Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hayatta hep kaybeden ben oldum nedenmi hep gülmekten hos görmekten bu sözlerim ne sana nede diğer kızlara siz bana bakmyın hersy olabilr ben hiç cahil olmadım bundan sonrada olacagımı tahmin etmiyorum bilmiyorum kızlar ben nerde hata yaptım

SEN DEĞİL BEN HATA YAPTIM OKLAVAM AZ GELMİŞ SANAAAAAAA:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
canım bu ne karamsarlık ya hadi umut dolacaz inadına umut edecez demiyoz mu biz inan burdaki herkez aynı şeyleri yaşıyor şimdi seninkiler aklıma gelmese de hiç birimiz diğerinden aşağı değiliz bu konuda hepimiz her ay deniyoruz ve olana kadar da denemeye devam edeceğiz
pes etmek yok
teslim olmak yok
evet dikenli bir yol bu
ama meyveside o derece tatlı değil mi
rabbim sonunda nasip edecek hepimize hadi kızlar sabrın sonu bebiş inşallahhhhhhhh:dance::dance:a.s.a.s.
isyan etmek hiç yokkkkk:nazar::nazar:

hayatta hep kaybeden ben oldum nedenmi hep gülmekten hos görmekten bu sözlerim ne sana nede diğer kızlara siz bana bakmyın hersy olabilr ben hiç cahil olmadım bundan sonrada olacagımı tahmin etmiyorum bilmiyorum kızlar ben nerde hata yaptım

CANIM BAK biz burda hepimiz kardeş gibi olduk sanırım senin bir sorunun var ama üstü kapalı anlatıyorsun anlatırsan sana yardımcı olmaya çalışırız ama başka türlü neyde ne hatası yapıp yapmadığını bilemeyiz gülüm:1hug:

SEN DEĞİL BEN HATA YAPTIM OKLAVAM AZ GELMİŞ SANAAAAAAA:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
canım bu ne karamsarlık ya hadi umut dolacaz inadına umut edecez demiyoz mu biz inan burdaki herkez aynı şeyleri yaşıyor şimdi seninkiler aklıma gelmese de hiç birimiz diğerinden aşağı değiliz bu konuda hepimiz her ay deniyoruz ve olana kadar da denemeye devam edeceğiz
pes etmek yok
teslim olmak yok
evet dikenli bir yol bu
ama meyveside o derece tatlı değil mi
rabbim sonunda nasip edecek hepimize hadi kızlar sabrın sonu bebiş inşallahhhhhhhh:dance::dance:a.s.a.s.
isyan etmek hiç yokkkkk:nazar::nazar:

canım ben cocuk için degilki aslında benimde sorunlarım okadar yok ama cevremdeki insanların sorunları beni üzüyo cocuk meselesene gelincede oo daha 4gün önce kaynım yüzüme cocugun olmuyoki senin dedide takmıyorum amaann rabbim hayırlısını o duyguyu hiç tatmayanlara tattırsın hayırlıca

CANIM BAK biz burda hepimiz kardeş gibi olduk sanırım senin bir sorunun var ama üstü kapalı anlatıyorsun anlatırsan sana yardımcı olmaya çalışırız ama başka türlü neyde ne hatası yapıp yapmadığını bilemeyiz gülüm:1hug:

eger sizi önemsemesem suanda işlerimi bırakıp bakmazdım silerde benim için önemlisiniz dualarım sizinle buarada ismim neslihan

canım ben cocuk için degilki aslında benimde sorunlarım okadar yok ama cevremdeki insanların sorunları beni üzüyo cocuk meselesene gelincede oo daha 4gün önce kaynım yüzüme cocugun olmuyoki senin dedide takmıyorum amaann rabbim hayırlısını o duyguyu hiç tatmayanlara tattırsın hayırlıca

kusura bakma ama kaynında tam eşekmiş ya böyle insanlar beni deli eder sanki senin hatan ne demekk ya çocuğun olmuyor ki demek ayıp ya kaç yaşında bu kaynın senin hayatım

ayşe benim ellerim kaşındı gel şu çingenemin kaynını bi haşlayalım:eek:klava:

siz geldiniz ben kaçar kociş geldi kızlarrrrrrrr :dance::dance:
ptesi görüşmek üzereeeeeeeeee:1hug::1hug:
nasip Allah zihin açıklığı versin tekrar tosunumaaaa:nazar::nazar:

amin hayatım allah razı olsun ben bu gece burdayım oğluş erken yatacak pc benim olacak:dance::dance:

eger sizi önemsemesem suanda işlerimi bırakıp bakmazdım silerde benim için önemlisiniz dualarım sizinle buarada ismim neslihan

memnun oldum canım benimde adım nasip ve sizin nasibiniz olacağım inşallah (her ne kadar kendi nasibimi yazamasamda):roflol:

kusura bakma ama kaynında tam eşekmiş ya böyle insanlar beni deli eder sanki senin hatan ne demekk ya çocuğun olmuyor ki demek ayıp ya kaç yaşında bu kaynın senin hayatım

