Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ççoooookkk mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yok işdeyim ben evde olsam neler yaparımda akşam gidince halim kalmıyo benim akşam temizlik olmaz zaten bi hafta sonu yapabiliyorummmm

ay kıyamam canım sana ben tabi gelirim kız o zaman ne olacak elimemi yapışacak evi temizler çamaşırları yıkar ütüleri yapar 2 tencere de yemek yapar birde üzümlü kek döker evime gelirim nasıl amaŞeniz

ee orantı kurarsen aynen öyle oluyo. hem yoruluyosun hem üç gün temizlik. otur kızım yerine ne uğraşıyon

ya benimki aslında artık hastalık bak bu kadar temizliyorum 2 hafta sonra 3 tane kadın alacağım bahar temizliği yapsın diye halıları yıkamaya vereceğim oy oy oy vallahi kafayı yiyeceğim yalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

kız ne dünyası avrupa kupası buuuu:roflol::roflol:

canımmm benim sağol ya akşam eve gelip ütü yapmak öldüürüyo bende senin gibi iç çamışırlarını falan ütülerimmmmm

sende benim annem gibisin haaaaa bırak kız 2 kişimi kirlettiniz halıları eskitecen

yok aslında evleneli 7 ay oldu ama ben işte illa temizlenecek yıkanacak suya girip çıkacak onu bunu bilmem

ben her an çıkabilirim kızlar kocam çıkalım deyo size allahaısmarladık diyemiyorum. aniden çıkıyoruz o yüzden simdiden bay bay diyim de sonra arkamdan :)

mükemmelsin sen ya bu cumleyi tuttum vay kaltak bak bay bay demeden gitti demeyin.:sm_cool::sm_cool::roflol::roflol:

yok aslında evleneli 7 ay oldu ama ben işte illa temizlenecek yıkanacak suya girip çıkacak onu bunu bilmem
cidden sen delisssiiiinnnnnn kız eskitme eşyalarınıııııı klava:klava:
ben her an çıkabilirim kızlar kocam çıkalım deyo size allahaısmarladık diyemiyorum. aniden çıkıyoruz o yüzden simdiden bay bay diyim de sonra arkamdan vay kaltak bak bay bay demeden gitti demeyin. :)

kız dermiyiz hiç öyle şeyler naltakkkk aşk olsunnn:roflol:

benim eşim onu diyor zaten emel 2 kişiyiz haftada 3 gün temizlik yapıyorsun 3 kişi olunca galiba hergün temizlik yapacaksın diyo
kıs deli misin haftada bi neyine yetmiyooo yasık sanaaa:1shok:
işe yaramazsa üstünden çıkart mı:1shok::roflol: hazır çıkartmışken de

bebek mi olur gol olur gooooooooool
ha gol ha bebek aynı kapı
yaaaaaa ağliciiiiim ben off oldum bu günlerr senağlama
hiiiiiiiiiii yok yok sıyırmışın sen:roflol:
ha sende daha jetooon düşmemiş gülüm, bende de o civarda düşmüştü, temizle temizle nereye kadar, bitmessss, sen de bakacan olmuyo böle amaaaaaan başlamışım temisline dicen,yakındır:roflol:
ben her an çıkabilirim kızlar kocam çıkalım deyo size allahaısmarladık diyemiyorum. aniden çıkıyoruz o yüzden simdiden bay bay diyim de sonra arkamdan vay kaltak bak bay bay demeden gitti demeyin. :)
:roflol:yok demeyis yaf

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ben varken susun yokken çoşun çarşaf çarşaf doldurun küstüm işte sizeeeelülülülülülülülülülülülü
hainlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrklava:klava:

ayşem gelmiş hoş gelmiş sefa getirmiş eee annen geldi mi?

saol canım:1hug:
gitti bileeeeeee annem sapancada oturuyor taksit ödemeye gelmiş eh hazır gelmişken kızımı da görem demiş o varken gelemedim o yüzden ayıp olur dimi ama lafladık biraz sonra gitti canım annem yaaaaaaaa:1hug:
neyse ama maşallah yani bi maç muhabbeti almış gitmiş ben varken tık yok amaaaaaaasenağlamasenağlama

kuzucum ağlama kıyamam sana ben akşama maç varya onun heyecanı sardı herkesi

kızlarr ben geldımmmmm
oku oku gecmısı bıtıremedım ya...buarada ınanılmz sıcak oldum yorgunluktann.nasıl uyku bastırdı masanın ustune basım duscek dıye korkuyommmm

kızlarr ben geldımmmmm
oku oku gecmısı bıtıremedım ya...buarada ınanılmz sıcak oldum yorgunluktann.nasıl uyku bastırdı masanın ustune basım duscek dıye korkuyommmm

kız benimde uykum geldi temizlik yapınca ama burda cadının biri göndermiyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…