Umudumuz 2012

ohh bi güzel karnımı da doyurdum çok acıkmışım... şimdi bi elimde çay bi elimde sigaram ohh değmeyin keyfime

aynısını bende yaptım canımmm öğlen evime gittim karnışımı doyurdum oh oh oh şimdi mesai başladı ama bendeniz çalışkan sabahtan tüm işlerimi bitirdim şimcik bende kendisime çay alıcammm yupiii bugün cuma :103:

canım ben izinliyim ya hafta sonu gelsin istemiyorum ayyy iznim bitiyo günler çabuk geciyo evdeyken

ayy evet ya çalışıncada cumartesi pazar çabuk geçiyor bişeycik anlamıyorum Olsun bu hafta sonuna güzel şeyle planlamayı düşünüyorum..kocişle sinemaya gideriz belkimm

esila canım senin resimlerine nasıl bakabilirim. senin profilden tıklayınca çıkmıyo. ana sayfadaki albümlerden açıncada hangisi oldugunu bilemiyom

esila canım senin resimlerine nasıl bakabilirim. senin profilden tıklayınca çıkmıyo. ana sayfadaki albümlerden açıncada hangisi oldugunu bilemiyom

bebeğim sen bende eklisin direk görmen lazım profil kısmında aşağıda albümler var ordaki kocişim ve ben adlı albüm bebeğim

bebeğim sen bende eklisin direk görmen lazım profil kısmında aşağıda albümler var ordaki kocişim ve ben adlı albüm bebeğim

canısı walla herkes senin resimlerinden bahsediyo bende baktım çatlarım meraktan bakmazsam eger.. Maşallah çok çok güzelsin eşinle çok güzel çıkmışsınız resimlerde Allahım birde küçük bebiş vererek mutluluğunuzu daha da perçinler inşallahhhh

oyyy bebeğim bnm allah razı olsun hepinizden bak tabiki kuşum rabbim hepinizin o tertemiz kalbine göre versin inş eminimki sizlerde çok ama çok güzelsinizdir canlarım bnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…