Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bu akşam izlemez miyiz bee.....zaten ayşe erman toroğlu bende şansal......bide oynatalım uğurcum bulursak deymezyin keyfimize.....dimi ayşe.........pardon dimi hocammmm

kız niye öyle diyorsun sen ben bu maçı bekliyorum sonra finale çıkarsak benim maç başlayacak :eek:

napim seyrederken eğer yenilirsek kötü oluyom onun için en iyisi sonucu öğrenmek bence yendi ohhhhhhh ne güzel yenildi napalım canım top yuvarlaktır buraya kadarmışşşşşşş
tabi yensinler isterim dualar ederim ama heyecena dayanamam yaaa pc de tv nin başında mecburen dinlicem yenilmeyek kızlar yaaaaa :nazar::nazar:
eh her halikarda benim de maçım var herhalllllllll:eek::dance::dance:

oy oy oy yeri ben onu.. bak cetvelinin altında yazıyo, daha 5 mm falan bebiş, çokk minik annesii:nazar::emir_bebek:
kalp atışları ha:asigim: ay o mini minnacık şeyin kalp atışı da var haaa:nazar: ya mucize herşeyiyle...
kesinlikle bir mucize yani bi video izlemiştim nette düşmüş bi bebek en fazla 2-3 aylık ama herşeyi var minik parmakları eklemleri gözleri ip gibi bağırsağı Ne büyüksün Allahım sennnn :enbuyukkk::enbuyukkk::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

bu akşam izlemez miyiz bee.....zaten ayşe erman toroğlu bende şansal......bide oynatalım uğurcum bulursak deymezyin keyfimize.....dimi ayşe.........pardon dimi hocammmm

geçen seferki gibi olacaksa neden olması hocammmmmmmmmmm:dance::dance:

Bizde akrabalara gidicez izlemek için ama adamların şerrinde korkuyorum manyıyolar yaaa

güsellerim ben gidiyorum şimdilik şu hesaplara bi bakiim az sora dönücem
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKK öptüm sizi

yarım saatte bir wc ye gitmekten sıkıldım
şimdi olucam şimdi olucam diye beklemek ne kadar zor :KK43:((

X