Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlarrr yumurta çatlayınca akıntı mı oluyordu,öylemi anlaşılıyordu,bilen varmı...sevgiler
canım akıntı geldikten sonra yumurta çatlıyor ben öyle biliyorum:)

ben istiyorum adet olmayı bir an önce gelsin beklemesi zor oluyor

aynen baıcm inşş salı günü adet olcam ama daha erken gelir inş.. ama genelde 32 günden önce olmuyorum yılbaşına dogru adet olcam malesef..

bütün belirtileri bende yok ettim bugün sizdenimm üzülmeyin :)))

o belirtiler beni çileden çıakrtıyor zaten.. gecen ay keisn hamileyim dedim çünk başım döndü midem bulandı kustum eeeeeeeee daha ne olsun flimlerdeki gibi oldum ama flimlerdehamile olduklarını ögrenirken ben adet oldum:) ondan gerçekten bu belirti olayını ben anlamadım gitti:)

ya bu arada kızlar ben wınla internete giryorum ve kotam dolmak üzere yarında girebilirm ayın 2 sine kdr netim olmuycak malesef işyerindede sene sonu diye baya iş oluyor girmeye çalışcam akşam kocam eve gelirse onun telinden girerim beni telin internet paketide bittii. tam lazım olan zamanda netim olmuycak yani

bundan snra belirtilerden bahstmyeyn :)) hala kussım var

CnM umud kesmek yok ins bebeler gelecek

sağol annem.öyle deme bak hiç belli olmaz,bıkma kendimi tekrar hatırlatayım mı:))))ben yedi yıl bıkmadım son dört yıldır çabalıyorum yine de bıkmadım yani toplamda11 yıl uğraştım yine de bıkmadım.düşünsene 12 yıllık evliliğim boyunca sadece bir yıl kafam rahat etmiş(o bir yılda da aslında rahat değildi,ikinciyi istemeye başladığımda olacak mı olmayacak mı diye düşünüp duruyordum)sana ne oluyor bakiiiiiiiim:)))ne dedik?pes etmek yok olmaz ki sen hemen oyunu bozuyorsun.mızıkçısın sen.Sen ısrar etmezsen Rabbim de ona göre muamele eder canım.demek ki napıyormuşuzzzzzzzzzzzzz?pes etmiyormuşuz,bol dua ediyormuşuz Rabbimin manevi kapısını aşındırıyormuşuz,Rabbim de niyetimize göre muamele edip bize dünyalar tatlısı bir evlat bağışlıyormuuuuş:)hem bak sen daha bir kaç aydır deniyorsun.sen böyle şeyler söylersen yıllardır uğraşanlar(örneğin ben ve başkalrı)sayende onulmaz umutsuzluklara düşerler.silkelen kendine gel,sen anne olacaksın o kadar.kadın pes edebilir ama analar güçlüdür,gücünü topla sen ana olacaksın:)

kimse bana geçmiş olsun dememiş aşk olsun kızlar

canım ben çok sık giremedim bugün,nerdeyse bütün gün sokaklardaydım,kendimi alışverişe adadım bugün:))))))geçmiş olsun balıııııııııım keşke benim saflarıma geçmeseydin hamileler safında durabilseydin ama napalım nasipten öte köy var mı?

banane yaaaaaaagit kendine kota bul,yedek wın bul,teline yeni int.paketi bul o da olmazsa git kendine gündüzleri de evde olan yedek koca bul:)))))))ama bizi sensiz bırakmaaaaaaaaaaaaa!

Canim oncelikle yorumun icin cook sagol bu arada bi arkadasimin ablasi 2. Be ek icin asilama yaptirmisti simdicook tai bi oglu oldu sanirim senin tarif ettigin sekilde yapiliyormus

canım şuan ümidini kestin tekrar umutlanırda yeni başdan hayal kırıklığı yaşarsan daha kötü olur bence biraz daha sabret. Rabbim gönlüne ve gönlümüze göre versin
Sagol canim benim haklisin ne diyim zaten duygularim yalama yapti11 aydir (

[SUB][/SUB]
aaaa hoşgeldin kimseyi beklemiyordum bu saatte doğrusu:))

Hos buldum bacim da ben gecmisi okuya okuya gelmekten sanirim seni kacirttim oldumu simdi buya zaten kocamla yine kavga ettim oof. Bu arada birde cocugumuz olsun diye cabaliyorum deli gibiF

[SUB][/SUB]

Hos buldum bacim da ben gecmisi okuya okuya gelmekten sanirim seni kacirttim oldumu simdi buya zaten kocamla yine kavga ettim oof. Bu arada birde cocugumuz olsun diye cabaliyorum deli gibiF

geçmişi okumakla meşgul olduğunu anladım zaten tatlım:))aman bildiğin koca işte ne bekliyordun ki:))boşver sıkma canını.

kızlar ben dayanamadım ve test yaptım...
sonuç negetif
moralim çok bozuk
bat 29 aralık

canım günaydın.hiççç bozma moralini dikkat ettiysen genelde 4-5 gün kala yapıorlar arkadaslarda ama negatif cıkıyor.biraz sabret ya bat gününde yap yada gecerse o zaman yap inş. gecer.ama şimdiden üzülme boşuna.inş. vardır bebişin.hakkında hayırlısı olsun ...

günaydın hayırlı pazarlar tsemavicim naber,nasılsın? geçmişi okudun mu? bnm dün adet öncesi lekelenmem başladı,bugün de adetim sökülür büyük ihtimal rabbim bu ay nasip etmedi,önümüzdeki ay çalışmalara devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…