kız hamiş senin gözlerrrrrrrr varyaaa bei öldürecekkk
:roflol:

karamandayım şeker deprem sonrası yerleşkesi ve evet pc varsa siteme gelmeme kociş hariç kimse mani olamazzzz-biraz bozuk atıyor da yanıma gel diye-:roflol::roflol::roflol:
sen napan bakammmmmm:dance::dance:

valla benimdeki neyapıuyon diye geldiiiiiiiiiiii baktı güzel güzel gitti

aman bu hakemde gıcık etti bizi yahu......şu an 60.dakikanın içindeyiz ve maç 1-1 devam ediyor....umarım 1 gol ile bu işi bitiririz.....bu arada küçük fritöz almamın sevinci ile musakka patlıcanlarını onda pişireyim dedim son 1.5 saattir mutfaktaydım...geldiimden beri yeni oturdum valla.....maç arası reklam alayım dedimm hocam nassssııı iyi etmişmiyim.....

veeeee gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

olmadı...........elendik ama gururluyuz çünkü çok iyi oynadık........tebrikler TÜRKİYE tebrikler ÇOCUKLAR

X