Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kan tahlili yaptırdım ben bakalım bekliycem hayırlısı ne diyeyim

kızlar ben çıkıyorum dayanamıyorum oturursam biraz gecer dedimde daha kötü oldum yatayım ben görüşrüs..iyi gecelerrr

evt canım başın çok zğrıyorsa pc ye bakma daha kötü olur..
karanlığa git..ha birde bi yazmayla başını sıkıca bağla..
ilaç içemezsin şimdi bağlaman iyi gelecektir..
bide karanlıkta gözlerini kapat uzan..

aklıma gelmedi degil ama kendimi ümitlendirmek istemedim çünkü son 3-4 aydır adetime 6gün kala falan kahverengi lekelenmelerim başlıyor ve sonra normal kanamam oluyor diye bu sefer yine öyle oldu dedim

minikkk ordmsnnnnnnnnn
ya bacım aklım burda muhabet etmekte istiyorum yarında tatil uzun uzun laflardıkta hi duramıyorumm kaç kez tuvalete gittim kuscam diye ama öle bögürüp geldim boş boş..

tmm bacımmmmmm bide öle deniyeyeim hafiflerse gelirimmm bu agrıyla kolay kolay uyuyamam..

tüh bende hafta içi akşam erken yatıyorum laflıyamıyoruz diye cumayı 4 gözle bekledim daha kısmet deilmiş.. gidem başımı balıyam birazda öle yatim:)
öptm kocaman:)

minikkkk hamişmisinn :)))

aklıma gelmedi degil ama kendimi ümitlendirmek istemedim çünkü son 3-4 aydır adetime 6gün kala falan kahverengi lekelenmelerim başlıyor ve sonra normal kanamam oluyor diye bu sefer yine öyle oldu dedim

ben bu düzensizlikle nasıl hamile kalacaksam bilmiyorum canım yaa

iyi geceler..bende 6 aydır korunmuyorum ama hamile kalamadım.adetim çok düzensiz.bu yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım.

minikgelin seni ümitlendirmek istemem ama bencede hmilesin inşallah
kızlar ben çıkıyorum b i daralma varki bende sormayın ruhum darıyor boguluyorum hepinizi kocaman öpüyorum

iyi geceler..bende 6 aydır korunmuyorum ama hamile kalamadım.adetim çok düzensiz.bu yumurtlama dönemimi nasıl hesaplarım.

selam cnm..
inşalalh çok bekletmeden gelir bebeğin..

yumurtlamanı öğrenmenin en garantili yolu ovulasyon testleri canım gg sitesinden rahatlıkla bulabilirsin

Kızlar merhaba ;
ben bu ay yumurtlama günlerimi boş geçmedik.ondan bir kaç gün sonra da sol yumurtalığımda batmalar başladı.şimdi nerdeyse sürekli batma var.göğüs uçlarım büyüdü ve acımaya başladı.sizce bunlar hamilelik belirtisi mi??

anladım cnm.normalde 14.gün falan diyorlar ama o düzenli gelenler için benim 35 günü bile buluyor bazen.

canım benimde 29-33 arası olur değişken yani vede 1 gün bile yumurtlamanı kaçırtabilirr..
ki benim ilk kez bu ay ovulasyonum 21.gün oldu yani adet döngüm bu ay 36 oldu:26:
ovulasyon testi kullanmasam hayatta bilemezdim...çalışmaları kestiğim gün yumurtlamam yeni başlamış olurdu:26:

netteki hesaplamalara falanda bakma sen onlarda yanlış çıkıyo..
en iyisi ovulasyon testleri...

Son düzenleme:

evt cnm haklısın netteki testlerden tutmadı bugüne kadar eczaneden alıcam galiba dimi nekadar tahminen bu testler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…