Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aylinim zamanlama hatası yaptın sanırsam üçüncüsü yaz hamişliği olsun diyecektin sanırımm:eek:klava::eek:klava:
yaz hamişi olmam için eylül ekimi beklemem lazım Allah korusun yaaaaasenağlamasenağlama

oy yesinler göbüşünüü:asigim:

emelim sen de mi kaybettin bebeğinisenağlama
canımm çok üzüldüm ya, Allah tez zamanda sana sağlıklı bebek versin inşallah..

EVET CANIM HEM BENİMKİ O KADAR KÖTÜ BİR HAMİLELİKTİKİ SUYA BİLE HASRETTİM içsem miğdem bulanıyor çıkarıyordum 60 kg ile hamile kaldım 53 kg düştüm 8.haftalıkken ölmüş karnımda bizim 11.haftada haberimiz oldu zehirliyormuş artık ama doktor ihmalide var hamilelikte doktor çok önemli şuan bütün sıkıntılara bütün zorluklara razıyım yeterki bebeğim olsun

kızlar ben kaçar artık yemek yapmam lazım hazırlayabilirsem gelirim tekrar öptüm sizi:1hug:

EVET CANIM HEM BENİMKİ O KADAR KÖTÜ BİR HAMİLELİKTİKİ SUYA BİLE HASRETTİM içsem miğdem bulanıyor çıkarıyordum 60 kg ile hamile kaldım 53 kg düştüm 8.haftalıkken ölmüş karnımda bizim 11.haftada haberimiz oldu zehirliyormuş artık ama doktor ihmalide var hamilelikte doktor çok önemli şuan bütün sıkıntılara bütün zorluklara razıyım yeterki bebeğim olsun
Bi tanesi konu açmıştı Bebeğim gitti Tutunamadı annesine diye o senmisin yoksaaaa:uhm:

aylinim zamanlama hatası yaptın sanırsam üçüncüsü yaz hamişliği olsun diyecektin sanırımm:eek:klava::eek:klava:
yaz hamişi olmam için eylül ekimi beklemem lazım Allah korusun yaaaaasenağlamasenağlama
hani ilk iki ayı yaza gelsin dedimdi ama o da doğru karnın büyüyünce kış olcak, o zaman 3. yaza gelsiiiin:asigim:

hani ilk iki ayı yaza gelsin dedimdi ama o da doğru karnın büyüyünce kış olcak, o zaman 3. yaza gelsiiiin:asigim:

eh hamiş olunca resmini gösterdin aslını da alırsın artık dimi:1hug:
teyze yapacam ya seniiiiiiiii:roflol::roflol:
güzel günler göreceğiz çocuklar
motorları maviliklere süreceğiz
çocuklar inanın inanın çocuklar
güzel günler göreceğiz güneşli günler
motorları maviliklere süreceğizzzzzzz
tam yazarken kanal1de bu yayınlandı millilere moral açısından çok hoşuma gitti umarım doğru yazmışımdır tam bizlik değil mi:1hug::1hug:

canımm böle de deme, Allahtan hayırlı sağlıklı bi evlat dile.. dilerim kısa zamanda nasip etsin Allah..
kızlar ben kaçar artık yemek yapmam lazım hazırlayabilirsem gelirim tekrar öptüm sizi:1hug:
:a015:
Ahanda gittim öperekten hepinizi yarın görüşürük artık

eh hamiş olunca resmini gösterdin aslını da alırsın artık dimi:1hug:
teyze yapacam ya seniiiiiiiii:roflol::roflol:
güzel günler göreceğiz çocuklar
motorları maviliklere süreceğiz
güzel günler göreceğiz güneşli günler
motorları maviliklere süreceğizzzzzzz
tam yazarken kanal1de bu yayınlandı millilere moral açısından çok hoşuma gitti umarım doğru yazmışımdır tam bizlik değil mi:1hug::1hug:

tatlı cadımız sen bi hamiş ol, nerden aldını sorcam ben jessikaya, alcam aynındannŞeniz

ya hayırlısı ama ben yaz hamişlini seviyorum kıyafetlerden dolayı, daha zor diyolar gerçi sıcak yüzünden ama..

Allah ikisini de nasip eder inşallah canımmmmma.s.
kişi herkezi kendi gibi bilirmiş ben 4 tane istiyom yaaaaaaaa seni de öyle düşünüyommmmmmm eh ikisi de olur o zamannnnnnn:dance::dance::dance:

X