ayşe benim ellerim kaşındı gel şu çingenemin kaynını bi haşlayalım:eek:klava:

hiç gülecegim yoktu güldürdün:sm_cool: kaynım 24 yasında nişanli temmuz 27de dügünü var hiç birsey demiyorum nasipcim rabbim kınayanın basına versin benim anlamadıgım kızlar benim 2tane cocugum oldu karnımda öldü ilk erkekti 2.kızdı peki anlamdıgım bu cocugum olmuyomu demek yoksa benmi yanlş biliyorum tedeavisiz kaldım ikisinede yeni ögrendim ölme sebeplerini kanda pıhtılasma varmış ya kızlar nebileyim rabbim gönlümüzdekini versin ele güne laf düşürmesin iysalllah hepimizn

slm nasipciğm sii merakda buraktım biliyorum ama malum negatif olunca kuaföre gittim ben kaçar kociş oturacak öptüüüm

hiç gülecegim yoktu güldürdün:sm_cool: kaynım 24 yasında nişanli temmuz 27de dügünü var hiç birsey demiyorum nasipcim rabbim kınayanın basına versin benim anlamadıgım kızlar benim 2tane cocugum oldu karnımda öldü ilk erkekti 2.kızdı peki anlamdıgım bu cocugum olmuyomu demek yoksa benmi yanlş biliyorum tedeavisiz kaldım ikisinede yeni ögrendim ölme sebeplerini kanda pıhtılasma varmış ya kızlar nebileyim rabbim gönlümüzdekini versin ele güne laf düşürmesin iysalllah hepimizn
AMİNNNNNNNNNN sen büyüklük yap allaha havale et o gerekeni mutlaka yapar ama terbiyesizin tekiymiş canım kusura bakma
çocuğun olmuyor olsa hiç gebe kalmaman gerekir hayatım bu yüzden canını sıkma tedavini oluyorsan bırakma eminim ki sende hami
ş kalıp sağlıklı bebişine kavuşacaksın:1hug:
slm nasipciğm sii merakda buraktım biliyorum ama malum negatif olunca kuaföre gittim ben kaçar kociş oturacak öptüüüm

kızım biliyorsun temmuz bizi bekliyor ....güzelleştin yani ohh yakışır benim kardeşime ne renk boyadın :1hug:

AMİNNNNNNNNNN sen büyüklük yap allaha havale et o gerekeni mutlaka yapar ama terbiyesizin tekiymiş canım kusura bakma
çocuğun olmuyor olsa hiç gebe kalmaman gerekir hayatım bu yüzden canını sıkma tedavini oluyorsan bırakma eminim ki sende hami

kızım biliyorsun temmuz bizi bekliyor ....güzelleştin yani ohh yakışır benim kardeşime ne renk boyadın :1hug:

biliyorum canım rabbim büyük ama buay bilmiyorum olurmu allaha kaldı hepimizin hakkında hayırlısı olsun dilerim ALLAHtan hepinizin hayırlıca olur

kızlar bu haziran listesinden ben çıkacağım kısmetse.........iyi şeyler hissediyorum hayırlısı ile dualarınızı bekliyorum her daim.......

platin sarısı yaptık manikürler falan kendimi iyi hissediyorum ama yine birazcık üzüldüm labratuarla kuzenin odası yan yana kız sonucu odaya getirdi melül melül bakıyorum sonuç ne dedim negatif dedi yüz ifademden üzüldünmü dedi bende yok ya ne üzüleceğim saçımı boyatacağımda ondan yaptırdım zatan bebeğe zarar vermesin dedim varsa diye tam size yazacktım dr. geldi kuzenim dr. asistanıda öyle olunca kalktım pc başından yazamadım size

size birşey anlatacağım bugün kuaförde tanıştığım bir bayan anlattı arkadaşları 5 senedir bebek istiyormuş tedavi falan görmüşler olmamış en son tüp bebek için düşünürlerken arkadaşları çok kilo almaya başlamış herkes kadına sen hamilesin diyorlarmış kadın hayır değilim test falanda yapmam yapınca çok üzülüyorum demiş kilo aldım diye ilaçlar bbel inceltmek için titreşimli korseler varya onlardan bağlamış saç boyatmış en son bunlar zorla test yaptırmışlarki kadın dört buçuk aylık hamile allahdan onca şeye rağmen bebek sağlıklıymış dr. bebeğe mucize bebek diyormuşşş ya kızlarrrr ilginç demi

eeeeeee nerde bu millet ya bir gece nete girdik kimsecikler yok öyle olsun bende girmem bidahaaaa küstüm:dilcikar::dilcikar:

anlaşıldı beni yalnız bırakıyorsunuz bende sizler varsınız banaa destek çıkarsınız diye gelmişdim iyi geceler millet küsüm sizeee kendime herkese herşeeeyeeee başım ağrıyo ölüyom zaten içimde yok bebişde yok önemsenecek birşey yok yani bende yalnızııımmmmmmmmmm

X