Umudumuz 2012

ayyyy cadım gelmiş misafirlikteyim telden bakıyodum baktım kızlar burda hemen pc actım :KK70::KK70:: nbr tatlım yoktun kaç gundur

tuğba hoşgeldin tatlum aramıza bende ist.dayım ohh bi tanesi ist bullu çıktı ama ben anadolu yakası :KK70::KK70::

ayyyy cadım gelmiş misafirlikteyim telden bakıyodum baktım kızlar burda hemen pc actım :KK70::KK70:: nbr tatlım yoktun kaç gundur

aayy tatlım hoşgeldin valla bekliyom burda gelecek kızlar die kayınvalidem belini incitmişti ondaydım sonra evdede işlerim oldu giremedim... iim ben çok şükür sen nasılsın tatlım ???

tuğba hoşgeldin tatlum aramıza bende ist.dayım ohh bi tanesi ist bullu çıktı ama ben anadolu yakası :KK70::KK70::

sinhuuuuuuuuuuuuuuuuuuusssssss
bende ist.deyim kııııııııızzzz hemide anadolu yakasııııııı... :KK16: bende 2012 ye taşıdım umudumu.. :KK55:
hayla regl oluyorum. yarın doktora gidicem
yumurtaalıklar birz tembelmişde dürtükleyecez ilacla hızlanın yaaa dices :KK76::KK76:

bende bu ay yaptım ilk defa yapmadan önce bende sormuştum netten almıştım ben eczanede ne kadar bilmiyom canım ben 6 tanesini 10 liraya aldım ikisini yaptım henüz yımırtlamamışım :KK52:

Cok sagol cnm bu ay deneyeceğim bende nettekinden anlamadım heryerde farklı hesaplıyor gibi geldi bana.

sinhuuuuuuuuuuuuuuuuuuusssssss
bende ist.deyim kııııııııızzzz hemide anadolu yakasııııııı... :KK16: bende 2012 ye taşıdım umudumu.. :KK55:
hayla regl oluyorum. yarın doktora gidicem
yumurtaalıklar birz tembelmişde dürtükleyecez ilacla hızlanın yaaa dices :KK76::KK76:

Bizde eşimle yarın gidiyoruz doktora ne var ne yok baktırcaz ikizde ne testler yapılıyor hiç bilmiyorum önerileriniz var ise cok sevinirim. 7. deneme ayındayız merak ettim bi baktıralım belki bilmediğimiz cok basit bir çözüme ihtiyacımız olacak kafam rahatlasın istiyorum.Ne dersiniz.

Bizde eşimle yarın gidiyoruz doktora ne var ne yok baktırcaz ikizde ne testler yapılıyor hiç bilmiyorum önerileriniz var ise cok sevinirim. 7. deneme ayındayız merak ettim bi baktıralım belki bilmediğimiz cok basit bir çözüme ihtiyacımız olacak kafam rahatlasın istiyorum.Ne dersiniz.

canım 1 sene olmadan hiç bi test yapmıyolar tabi siz bi gidin ilgilenirlerse ne ala ama genelde 1 seneyi geçince gelin diyolar :26:

Ocak Ayında Hamiş Kalmak İsteyenlerin Listesi :KK49:

• Hkbinici:_____________________ 1 Ocak 2012
  • Sinhus:_____________________ 2 Ocak 2012
  • Umutsunuz:_____________________ 3 Ocak 2012
  • Simlipembe:_____________________ 3 Ocak 2012
  • gulnevam:_____________________ 3 Ocak 2012
  • 60Gelsin :______________________ 4 Ocak 2012
  • aklima:______________________ 4 Ocak 2012
  • Mugus1980:______________________ 5 Ocak 2012
  • cadicuk::______________________ 7 Ocak 2012
  • kepi3___________________________ 7-10 Ocak 2012
  • nilüfereren______________________ 14 Ocak 2012