Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

selam arkadaşlar ben yeni katıldım... benim de adetime 3 gün var bu sabah dayanamadım idrar testi yaptım sanki hafif bir ikinci çizgi vardı bende bunun üzerine fortel yaptım o daha hassasmış o ise berzi negatifti. akşama doğru kan testi yaptırdım ve sonuç 0 çıktı. doktor idrarda çıktıysa kanda kesin çıkardı dedi. yani adete 3 gün var ama sanırım değilim sizce???

aramız hoşgeldin canıma.s.eğer kanda çıkmadıysa hayatım idrar testi bozukmuş sanırım e fortelde de çıkmadı diyorsun o zaman hayatım bekle bakalım allah büyük inş regl olmazsın:1hug:

valla canım kanda %99 doğru çıkar moralini bozmak gibi olmasın ama yinede allahdan ümid kesilmez:teselli:

kızlar esma kaçar kendinize iyi bakın eve gidince fırsat bulursam girerim tamammı hadi öptümmmmmm

ben kaçtım işe bakın bizim patronun hanımıda ikizlere hamileymiş erken gitcez koşuom hastaneye öptüm

gidemedim yaaaaaaaaaa daha kimsede yok kız ayşe nerelerdesin bakeeeemmm

slm kızlar naber ya güzelim ben adet oldum malesef bu ayda bitti hakkım temmuza inşallah beni temmuza ekleyin olurmu öpüldünüz

bizim geline vermiş de doktor bugün yumurtlama tembelliği var demiş doktor da.şimdi onu araştırıyordum.bi bakim kızlardan kullanan var mı diye sordum.bilgi alırız diye canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…