Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

valla bende kötü gelin olabilirim hiç sakıncası yok ama ben onların yanındayım onları yalnız bırakmadık bu onların duasını almamıza yetiyo isimlerini koymazsak dualarını geri almazlar demiiii şimdi mutlular ayrıca isimleri olmazsa üzülmezler yaaa yok iyilerdir onlarlar

sen onların kucağına bebişi ver onlar sanmıyorum öyle şeylere baksınlar:1rolleyes:

yok bencede hiç koymayı düşünmem bende kendi annemin babamın isminide istemem hatta mümkünse tanınmadık birilerin isimleri olsun değişik isimler seviyorumm fikirlerini alırım sorarım ama eşimle ben istersek onu koyarız

kızlar bişi sorcam yeni gelin olup bebegi oldunda kız yada erkek kayınvalidesinin ve kayınbabanın ismini koymayı düşünenler varmı ben koyucam ilk gelinim ya gönllüleri olsun

güzel bir düşünce tabiki ama önemli olanda isimlerisengözlerimebaksanab

sen onların kucağına bebişi ver onlar sanmıyorum öyle şeylere baksınlar:1rolleyes:

Öyle canım valla zaten kayınvalidem bakacak allahda işde eve yakın öğlen yemeklerinde eve gidem süt pompası alacağım elektrikli sağarım onunla bebişim anne sütüyle büyür benim tüm planlar hazır bir bebişim yok ortada

ılgıncım sana katılıyorum canım.etrafımdakı ısımlerden aynısını bende ıstemem farklı olsun demıii.neysekı ben ıkıncı gelınım eltımın oglu oldu ama kayınpederımın ısmını koymadı..bendende beklemezler herhalde...

canım allah bıran once bebiş versın sana ve bizlerede tabiii...ooooo baksana butun planlar yapılmıss.........

cnm ya üzülme herşey bizler için allah sağlık versin olacaktır mutlaka sıkıntıya sokma %100 düşünce gücü kızlar hepimiz hamiş kalcaz diyelim öle olsun allahın izniyle

inşallah canım dört gözle bekliyoruz o günleri..umutsuz hiçbir şey olmuyor umudu kaybedip pes etmek olmazz..bu ay devam çalışmalara.....:dance:

yyuuuupppiiiiiiiii haydi kızlar çalışmalaraaaaaa son hız devam

kızlar ya normalde ben 27-28 günde bir adet olurdum.bu ay 30 gün sürdü hangisini baz alacağım ben şimdi bu ayki yumutlama tarihimi hesaplarken

kızlar ya normalde ben 27-28 günde bir adet olurdum.bu ay 30 gün sürdü hangisini baz alacağım ben şimdi bu ayki yumutlama tarihimi hesaplarken

bak şimdi gebelik yaz google orda gebelik org var
hesaplayıcılara gir orda son 3 aylık adet tarihini yazacak ordan bulabilirsin
eğer yapamazsan son 3 ayını bana yaz ben bakayım hayatım

bende geldim kızlarsenağlama ne o kaynatıyorsunuz yinea.s.açıldım valla okurken Allah neşenizi arttırsın

bak şimdi gebelik yaz google orda gebelik org var
hesaplayıcılara gir orda son 3 aylık adet tarihini yazacak ordan bulabilirsin
eğer yapamazsan son 3 ayını bana yaz ben bakayım hayatım

tamam canım baktım 14 ile 19 u arasıymış çalışmamız gereken günler :) sağolasın

günaydın kızlar......yavv ne kadar çalışkan insanlarsınız maşallah......gözlerim kamaştı arkadaşlarımı görünce böyle.....çıldırın çıldırın bebek için çıldırın.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…