Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar beni
m migrenim tuttu hap içemiyorum test aldırdım şimdi yapsam çıkarmı bana acil cevap
geçmiş olsun canım ya bulaşıcımıdır nedir esma kesin senden geçti:roflol:5 gün var daha ama belki kan testinde çıkabilir bence önce doktoruna danış sakın ilaç kullanma sonuç kesinleşmeden:nazar:dayan arkadaşım bebişi düşün normal testte çıkarmı bilmem bi dene istersen ama çıkmazsa doktora sor öncea.s.
:roflol::roflol::roflol: yok kız almadım ciddiye not düşmesen alırdım belki çünkü fazla bi değişiklik yok başımdaaaaa:roflol::sm_cool:

akşama yemekde ne varrr yaaaaaaaaa

ya şimdi benim başımda başlayacak ağırmaya:roflol:pilav yoğurtlu biber kızartması mücver tam yaz yemeği değilmi buyur gel canım:1hug:

kızlar ben çıkıyorum koçişi uyandırayımda hastaneye götürsün öpüyorum sizi:1hug::1hug:

bende kaçar kızlar yoksa akşama yemek yerine kocişten dayak yiyecem:roflol::roflol::roflol:

nasipcim gecmısolsun ya aa bu bas agrısı bulasıcımı oldu ne nazar mı degdı yoksa bızeeee...neyse kızlar bende kacıyorum ben yemek yapmaycam kaynanama gıdıcem bugun yemekller ondan hepinizi kocaaamaan öpüyorumm..inşallah sabah geldıgımde nasıp ınde esmacımında başı geçmiş olurr

kızlar ya ben bu ay normal adet günümden daha az oldum.8 gün sürerken bu ay 4.en 3 gün bitti bir de zaten adetim 3 gün gecikti.niye öyle oldu ki dersniz?kafamı karıştırdı açıkçası

selam kızlar nasılsınız biliyorum bana çok kızmışınızdır ama sizi terketmedim sadece biraz moral bozuktu benim adetim 11 de gelmeyecek gecikecek ya geç yumurtlamışım bide sizin moralinizi bozmayayım dedim dün hamileyim zannetmiştim kendimi ama demiştim benden bu ay cacık olmaz diye ama sizleri çok özledim varmı bir hamişimiz:)

hiç beni sormuyosunuz nerde bu kız diye girmeyecegim bende adet tarihime kadar iysallah hepinizde hamilesinizdir rabbim yar ve yardımcınız olsun benim umudum coktannn bitti...:1no2::1no2::1no2:Çok üzgünüm çoook

Günaydın kızlar, dün hemen çıkmak zorunda kaldım cevaplarınızı beklemeden, eköseoğlu ve ameli, ilginiz için çok teşekkürler. bu arada biz bebeği ertelemek sorunda kaldık, çizelgeye gerek yok yani :KK43:( işyerim istanbula taşınıyor yılbaşında ve bu arada hamile kalmamam lazım bir süre daha :KK43: hoş zaten kalamıyodum ya! ooofff of neden hiçbişey planladığımız gibi olmuyor!

Günaydın kızlar, dün hemen çıkmak zorunda kaldım cevaplarınızı beklemeden, eköseoğlu ve ameli, ilginiz için çok teşekkürler. bu arada biz bebeği ertelemek sorunda kaldık, çizelgeye gerek yok yani :KK43:( işyerim istanbula taşınıyor yılbaşında ve bu arada hamile kalmamam lazım bir süre daha :KK43: hoş zaten kalamıyodum ya! ooofff of neden hiçbişey planladığımız gibi olmuyor!

canım bugün çok erkencisin herşeyin hayırlısı var bundada bir hayır desene belki bu arada bebek istemediğiniz için şıp diye oluverir sen dua et bizde burda hepimiz için ediyoruz zaten:teselli:

Bu aradaaaa günaydıııııınnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrr başım ağrısı geçtiiii şimdilik hiç birşey yok
nasipciğim sen nasıl oldun hayatım

Bu aradaaaa günaydıııııınnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrr başım ağrısı geçtiiii şimdilik hiç birşey yok
nasipciğim sen nasıl oldun hayatım

günaydın kızlar
esmacığım benimkide geçti ama vrda dünkü ağrıyı asla unutamayacağım dr aradım tamol içebilirsin dedi içtim ve uyudum uyudum uyudum test için çıkmama olasılığı yüksek dedi ve pazartesiye kadar olmazsam beni çağırdı:teytey::teytey:

günaydın kızlar
esmacığım benimkide geçti ama vrda dünkü ağrıyı asla unutamayacağım dr aradım tamol içebilirsin dedi içtim ve uyudum uyudum uyudum test için çıkmama olasılığı yüksek dedi ve pazartesiye kadar olmazsam beni çağırdı:teytey::teytey:

haydi hayırlısı olmayacaksın ve yeğenimiz gelecek bizeee teyze diyecekkkkkk:sm_cool:

X