Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bence eğlenceden çok yorulacaklar :roflol:
izmirsporda lisanslı futbolcu teyzesi futbol kampına gidecekler:dance:
afferin ona,maşallah:nazar::nazar::nazar:
maşallah canım ne güzel bi evlat yetiştirmişsiniz. nazar değmesin :nazar: inşallah bizimde bebişlerimiz olur onlarda bizim koltuklarımızı kabartır ayyy o günleri görcezmi acaba :asigim:
aminn,inşallah o günleri de görürüz,kocişlerimizle birlikte,sağlık ve huzurla..:asigim:

zuzucuk sen hangi üniversitede öğretim görevlisisin canım ?

öğretmenim aslında öğretmenliği göremedim kayıt yaparken öğretim görünce atladım...dershanede çalışıyordum...
evlenince istanbula geldim bıraktım işimi....
bu sene evde özel derslerle idare ettim.....
şimdide bu sene özel sektör bi yere girmeyi düşünüyorum ama
her yerde hafta sonu çalış diyo ..o da bana gelmiyor yaaaa...çok çalıştım hafta sonu acayip yorucu oluyo

kızlar akşama maç var ya hepinizden rica ediyorum herkes bi uğur yapsın bu akşam ve birbirimizle telepati kuralım tamammı sıkıştırın araya köşeye bişeyin altına falan bişilerinizi sonrada almanlar işte böyle sıkışsınlar kurtulamasınlar diyin ters koyun bişileri sağa sola bayrak mayrak dikin saksılara alamanların işi ters gitsin deyin hemi?sırnaşık şeyjeyyar jeyyar

sen delisin kız gerçi bizimle beraber olup akıllı olan pek nadir ama olsun

kızım sen bizi hırvatistan maçında görcektin neler yaptık tabureleri üst üste ters mi koyarsın saksılara türk bayrakları diktik. uzun bi masamız vardı iki üç masa yanyana o masaların aralarına poşetler mi sıkıştırmadık. önce balonları şişirdik astık sonra onları patlattık patlasın hırvatlar bu poşetler gibi büzüş büzüş olsunlar kenardan köşeden sıkışsınlar amanin o hıyar hakemin ayakları dolaşsın diye bacıkları düğüm atmalar gebirirdin yani gülmekten
amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bilesin ki bunlar işe yarıyoooooooooooooo
sende yapcan sözmü kız :eek:klava:

allah seni kız ilahi...delisin ayol ama aklıma yattı heeeeeeeeejeyyarjeyyarjeyyar

kızlar akşama maç var ya hepinizden rica ediyorum herkes bi uğur yapsın bu akşam ve birbirimizle telepati kuralım tamammı sıkıştırın araya köşeye bişeyin altına falan bişilerinizi sonrada almanlar işte böyle sıkışsınlar kurtulamasınlar diyin ters koyun bişileri sağa sola bayrak mayrak dikin saksılara alamanların işi ters gitsin deyin hemi?sırnaşık şeyjeyyar jeyyar

yavrum benim fatih terimden bile taktiksel anlayışların kuvvetli....açın benim love min yolunu kız maça gitçek daha...kız sen kampa gitsen ne tüyolar verirsin futbolculara kimbilir.....Şekil A

Bak şimdi Rüştü sana doğru bir top geldiğini gördüğün anda formanın bir ucunu tutup halay pozisyonuna geçeceksin resim1:teytey:
sen hakan balta savunma anlayışını sıkı tut...ikili mücadelelerde tipini kullanıp futbolcununda eşcinsel olmasını dileyerekten göz altından bak ona resim2jeyyar
sen tümer.....valla ben ona bişey bulamadım....en iyisi oklava göstertsin o resim 3 :eek:klava:

gerçi senden daha yaratıcı taktiklerde gelebilir tabide şimdilik bunlar aklıma geldi....ben iç çamaşırımı ters giymeyi düşünüyorum....malum nazar değmesin milli takımımıza deyü.....sende dene....yada evde baykuş figürü varsa elimizde tutarız....kötü talihi değiştirmesi baaabında......:dance:

