Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

HA ESMA KIZ NEYDİ O UMUTSUZLUĞUN ÖYLE :eek:klava:SEN HİÇ ABLA DAYAĞI YEDİN Mİ:eek:klava::eek:klava:BİR DAHA ÖYLE ŞEYLER OKUMAYAYIM BAK KALKAR ORAYA ÖZEL SENİ DÖVMEYE GELİRİMKötü Kazen

HA ESMA KIZ NEYDİ O UMUTSUZLUĞUN ÖYLE :eek:klava:SEN HİÇ ABLA DAYAĞI YEDİN Mİ:eek:klava::eek:klava:BİR DAHA ÖYLE ŞEYLER OKUMAYAYIM BAK KALKAR ORAYA ÖZEL SENİ DÖVMEYE GELİRİMKötü Kazen

tamam ya kızma zaten ayşe ve gülşenden yedim oklavaları:çok üzgünüm:

günaydııınn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ne habersiniz saatelerdir geçmişi okuyorummm kız ayşeeeee nasıl kaynatmısın öyleeeeeeee

:çok üzgünüm:amaaaaaan hiç esmayı merak eden olmamış küstüm hepinize:
dua et bu seferki olsun esma öyle kızdımki sürekli yazıyı siliyom yanlışlıkla kız sen net yokmuş demedinmi yok bide uykucu kalkmaz diyo galiba onu nasip dedi ama kıyamam ona hamiş o onunda yerine sen ye köteği:eek:klava::eek:klava:
o kaynatır naber hayatım senden ne haber ne var ne yok bak baana yarını bekliyorum ama dünden beri göğüs uçlarıma dokunulmuyor
hamişsin işte kız hem bugün gitmicekmiydik doktora niye yarına attın bakimmmmmmmm:1hug:
kız sen bebek varsa 2. demişin 3. gelmiş ikiz olmasınlar
bencede bencede ama sakın şımarma hala kızgınım sana:roflol::roflol:
kizlar Nasilsiniz Ben Sessiz Bi Bekleyişteyim....yumurta Takibi Yapiyor Diktorum Bu Ay 18 Haziran Yumurtlama Günüm Ve Benim Doktor Randevum Var Bakalim Gelişmeler Ne Alemde Olacak
inşallah hamiş olur teyze yaparsın bizi canım:1hug:
gülşen nazmiye günaydınnnnnnnnnnn:dance::1hug:
bu sefer oldu galibaa:roflol:

uyandın mı kız sen :eek:klava:nerdesin bakayım sen bu saatte kadar bak bana uyku tutmuyornaniknanik bu sefer olan ne bakayım:eek::roflol::roflol:

dua et bu seferki olsun esma öyle kızdımki sürekli yazıyı siliyom yanlışlıkla kız sen net yokmuş demedinmi yok bide uykucu kalkmaz diyo galiba onu nasip dedi ama kıyamam ona hamiş o onunda yerine sen ye köteği:eek:klava::eek:klava:

hamişsin işte kız hem bugün gitmicekmiydik doktora niye yarına attın bakimmmmmmmm:1hug:

bencede bencede ama sakın şımarma hala kızgınım sana:roflol::roflol:

inşallah hamiş olur teyze yaparsın bizi canım:1hug:
gülşen nazmiye günaydınnnnnnnnnnn:dance::1hug:
bu sefer oldu galibaa:roflol:

ne biliyorsun belki bende hamileyimmmmsenağlama

uyandın mı kız sen :eek:klava:nerdesin bakayım sen bu saatte kadar bak bana uyku tutmuyornaniknanik bu sefer olan ne bakayım:eek::roflol::roflol:

yazı kızım yarım saattir uğraşıyorum yok includes bilmem ne diyo yok siliniyo çok kızdım esmaya çokkkkkkkkkkk sormamışım onu haaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:sende çabuk eczaneden al bi test çabuk ne meraksız şeysin yahu çıkar çıkar biraz silik çıkar amaa hadi alllllllll:dance::dance:

evet esma haklı belki oda hamiledir
dün annemlere gittim babalar günü için bana kızım senin gözlerinin içi parlıyor
sende birşey varmı da bizden gizliyorsun dedi belli değil anne dedim

ne biliyorsun belki bende hamileyimmmmsenağlama

yok öyle duygu sömürüsü zaten müstakbel hamiş adayıyız hepimiz maşallah sen hiç acımamışsın boştan yere basmışsın köteği ben haklıyım en azından:eek:klava::eek:klava::roflol::roflol::roflol:

ayşeciğim almasına alırım yapmasına yaparımda ya tek çizgi çıkarsa
üzülürüm diye korkuyorum aşkım aşkım

X