Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar nasılsınız sefam olsun hayırlı olsun allah hayırlı evlat versin inş tüm isteyen annelere

kızlar adetime 10 gün var kasıklarımda ağrı var ben size ne dedim benim bu aydan umudum yok dedim değil mi ya ben ermişim:roflol:

ya niye kasıklarda ağrı olunca illa adet için mi gülümm ya
günaydın taze gelin.. aminnnn

günaydın cnm bende başladım adet söktürücü ilaca doktor iki kutu verdi ben tek kutu kullansam mı acaba die düşünüyorum

kızlarrr ya ben yumurtalarımın çatladığını nasıl anlayacağım iğne kullanırken iğneyle çatlatıyorduk çok akıntı oluyordu altıma yapmısım gibi :)))) baska ne gibi belirtiler oluyor

bencede ya ben hiç sevmiyorum ilaç içmeyii sorada doğumkontrol verdiii ıyy..
kızlar dün gece kocamla konuştuk ben dedim çocuk istiyorum oda dediki hazır mısın peki? anladığım kadarıyla hem iş hemde çocuk konusunda başarılı olup olmayacagmdan şüphesi var çünkü o bana dioki bebiş olunca işi bırak kendin bak dio bende çalışcam diorum. dün dedim ki hazırım evt hem çocuk hemde iş yapabilirim dedim. oda karşı çıkmadı ben çocukları yolluyorum içine annesi sen almıyosun:) öle şakalaştık

ben süperim umudum sen nasılsın bugünde adet olmadım nie acabe yaffffffffffff kızlar bide rüyamda hep hamilsein diyler

kızlarrr ya ben yumurtalarımın çatladığını nasıl anlayacağım iğne kullanırken iğneyle çatlatıyorduk çok akıntı oluyordu altıma yapmısım gibi :)))) baska ne gibi belirtiler oluyor

valla gülüm ben hiç anlamıyorum çatlamış mı die:bbo:

ben sana demiştim ama değilmi istiyordur ama belli etmiyordur diye her erkek baba olmak ister her ne kadar sorumluluğu yüksek olsada bak bu yazdıklarına sevindim artık sende ümitsizliğe kapılma ilaçlarını düzenli ol ve bizi teyzoş yapppppppppppppppppp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…