kız benim için yap bari tamammı zati türkiye için yaparsın da benim için yap sözmü bi poşet canım altı üstü sokuştur halının altına bas üstüne yenilin ulan almanlar de ama basarken üstüne ulan hakem de ayağın elin dolaşsın emi de tamammı tamammı tamammı tamammı ???kafamçokkarıştı

tamam canım yapcen ulen....
akşam kocişimle davetliydik artık evde yapıp öyle çıkarım evden..
hi haaaaa haaaa kötülüükkkkkkjeyyarjeyyar byeeeeeeeeee

kızım Sen Bizi Hırvatistan Maçında Görcektin Neler Yaptık Tabureleri üst üste Ters Mi Koyarsın Saksılara Türk Bayrakları Diktik. Uzun Bi Masamız Vardı Iki üç Masa Yanyana O Masaların Aralarına Poşetler Mi Sıkıştırmadık. önce Balonları şişirdik Astık Sonra Onları Patlattık Patlasın Hırvatlar Bu Poşetler Gibi Büzüş Büzüş Olsunlar Kenardan Köşeden Sıkışsınlar Amanin O Hıyar Hakemin Ayakları Dolaşsın Diye Bacıkları Düğüm Atmalar Gebirirdin Yani Gülmekten
Amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bilesin Ki Bunlar Işe Yarıyoooooooooooooo
Sende Yapcan Sözmü Kız :eek:klava:

Tamam Kiz Yapayim Senimi Kiracam Delii

[

hoşgeldin emelcik güle güle kirletin emi? a.s.[/QUOTE]

mümkünse kirlenmese çünkü çok yoruldum senağlama

evet canım 2 gün sonra 4 haftalık olucam şutarafagitti
şu keseyi ve bebişi görürsem rahatliicam inşallahhhhhhhhh
allah hepinize nasip etsinyerimseniben
aminn sağol canım, senin de hamileliğin de doğumun da çok kolay ve sağlıklı geçsin inşallah, bebişini de sağlıkla kucağına al..:nazar:a.s.
heh heh heh
aman rumelili sakın donunu ters giymesin o bize sirayet eder senden hariç şeyleri ters koy onları da isimlendir alaman hakem filan de. senin üstündeki herşey düzgün olsun. hee baktın işe yaramıyo üstünden çıkart ama herşeyin düz olsun tamammı:içelim:
işe yaramazsa üstünden çıkart mı:1shok::roflol: hazır çıkartmışken dejeyyar
temizlik bitti ben geldim
oh hadi kurtuldun,hoşgeldin

kirlenecek gülüm kirlenecek nerdeeeeee o günler boşuna bekleme inşallah kirletecek çocuklarımız olurda biz yine temizleriz işimiz ne ki çalışın köleler

benim eşim onu diyor zaten emel 2 kişiyiz haftada 3 gün temizlik yapıyorsun 3 kişi olunca galiba hergün temizlik yapacaksın diyo

ya sen evdede yapama gittiğin yerde de yap yaaaa nütfeeen :a015::a015:

ne güzellll tebrikler canım amin canım inşallah bebişini kucağına da alır büyütürsün sağlıkla mutlulukla hayırlısıyla inşallah.

en büyük ESMAAAA :nazar:
en büyük TÜRKİYEEEEEEEE:nazar:

hoşgeldin emelcik güle güle kirletin emi? a.s.
ççoooookkk mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tabi ne demek ben gelirim sen pc nin başından kalkma
yok işdeyim ben evde olsam neler yaparımda akşam gidince halim kalmıyo benim akşam temizlik olmaz zaten bi hafta sonu yapabiliyorummmm

Ne sinerjisi ne enerjisi yaaa karışmayın adamların işine bırakın oynasınlar toplarını iki dua edin olay kapanmıştırrrrrrrrrr kesin gol atarız
Ulan bi de Dünya Şampiyonu olurmuşuz Alllaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh gör sen keyfi o zaman

X