Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bende doktora gittim tabi binbir ümit doktorum çagırdı bakalım dedi bir bakktım hasta olmuşum düşün muaynehanede gördüm yinede test yaptık ama yok

varya ben o doktoru şimdiklava:klava:Allah nasip etmemiş kardeşim ne beceriksizliği üstünü esresimi var bu işin yatacan kalkacan varsa var yoksa yok elle mi birleştirecez onları sperme sağ yap oğlum topla gel gaza bas hadi az kaldı mı dicez yada yumurtaya hadi canım nazlanma bak kimler gelmişşş aç hadi kucağını diye gaz mı verecez kolay mı öyle ya onlar tüpte yapıyoda %100 garanti veremiyo çok kızdım şimdi kızlar tutmayın beniiiiiiiiiiiiiiii

eşimde ne demek istiyo esma bu adam gidip döveyimmi şunu demişdi:roflol:

kıııızzzzzz nasiiiippp nerelerdesiiin sen gelde görüşelim senlee klava:

dövseydi kız aferin derdim ona :roflol:aynı doktora gitmiyon değil miklava:

hep ona gittimde bu gittiğimde o yokdu başka dr. gitmek zorunda kaldım iyikide kalmışım ama hastanemide değiştireceğim kızlarr bakalım hakkımda hayırlısı:uhm:

ben de varım ben deee!!! mayıs 14,15 regl tarihim. innşşşaalllaaahhhh olmam. bana dua edin kızlar...şimdiden kasık ağrılarım başladı. bu üçüncü ay.. dua edin ne olur..

ben de varım ben deee!!! mayıs 14,15 regl tarihim. innşşşaalllaaahhhh olmam. bana dua edin kızlar...şimdiden kasık ağrılarım başladı. bu üçüncü ay.. dua edin ne olur..

canım ya pardon ama haziran olmasın mayıssa adetin geçeli neredeyse 1 ay olmuş allah allah kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kızlar erkekler klubu diye bir site varmı benim kocayıda oraya üye etsemm :)))))))))))

ahhh yanlış yazdım pardonnnn.... 14,15 haziran regl tarihim.. günleri ayları şaşırdım hesap kitap yapmaktan.. dua edin bana

yani son adet tarihim 16 mayıs. bundan önceki yanii.. ayy kafanızı karıştırdım özürdilerim arkadaşlar.. benim kafam da çok karışık. anlayın artık.. yani mayıs ayından hamile kalmış olacağım eğer hamile isem. inşallahhh..kafamçokkarıştı

hamişsin hamiş aksi ispatlanana kadar buradaki herkez gibi hamişsin işteklava:yok olmaz ise pes etmek yok sonuçta hepimiz müstakbel hamiş adayıyız sadece günü belli değil:1hug:hadi bakalım ilk kim müjdeyi verecek:teytey:

aloooooooooo kimse kalmadımııı ya ayşe yemek yapıyodur kesin gülşen menekşe müşavirlikde gururla çalışır şebnem malum karşıya geçecek çıkmıştır nasippp hiç gelmedi nazmiye dersen dünden için geremedim yarın telefi ederim dedi oda yok taze gelin dersen oda taze işde akşama hazırlıktadır eeeee ne oldu yani benmi kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…