Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sağol arkadaşım benim şafak 7 seninki kaç fazla yoktu aramız galiba hadi hayırlısı geliyo bebişler inşallah yolu yarıladılar belkide ne dersinhadi hayırlısıa.s.

canım benım adet gunum 21 hazıran ama doktor iğneden 14 gun sonra kan testınde bellı olur dedı...ayy cok sabırsızlanıyom bu hafta tam gaz calısdık.calısmalar hala devam edıyootutmasını cok ıstıyorumm.senın durum nasıl varmı bı belırıtı

ya malum nedenden çalışmalar sekteye uğradısenağlamaama olanda yeterlidir umarımdoktor adetin bir gün bile geçse test yapıp bana gelcen dedi
şimdi bana göre adetim 14 haz. ama doktora göre18 olması lazım :uhm:nasıl dersen kızımdan beri 4- 6 gün akıntım oluyor ben sayıyorum doktor saymıyor:roflol:yani dananın kuyruğu en son 18.de kopacak ama 14 ü geçsin test yapacam :teytey:yeterki geçsin neyse umarım hepimizinki de tutar heyecanla bekliyoruz işte naz yapmadan gelirler umarım gelsinler ama dimi çok bekledik çokkkkkkkka.s.

hadi hayırlısı olsun canım benimde 17 haziran

inşallah tutar hayatımda senin adınıda pembiş yazarız:1hug:

hadi hayırlısı olsun canım benimde 17 haziran

oo hadı bakalım bende o gunlerde tahlıl yaptırıcam doktorun dedıgıne gore eşim istemıyo ama tahlıl yaptırmamı ben dayanamayıp yaptırırım ona solemeden..o adetın gecıkınce yaptır sem sımdı cok uzulursun olmaasa dıyoo..desenıze bız 16-17-18 hazıranı dort gozle beklıyozzz hadi günlerr gecinnnn
hadi bebişlerimiz gelinnnnnn

yeterlıdır ıns canım benım allahın ıznıyle bızımde bebısşlerımız olucakk..gelsinler canım gelsinlerr biz onlarıı coooooookkkkk özleddiikkkkkkk dimi

aha ben burdayım :))))))))))))))))))) ya ben çok merak ediyom acaba hamilemiyim pazartesi gününü iple çekiyorum kan tahlili yaptırıcam yemekten kesildim karnım büyüyo idrar testi yapıyo 1 çızık öbürü silik kırmızı çıkıyo anamadım getti haktan hayırlısı

yeterlıdır ıns canım benım allahın ıznıyle bızımde bebısşlerımız olucakk..gelsinler canım gelsinlerr biz onlarıı coooooookkkkk özleddiikkkkkkk dimi

gözümüzde tütüyorlar nazers ben azramın kokusunu çok özledim kardeşinde onu bulcam inşallah bide gelse şu bekleyişimiz hayırlısıyla tamama erse Allahım fazla bekletme ne olur duy sesimizi kaç kişi dua ediyoruz sana birimizinkini kabul et bari mutlu et burada bebiş hasretiyle yanan herkezisenağlama

kızlar siz bişelerden bahsediyonuz şu gün bu gün die o nasıl oluyo o günlerdemi hamile kalınıyo beni biraz aydınlatırmısınız reca etsem

eğer 2.si silikse hamişsin hayatım oh oh bir güzel haber daha:teytey::teytey:

hadi bakalım bir hamiş daha geliyoo
listemiz gitgide güzelleşiyyooooo:enbuyukkk:

ya kızlar böle tam bi çicik del pembesi bişi oldu böle dagıldı ikinci çizgi bu arada kaçınbebeginizi bekliyorsunuz yada istiyorsunuz kaç aylık evlisiniz :))9

haktan hayırelısı rabbim tüm anne olmak isteyen kullarına hayırlı bi evlat nasip etsin inş aminnnnnnnnnnnn

ya kızlar böle tam bi çicik del pembesi bişi oldu böle dagıldı ikinci çizgi bu arada kaçınbebeginizi bekliyorsunuz yada istiyorsunuz kaç aylık evlisiniz :))9

benim agustosta 2 yıl bıtcek canım.ilk cocugu beklıyoruz 5 ay öncesine kadar düşünmüyok 5 aydır beklıyoruzzz

benim agustosta 2 yıl bıtcek canım.ilk cocugu beklıyoruz 5 ay öncesine kadar düşünmüyok 5 aydır beklıyoruzzz

bende 30 mart 2008 de evlendim korunmuyoruz hemen bebegimiz olsun istiyoruz allah nasip ederse:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…