Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

gülümse hadi gülümse bulutlar gitsin
yoksa biz nası bebişleniriz hadi gülümse
belki rahme bir sperm gelir bir güzel oğlan olur buluşunca
reglin değişir 9 ay ertelenir
gülümse
tut ki karnım acıktı esmam bana küstü tüm site bana küstü
bir bebişim bile yok anlıyormusun
hadi gülümseeeee
bu uydu sankiiii:dance::dance::roflol::roflol::roflol:

wawwww..bu süper yaaaa:1hug:

günaydın kızlar..........maşallah dünden beri rekor kırmışsınız sayfada...oku oku bitmiyor......gününüz aydın olsun inşallah.....

ya Kızlar Benimkinin Modeli Kimsede Yoktur Galiba Evlenmeden önce Eşim Pek Eve Giren Bir Tip Değilmiş Ve Anneside Buna Düşkün Değilmiş Ama Evlenince Biranda Karası Oldu Eşim Ve Biz Kapıdan Girince Ağlamaya Başlıyor Bu Durumlar Eşimin Hiç Hoşuna Gitmediği Için Annesine Gitmek Bile Istemiyor Ben Izmirden Geldim Ya Akşam Eşime Lütfen Annene Gidelim Yoksa Laf Eder Dedim Ve Dediğim Gibi Oldu Başladı Oğlum Niye Sen Emel Yokken Gelmedin Yoksa Gitmemi Dedi Diye Ağlamaz Mı Tabi Benim Cinler Tepemde Ne Diyorsun Sen Anne Banane Ister Gelsin Ister Gelmesin Dedim Ordan Hemen Eşim Dedik Anne Benim Eşim Hakkında ön Yargılı Olduğun Için Gelmiyorum Ben Emelin ısrarı Ile Buraya Geliyorum Dedi
Bizimkide Bizi çok Seviyo Bebek Gibi Davraniyo çok üstümüze Düşüyo Bizde Bundan Sikildik Açikcasi Allahdan Benim Eşimde Beni Hiç Ezdirmez Aşkim Benim O Yaaaaaa
işin Tuhafı Da O şekercim Yaptım Kahfaltı Ama Kocişin Duruşma Vardı Erkenden Biraz Apar Topar Oldu..

Beraber Misiniz Kıs Siz,oy Oy Oy, Zor Oluyodur.. Ev Ev üstüne Olmas Demiş Atalarımızz:1no2:
Beraberiz Eve Gidince Yemeğin Hazir Olmasi Iyi Oluyo Ama Dedimya Bebek Gibi üstümüze Düşüyo Sikiyor Bir Süre Sonraaa
kızlar Ben Gideyim Ya öğlene Doğru Gelirim Temizlik Bitince Yanınızdayım Hepinizi öptüm

Hadi Kolay Gelsin Canimmm Sanaaa

Beraberiz Eve Gidince Yemeğin Hazir Olmasi Iyi Oluyo Ama Dedimya Bebek Gibi üstümüze Düşüyo Sikiyor Bir Süre Sonraaa
neyse, öbür türlü olmasından iyidir canım yaa..
aaa olur mu hiç..........dünya güzeli mıknatısı ile bizleri çekiyor sanırım......
aylinim nasılsın?
gülümm bana mı bu iltifat? yok be canım utanırım, daha neler..
süperimm,biras uykusuzum ama olsun, sen nasılsın?

ben geldimmmmmmmmmm:dance::dance:
valla size bağlı hoş mu geldim boş mu geldim:kahve::kahve:
hele bi ses vermeyinnnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava:

X