Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım sen kullanıcı adınla şifreni özelden at istersen ben sana yardımcı olmaya çalışayım

cnm valla diycektimde çekindimmmm sabahtan beri ugraştım olmadı sabah evde kagıda tablo çizip ordan kendi kendime yapayım dedimmm...
ben üyelik diye aldım hatta mailime msj geldii ama girmeiyorum yine... sana yolluyayımm eger giremezsen bana uyduruktan bi nick alırmısın müsait oldugunda çok sevaba gececeksin vallaaaaa:)

test mi yapacaksın canımmm ateşin nasıldı bugün..batın geldimi ki 6 aralık değil mi..yada 6 aralık diyosun...erken ama ayın 3 ü yarın daha...bak heyecanlandım inşallah bebişin seninledirrrr

canım normalde 30 gün adet düzenim.geçen ay 28 di yazmıştım sana
28 e göre sayıyorum çükü 14. gün yımırtladım...
bide dün ve bugün pembe akıntı oldı 1-2 damla gerisi gelmedi....
minik gelinde yap falan deyince heyecanlandım..
yarın sabah denemeyi düşünüyorum.
ewet haklısın çok erken daha ama ne bilim yerleşme falansa belki çıkar artık...umudum yok ama umut işte....
tablomu ekliyim bak bi

388487 Ovulation charts on FertilityFriend.com

tamam özelden at bakalım....bende çok zor üye olmuştum valla saatlerce uğraştım göbeğim çataldıydı üye olana kadar...,
bi ara denerim senin için aşkolsun

oooooooo ateşin süper..
ve kanama inşallah yerleşme kanamasıdır..çünkü adet lekelenmesi olamaz onun için çok erken..
hadi İNŞALLAH müjde verirsin bize ayşenur sabah ilk işim sana bakacam hemen yaz emi..

bana da gönderebilirsin kuzum oflununkini ben yapmıştım..ayşenurcum da güzel yapar gerçi

cnm valla snein tablona benzer çok hamiş tablosu gördümmm inan acaip iyi yükselişi falan şimdi bşy sorcammm tabloya göreee 12. günmü yoksa 13. günmüü ovulasn günü yani düştügü günmü yükseldigi günmü çalışcaz.. bide 14. günde senin kırmızı çizgiler çakışmış o nedemek oluyor.. ilk kez deniycemde ateş yüntemini tabloyu tam çözemiyorum

minikgelinim sayfan açıldı ...
ateşini ölçmeye başladınmı?
adetinin kaçıncı günündesin?

cnm ilk başta üye oldum ileri ileri diye sayfaları geçiyorsun ya üye olurkennnn en sonda tablo geldii onu yapcaktımm pc nin şarjı bittii bidaha açtımmm üyelik adımı şifremi girdim ama olmadı açılmadıııı.. anlamadım vallaaaaa bu işştennn nolur bana istediginiz nick ve şifreyle alınnnnnnn nulurrr:)

oooooooo ateşin süper..
ve kanama inşallah yerleşme kanamasıdır..çünkü adet lekelenmesi olamaz onun için çok erken..
hadi İNŞALLAH müjde verirsin bize ayşenur sabah ilk işim sana bakacam hemen yaz emi..

ateşim iyi gidiyor evet son 2 gün düşmezse umutlanabilirim...
ama ne bilim yaaaa yarın testte çıkarmı bilmem ama ne kaybederim ki..
alt tarafı üzülürüm biraz..
ama şu an bel ve kasık ağrım var adet ağrısı gibi...
ne diyim hakkımda hayırlı olan olsun ....

cnmmmm testi erken yapmış olcaksin negatif çıksada üzülme çünkü erken yapcan ama geneldeee silikte olsa çıkabiliyor ondannnnn denemekte fayda var:)rabbim yarın sevindirsin seni inş:)

ewet bak hem oflu hamiş kaldı uğurlumudur elin nedir aysun...
istersen sen yap vallaaaa daha iyi olur.

bana farketmez valla biriniz yapın nolur yada anlatın ben yapayımmm hangisi kolay olursa size.. bide daha derecem gelmedi kargodaymışş pazartesi salıya kdr yapsanız olur kızlar.. çok sıkıntı olmasın size gece gece:) ama unutmayın olurmu:)

canımm arkadaşımm benimmmm banada öyle geliyorki yerleşme kanaması olabilir ve tahmin ettiğim gibiyse yarın yapacağın testte çıkmaz çünkü bebiş yerleştikten sonra hcg artmaya başlıyor ciddi anlamda ama sen yinede yap içinde kalmasın bu arada ateşinde gayet iyi gidiyor bence bu arada ovucan yaptınmı ne çıktı merak ettimm

canım çizgilerin çakıştığı gün ateşine ve girdiğin belirtilere göre yumurtlama günün oluyor....
benim ateşim kademeli yükkseliyo o yüzden ff artışa geçtiği günü yumurtlama günü diyor.ovucan a göre 12-13 gün pozitif ti.ben aslında 13. gün yumurtladığımı düşünüyorum ama ff tabloda 13. güne çekti çizgiyi.ben 2 günde çalışmıştım.inşallah tutmuştur...

oyy sglsın bacımm muberybacım bi baksın olmassa sen yap olurmu.valla dua etcemmmmmmmmmm yaparsanız çünkü çok stres oldum yapamadım diyeee:)

canım bende tablo açılıyo...
bence sen yarın açmaya dene ff i artık...
bende de aynı sorun oldu.aynı gün yanlış falan girince o gün ff açmıyo hata veriyo...
şimdi bırak yarın dene olacak inşallah...
ayrıca şifre ilk yazdığın 4 haneli olan.

canım söz yarın konuşuruz.aysun yada ben ilgileniriz.zaten ateşini ölçmemişşin henuz...unutmayız merak etme...

arkadaşım hiç bilmiyorum kiii.yarın denicem ama içimde kalmasın.zaten bu lekelenme olmasada niyetim vardı.beleş testleri harcamak için...
haaa bu arada ovucan silik çıktı canım.hani yumurtlamadaki pozitif çıkan testten önceki gibi yaniii.ama 6 gün önce yapmış oldum...

bu arada ofluya baktım çok üzüldümm haberiniz yok gibi geldi yazayımm dedim canım oflunun dış gebelikmiş

aaaaa çok üzüldüm.ben bugün pek giremedim net eee..ay ne çok sevinmişti yaaa...
Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah çok bekletmeden gelir bebişi.....

uğurlu mu benim elim mi

kısss kaç ay oldu kendime hayrım yok

ayyy aysun öle deme beee.
ben inanıyorum yakında gelecek bebişin.....
demekki başkasının elinin değmesi azım...mesela bi hamişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…