Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bende ne kadar saftiriğim yaaaaaaaaaaa başım ağrıyoya kusura bakma ayşeciğim kendime inanamıyorum sazan gibi atladımmmmmmmmm

öyle şey olumu kız başın ağrıyorda ondan a.s.geçmedi gitti yaaneyse önemli bişey yoktur inşallah seven kıskanır derler bilmem benimki de kıskanır ama çok sıkmaz yani ama ne demek güzel değilimklava:kadın şarap gibidir yıllandıkça güzelleşir derler ben diyenin yalancısıyım :roflol:bence sen eşinin gözünde dünyanın en güzel kadınısın hepimiz öyle değilmiyiz zaten aksi olsa bir ömür aynı yastıkta nasıl geçer:1hug:

canım hafifliyo tekrar artıyo gidiyo geliyooo yaniii şimdi hafifledi birazcık

evet canım abimin düğününü yaptık,darısı tüm bekarlara. ayy 3 hamişimiz olmuş, kutluyorum çok sevindim.yumurtlama dönemimin bitmesine 2 gün kaldı,bolca çalışıyoruz.sanırım bu ay olcak öle hissediyorum tabiki de allah bilir. bu ay insallah hepimize bebişlerimizi verir :1hug::teytey:

hemen hemen aynı yumurtlama tarihlerimiz melankolia umarım yakalarız hepimiz bebişleri....

kız nasip maşallah iyi uyudun bebişi yata yatamı büyütecen neeeeee

sıkı tut işi daha vaktin var hadi hayırlısı rabbim çalışmalarımızın karşılığını verir çifter çifter listemiz hamiş listesi olur hepimizin adı yazılır o listeye inşallah:1hug:

Arkadaşlar bişi sorucam, mesajlarınızın altında yumurtlama - regl çizelgesi gibi bişi var nasıl ekliyorsunuz onu!!?

Arkadaşlar bişi sorucam, mesajlarınızın altında yumurtlama - regl çizelgesi gibi bişi var nasıl ekliyorsunuz onu!!?

benimkini bizim uykucu nasip yaptı ben sadece yapıştırdım yaaaaaaaa canım bilsem yardımcı olurdum ama malesef

esma kız sana torpil geçmiş galibaCADIARZUhain nasipklava:benimki niye güzel değil:roflol::roflol::roflolkız sakın bunuda ciddiye alma başın geçtimi bakayım:1hug:)

kızlar beni
m migrenim tuttu hap içemiyorum test aldırdım şimdi yapsam çıkarmı bana acil cevap

:roflol::roflol::roflol: yok kız almadım ciddiye not düşmesen alırdım belki çünkü fazla bi değişiklik yok başımdaaaaa:roflol::sm_cool:

akşama yemekde ne varrr yaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…