Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ekliyorum canım.değerli paylaşımın için çokkk sağol...
topiğimize hoş geldin

İSİM
BAT
DURUM
hulyabaskurt
1 Aralık

su4184
1-2 Aralık

gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık

seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysry
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

Beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

minikgelin
27 Aralık

slm kızlar bende ekimden kasıma kasımdan aralığa gecenlerdenim bu ay 6 denemem o zaman % 63 sansım demek ama halen tık yok ( batım 5 aralık eklersenız sevınırım
ve bişey sorcam dun gece sızın topiği keşfettim ve gecmişi okudum benım bugun 21. gunum ve 27 gunde bir adet olurum bu ay ilk kez ovulasyon kullandım 13 ve 14 gun çift koyu çizgiyi gördüm dunde akıntım coktu bi ovulasyon yapim dedim ve ne silik ve ne cok koyu ama bariz belli çift ikinci çizgiyi gördüm batıma 6 gun var hamıleysem ovucanda cıkarmı değilsem ben 2 ciyimi yumurtluyorum :18: umarım anladınız ve yardımcı olursunz

İSİM
BAT
DURUM
hulyabaskurt
1 Aralık
su4184
1-2 Aralık
gull-aslan
2 Aralık
aysunayy
2 Aralık
seraprap
3 Aralık
haticeee
3 Aralık
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
depresyonnn
6 Aralık
pdr55
6 Aralık
sub
6 Aralık
angelif
6 Aralık
deryalcın
7 Aralık
kepi3
7 Aralık
didos86
7 Aralık
sea.1013
7 Aralık
mulberry8092
8 Aralık
slna
8 Aralık
mugus1980
8 Aralık
eknhanifsay
8-9 Aralık
nevercare
9 Aralık
accident
9 Aralık
Sdfclb
9 Aralık
sakaaar
11 Aralık
mrysry
11 Aralık
cadicuk
11 Aralık
niluferr
12 Aralık
orkide2
12 Aralık
sama
13 Aralık
nilufereren
13 Aralık
yesil33
14 Aralık
sementa33
15 Aralık
ddeerryya
15 Aralık
yasib2538
17 Aralık
aleyyna
17 Aralık
mzuhal
18 Aralık
saranhaeyo
19 Aralık
ikizler5
20 Aralık
Beklenti
20 Aralık
gamzelal
21 Aralık
olimbera
23 Aralık
glsshh
24 Aralık
ecntrk
26 Aralık
gocmenkuslar
26 Aralık
minikgelin
27 Aralık

topiğimize hoşgeldin ekledim canımmm.
evet dün ovulasyon testiyle ilgili böle bi konu geçtiii.hamilelik olunca pozitif çıkıyomuş.
ama kesin doğrumudur bilemem.adete 4-5 gün kala demişti arkadaşımız.
bende denemeyi düşünüyorum ama doğruluk payı hakkında bişi diyemem şimdilik.gebelik testide pozitif çıkınca doğruluğunu kanıtlamış oluruz belki

aramıza hoşgeldin canım inşallah en kısa zamanda rabbim günlüne göre verir.

bizim de bu ay ilk kezdi ve ben çok heyecanlıydım beklerken aklıma geldikçe kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyordu. Ama kırmızı kartı ilk denemede yedim reglim yeni bitti henüz 1 kere çalışma oldu şuan heyecan pek yok rahatım regl günü yaklaştıkça durumum ne olur bilemem

hoşbulduk cnm sğl buarada dun butun gecmışı okudum gece yarısına kdr pozitif enerjı verıyosun cnm umarım topiğin hayırlı uğurlu gelir ateş tablonda süper umarım düşmez bugun tekrar etcem ovulasyon testini haberdar ederım yasib gelsede yorum yapsa cok heyecan yaptım

topimizin ilk hamişi hülya hayırlı olsn cnm inşaallah üzmez bu sefer annesını bizede dua et cnm tbkler

canım (gerçi aynı yorumu kasım topiğinde yazdım)bende seni takipteyim eğer bu ay hamileysen ki inşallah öyledir bede bata yakın deniycem ovu testini :))

ayy canım ınsallah duaların ıcın cok saol insallah benımledir :) tedirginim ama bır okadarda mutluyum pozitif olmak en guzelıymıs arkadaslar hıc kafaya takmamak :) pozitifim çünkü RABBİM OL DERSE OLUR sözü ile kendımi teskin ediyorum huzur buluyorum :)

canım (gerçi aynı yorumu kasım topiğinde yazdım)bende seni takipteyim eğer bu ay hamileysen ki inşallah öyledir bede bata yakın deniycem ovu testini :))

bende cevabını kasıma yazdım ama cnm : inşallah hamileyimdir 6 gun önceden boşuna sevınmış olcam bugun 16.30 tekrar denıcem hbr veririm cnm

heyecan kan dolasımını hızlandırır ne guzel ıste :) canım hıc endıselenme korkma hayırlısı ile olsun dıye dua et için ferah olsun düşünme kafana takma serbest bırak kendını stres yaparsan gecıkır umutlu ol pozitif ol :) ben hep öyleyım bazen karartılar gelıyor kafama hemen siliyorum herseyı RABBIMDEN BİLİRİM. o yuzden rahatım o yardımcımız olur ınsallah. insallah tablomuz hep bebişlerle dolar :) perious adet oldu sanırım ama arkadasıma hayırlı zamanda versın RABBIM INSALLAH. bu arada bu ovicanlardan hıcbırsey anlamıyorum ben okuyorum okuyorum kafam basmıyor pozitifmiş düşükmüş enteresan bır yöntem :)

merhaba canımm...
bende aynı topiklerden aralığa kadar geldim ama kısa bi süre içinde ocaka gideceğim gibi görünüo..

bazı ovucanlarda sürekli silik 2.çizgi çıkıyor seninkinin markası nedir canım..

normalde tek çizgi ovulasyonda çift gösterenlerden ise..hamilelikte olabilir.ama çok umut bağlama olur mu sen sonradan üzülmeyelim..inşallah bebiş vardır..

teşekkür ederim canım....
canım bu durumda senin bata 6 gün var demi????
tekrar dene bakalım.sonuç ne çıkacak.
inşallah hamilelik vardır canımcım..bende denerim belki bugün ama yasib 4-5 gün kala demişti:26::26:
erken değilmi 6 gün...

hadiiii hamişler sıralansın listeye inşallahhhhhh

aysuncum senin ateş ne alemde bugün yükselmiştir inşallah....

ya arkadaşım cahiillgime verin bat, topik, ovulasyon bunlar nedi,r oku oku bir türlü anlayamadım valla

bu ateş ölçümü neyle yapılıyor bana ltfnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yardım edin ne olur ua

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…