Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben geldimmmmmmmmmm:dance::dance:
valla size bağlı hoş mu geldim boş mu geldim:kahve::kahve:
hele bi ses vermeyinnnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava:

ses 1-2 deneme kayıttt.......
ayşe ayşe duy sesimi.......
dünyanın en hızlı çarşıya gidip gelen kadını,kocasının ayak seslerinden tanıyıp arkadaşlarına veda eden kadını,elceazlarıyla kocasına binbir çeşit yemek yapıp önüne koyan kadını,ikizlerin annesi günaydın hayatım:dance:

dünyanın en hızlı çarşıya gidip gelen kadını,kocasının ayak seslerinden tanıyıp arkadaşlarına veda eden kadını,elceazlarıyla kocasına binbir çeşit yemek yapıp önüne koyan kadını,ikizlerin annesi günaydın hayatım:dance:

süpper bi ses vermeydi buuu:roflol:

:uhm:iltifat mı dalga mı bi anlasam neler yapcam daaaaaaaaalülülülülülülülülülülülü
anam çarşıdan çabuk gelmedim kocamı tanıdım çünkü bitek o müzik bangır bangır bağırırken gelir mahalle ayağa kalkar ben yazana kadar da harbi merdivenleri çıkmıştı kapıyı açıyordu binbir çeşite gelince o da faul ayşe mutfaktan çok da anlamaz ama kocişi de aç bırakmaz yeter zatennnnn
ama ikizlere gelince tam onikiden bravoooo:dance::dance:

merhab arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benide listenize yazın :))

hoşgeldin canımmmmm:1hug:
ses gitti yine huuuuuuuuuuuuuuuu kk korosu hadi ses verin1 2 1 2
gelde oklavayı eline alma şimdiiiiiiiiii:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

inşallah olmazsın canımmmm:1hug:
kızlar yüreğim sızlar gidecem ama ararsınız sonraaaaaaaasenağlamasenağlamajeyyarjeyyar

aa dur sabah sabah oklavayı almıssın elıne...
sesımız gelıyomu dıye sorduk yaa gormedınnn.ayy bırazdan hastaneye gıtcem kızlar ya heyet raporu almaya catlatma ıgnesı ıcn hıc sevmıyorum hastanelerııısenağlamasenağlama

amelicim
yanıtlar geç geliyor herhalde
oklavayı alma eline :))))

yok deryacım bunlar oklavaya alıştı bağışıklık kazandılar zarrr artık o da kesmiyo ne yapsak ne yapsakCADIARZUCADIARZU
esmam aylinim nazmiyem gülşenim dilekim huuuu gelin anacım sizi sevesim geldiiiijeyyarjeyyar
Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

yok deryacım bunlar oklavaya alıştı bağışıklık kazandılar zarrr artık o da kesmiyo ne yapsak ne yapsakCADIARZUCADIARZU
esmam aylinim nazmiyem gülşenim dilekim huuuu gelin anacım sizi sevesim geldiiiijeyyarjeyyar
Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

seversen gelirim dayaklık halim yok bugün benimmmm :))))
galiba hasta olacağım karnım aynen öyle ağrııyooooo yaaasenağlama

sesımız gelıyomu dıye sorduk yaa gormedınnn.ayy bırazdan hastaneye gıtcem kızlar ya heyet raporu almaya catlatma ıgnesı ıcn hıc sevmıyorum hastanelerııısenağlamasenağlama

niyekine gerek heyet raporu anlamadımmmmmmmmm:sm_confused:
hastaneleri ben sevmem hastaneler de beni sevmezzzzzzzzzzzz:roflol::roflol:
neyse seni muaf tuttum canım aaaaa bide ayline sözüm vardı galiba hadi oda yırttı diğerlerine gelinceeeeeeeeejeyyarjeyyar

merhab arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benide listenize yazın :))

arkadaşlar benimde bugün adet günüm inşallah olmaz diye dua ediyorum
hoşgeldinna.s. inşallah hamişsindir:nazar::emir_bebek:
amelicim
yanıtlar geç geliyor herhalde
oklavayı alma eline :))))
adı ayşe, oklavanın eline yapıştığı yönünde söylentiler varlülülülülülü
inşallah olmazsın canımmmm
kızlar yüreğim sızlar gidecem ama ararsınız sonraaaaaaaa
ağlama kıs
canım Allah kolaylık versin
yok deryacım bunlar oklavaya alıştı bağışıklık kazandılar zarrr artık o da kesmiyo ne yapsak ne yapsak
esmam aylinim nazmiyem gülşenim dilekim huuuu gelin anacım sizi sevesim geldiiii
sevsene beniii
bi kerecik öpsene:çok üzgünüm:
sana hamiş diyebilir miyim:asigim:

niyekine gerek heyet raporu anlamadımmmmmmmmm:sm_confused:
hastaneleri ben sevmem hastaneler de beni sevmezzzzzzzzzzzz:roflol::roflol:
neyse seni muaf tuttum canım aaaaa bide ayline sözüm vardı galiba hadi oda yırttı diğerlerine gelinceeeeeeeeejeyyarjeyyar[/QUOT
,

neyse sımdılık burdayım patronun oglunu beklıom o gelsın gıtcemm..
gecen ay dısardan ozel aldık ıgneyı doktorum ssk dan hakkınız var 3 kere bosuna para vemeyın nasıl olsa maasından kesılıyo dedı.onun ıcın cıkarrttırıyozzgecen cuma verdım bugun alıcam ...

benimde hem karnımda sancım hemde halsizlik var.
ama ben yine de sabah kalktığımda test yaptım.belki bir umut
olmayacağını biliyorum ama yinede buradaki yazıları okuyunca belki silikte olsa 2.çizgiyi görürüm diye malesef tek çizgi.
geçen ayda adetimden 3 hafta sonra gidip kan testi yaptırmıştım belki tutmuştur diye tam bir hayal kırılıklığı ama en kötüsü eşimin yüzündeki üzüntü ifadesiydi.

X