Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar annem geliyormuş ben kaçar arada bir kaçabilirsem gelirim yanınızaaaaaaa:1hug::1hug:

yarım saatte bir wc ye gitmekten sıkıldım
şimdi olucam şimdi olucam diye beklemek ne kadar zor ((
inşallah hamişliktendir..
kızlar annem geliyormuş ben kaçar arada bir kaçabilirsem gelirim yanınızaaaaaaa:1hug::1hug:
:a015:
hoşgeldin nerelerdesin sennklava: beni de şiddet yanlısı yaptılar sonunda:1shok:
sağol canım,kociş askere gidiyo gibi.. amin.
fikir sorduun konuya gelince, ben arama derim madem samimiyetiniz yok, rüyanı hayra yor, tersi çıkar derler belki düşük tehlikesi atlatmıştır,iyidir inşallah..
ama tabi tebrik etmeye arayabilirsin hamişlini,ama rüyandan bahsetme ararsan da..

tünaydın kızlar
bu ne ya amma döktürmüşsünüz saatt 11den beri burdayım hala geçmiş okuyorum daha bitmedi bile 2.sekmeyi açıp size yazayım dedim:roflol:

hoşbulduka.s.
evet benim regl günüm bugün ama hala gelmedi.
inşallah gelmezde bende hamişimdir.

ohhhhh süpper ya:dance: ne keyifli olur öyle maç yafff:teytey: valla gelesim geldi hanii
tünaydın kızlar
bu ne ya amma döktürmüşsünüz saatt 11den beri burdayım hala geçmiş okuyorum daha bitmedi bile 2.sekmeyi açıp size yazayım dedim:roflol:
hoşgeldiina.s.

nazar değmesin sayfamıza maşallah maşallah döktüren döktürene...hoşgeldiniz kızlar......inşallah bu akşam milli takımımız yine zoru başarır.....biz maçı dakika dakika buradan anlatmaya çalışıcaz ayşeciğimle....malum görev kutsaldır......maç sonrası yorumlar için söz veremem çünkü yendiğimiz takdirde tura çıkma ihtimalimiz çok büyük olacaktır...nasipçim varmı gelişme hayatım doktora gidicek misin?

arkadaşlar benimde bugün adet günüm inşallah olmaz diye dua ediyorum
aramıza hoşgeldin canıma.s.İnşallah olmazsın:dance:
sen erken yapılan idrar testine güvenme
aylin nerdesin karnından baktı bebişe doktor daha embriyoyu göremedik ama bi kese var haftaya kalp atışlarını dinlicekmiş çok şaşırdım 10.4 mm cik bi kese 1cm yani

yok daha gitmedim hayatım koçiş maaşını bekliyor ama akıntım hala çok deli olacağım ya

alemsiniz kızlar:roflol:
tura çıkmak ha:roflol: yaf benim öyle bi şansım da yokkii,aksi gibi nası da tura çıkasım var hep bu zamanlar böle olur zaten,elim kolum balıya

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN güzel hamişimiz
Sefamolsun_______________:

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
RUMELİLİ_________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz
duygu2008.................................5 Temmuz
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz
Ameli........................................17 Temmuz
apexnasip.................................17 Temmuz
nazers......................................17 Temmuz
aylint........................................22 Temmuz
zuzu79.....................................27 Temmuz
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Rahel...................................
çağla27...................................

]BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM......

Son düzenleme:
love hoşgeldiiinn nerelerdesin yaw.Tebrik için teşekkür canım darısı sizin başınızaaaaaaa

nasibiiiimmm yukardaki listede ismimin yanına iliştirdiğin not için teşekkürrrrrr ederim osenin güzelliğin canım benimmmm

nerelerdesin kız sennnnklava:klava: işi asmak serbes ama bizi asmak yok tamammı
arkadaşınıda ara bence kendini rahatlat zaten öyle birşey vrasa inş. yoktur açığa çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…