Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

valla çorba yaptımmm benim kociş tam bir kısır hastası herzaman yapamıyorum malüm bugün ona kısır yapıyorum nar ekşili falan zaten başka birşey yapsamda yemezzz kısır varkennnnn

canım çekti şimdi ama narı nerde buldun bakimmmmmmmmyerimseniben
burda nar ekşili yapmazlar bildiğin kısır yaparlar nasıl ola ki ooo

nasıl sos canım veriversene tarifi bi zahmet ben de deniyemmmmm:1hug:

birşey yok kız önce kıymayı kavur soğanları ince ince doğra kıymanın içine ekle sonra yeşil biber domates baharatları ekle tamam oldu işte bu yorğunlukla vallahi başka sosa uğraşamam

birşey yok kız önce kıymayı kavur soğanları ince ince doğra kıymanın içine ekle sonra yeşil biber domates baharatları ekle tamam oldu işte bu yorğunlukla vallahi başka sosa uğraşamam
olmadı kız bana göre değilmişşşşşşşşşşş
ben ete balığa el süremem deeeeeee
kız ameli eköseoğlu´ bişey soracam ordamısınız

şimdilik burdayım canım ama kociş her an gelebilirrrr:dance::dance:

ohhhhhhhhhhhh afiyet olsun canım bu arada ayşecim benim kocaya yaptığım dolmaları ve sarmaları buzdolabına koymamış ve kokmuş ben bu adama ne yapayım

desene aynı benim kocaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:
napak kız atsan atılmaz satsan satılmaz tongaya düştük bikez idare edecez:roflol::roflol:

ya kızlar bugün benim adetimin 9cu günü ama 2gündür leke geliyo yumurtlama olabilirmi yada baka bişeymi anlamdım sinir oldum

ya kızlar bugün benim adetimin 9cu günü ama 2gündür leke geliyo yumurtlama olabilirmi yada baka bişeymi anlamdım sinir oldum

adetin bittide mi tekrar leke geliyo yoksa lekeye mi dönüştü yada hiç gelmedi de şimdi mi leke geliyo anaaaa bu arada kociş merdivenleri çıkıyo ben kaçar kızlarrrrrrrrrr

desene aynı benim kocaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:
napak kız atsan atılmaz satsan satılmaz tongaya düştük bikez idare edecez:roflol::roflol:

kız dün görünce resmen öldürecektim adamı yazık dedim ya ben onca emekle yapayım sen bunu yap eeee kuşum vallahi özür dilerim sen olmayınca evin tadı tuzu yokdu diyince yine dayanamadım

adetin bittide mi tekrar leke geliyo yoksa lekeye mi dönüştü yada hiç gelmedi de şimdi mi leke geliyo anaaaa bu arada kociş merdivenleri çıkıyo ben kaçar kızlarrrrrrrrrr

ayın 16sında basladı 20sinde bittim 2gün hiçbirsey yoktu 2gündür de leke geliyor anlamdımki

hoş geldin canım benim

canım benim sizleri çok özledim.2 haftadır görümcem bende,evde durmuyoruz hiç,bol bol havuza giriyoru ve hep misafirlerim vardı. o yüzden giremiyorum.4 gündür takip de edemiyorum ama aklım sizde valla.cuma gününden sona yine sizlerleyim.inşallah güzel haberlerinizi alırım.bu arada cuma günü regl olmam gerekiyor ama ne sitres ne de başka bi belirti yok şimdilik bende. insallah hamişimdir.hayırlısı tabii.sizleri çooooooooook öpüyorum görüşmek üzeree:1hug:

nerdesin sen bakimmmmmklava:klava:klava:

canım benim sizleri çok özledim.2 haftadır görümcem bende,evde durmuyoruz hiç,bol bol havuza giriyoru ve hep misafirlerim vardı. o yüzden giremiyorum.4 gündür takip de edemiyorum ama aklım sizde valla.cuma gününden sona yine sizlerleyim.inşallah güzel haberlerinizi alırım.bu arada cuma günü regl olmam gerekiyor ama ne sitres ne de başka bi belirti yok şimdilik bende. insallah hamişimdir.hayırlısı tabii.sizleri çooooooooook öpüyorum görüşmek üzeree:1hug:sırnaşık şeya.s.

güüü nayyy dııınnnnn güzellera.s.
bugün açılışı ben yapıcam anlaşıldı:dance: kimse de yoktur şimdi:sm_confused:

gülüüüüüm sen nerelerdeydin, öslemişimma.s. inşallah bi dahaki girişine de hamişim kızlaaar diye gelirsinn:dance:

allah allah kimleri görüyorum benden önce gelen biri çıktı
güüünnaayyydıııınnnn kızlarrrrrr
nasılsın aylinciğimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…