Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

klava:beni neden yamıyonuz küstüm zaten bugüz hamileliği beklerken adet oldum küstüm size:1closedeyes::1closedeyes:

konuyu bölmüş gibi olmayım ama ya şunu göstermeden edemedim, sonra devam edelim akşam planına.. ben de böööle hamiş olmak ve bu bluzlardan giymek istiyom kıslar:asigim:

inşallah hayatım size birşey anlatayım içimden geldi
1994 yılında atakana hamileyim o zaman eşimin işi pek iyi değildi daha kaptanlık sınavına girmemişti benimde düşük tehlikem var diye işten ayrılmak zorundaydım yani anlayacağınız ev kira durumumuz kötüydü ilk hamileliğim ve jileye çok özenirdim ama biliyormusunuz ben hiç hamile kıyafeti giyemedim çünkü eşime al diyemiyordum biliyordum ki
adamcaz alamayacak ve ü,zülecekti o zamanlar taytlar modaydı ve ben o taytların lastiklerini kestim ve kendime hamile kıyafetti yaptım bu benim içimde yıllarca uhte kaldı kıza hamile olduğumda durumumuz bayağı düzeldi ve kendime 2 3 takım aldım ama giymeye nasip olmadan bebişimi kaybettim.

Canım nasibim yaaa inşallah daha iyilerini bol bol gerine gerine giyersin tez zamandaaaaaaaaaaa

Bu arada benim de yeni bi kaç pantolon almam lazım göbeğim çıktı rahatsız edio bu kot beni

senağlamasenağlama
senağlamasenağlama KIZ BEN 7 HAFTALIKKEN ALDIM HAMİLE KIYAFETİ AMA NE YAZIKKI 8. HAFTADA BENİ TERK ETTİ

benim varrrr ama çok güzel bir kazak malum kış hamişiydimmmm
kıyamamm, inşallah bu sene de yaz hamişi olursunŞeniz
KIZLAR BAKIN BU BENİM

BEN BECERİKSİZ BECEREMEDİM Kİ
benim de ikinci gönderdiğim çıkmadı:sm_confused:
ablaaam kıyamam ben sana daŞeniz inşallah tez zamanda çeşit çeşit hamile kıyafetleri giy, sonra da bebişini sağlıkla al kucana:asigim:

klava:beni neden yamıyonuz küstüm zaten bugüz hamileliği beklerken adet oldum küstüm size:1closedeyes::1closedeyes:

hayatım senle ilgili hiçbirşey bilmiyorum ki sanırım aramıza yeni katıldın hoşgeldin tarihini ver ekleyeyim hemena.s.

amin hayatım inanın size yazarken o günler geldi aklıma gözlerimden yaşlar dökülüyorsenağlama
Benim de başımdan bir sürü olay geçti ben de çok yokluk çektim ki hala da yakamız bir araya gelmedi doru düzgün ama ben hep hamdediyorum Rabbime yollarımı açtı die O günleri bile özlüyorum bazen hani bazen cepte beş kuruş olmazdı ama ne huzur vardı be mübarek ne destek vardı birbirimize maaşallah O yüzden hep derim ki Allahım sen hayırlısını ver :enbuyukkk::enbuyukkk: al bu da sana üzülme o günlerin tadı ayrı oluyoa.s.

Bu arada benim de yeni bi kaç pantolon almam lazım göbeğim çıktı rahatsız edio bu kot beni
oy yesinler göbüşünüü:asigim:
senağlamasenağlama

KIZ BEN 7 HAFTALIKKEN ALDIM HAMİLE KIYAFETİ AMA NE YAZIKKI 8. HAFTADA BENİ TERK ETTİ
emelim sen de mi kaybettin bebeğinisenağlama
canımm çok üzüldüm ya, Allah tez zamanda sana sağlıklı bebek versin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…