Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Herkese merhaba, Burda bilen birinin olacağını tahmin ettim

Ben birinci aşılamamı Şubat ayında devlet hastanesinde yaptım iğneli olarak. (Uludağ üni )
İkinci aşılamamı ise özelde yapıyorum fakat sonra tüp bebek süreci için devlet hastanesine döneceğim işlemlerin bitince eğer gebe kalmazsam..

Devlette aşılamayı saymaları için detaylı bilgisi olan var mı?. Benim orda dosyam var. Üni tadilatta olduğu için dışarda yapmak istedim yaptırdığım hastanenin SGK anlaşması var.

Raporların kısmında ilaç raporu var bunu görmeleri dışında bir şeye ihtiyaç oluyor mu? Ben sorduğumda bulunduğum hastaneye anca bu kadar bilgi alabildim.
Bir yandan emin olmak istiyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Yanlış bilgi vermek istemem ancak benim arkadaşımda ilk aşılamasını özelde yapmıştı ikinci Uludağ’da ancak ilkini saymadılar ikiside burda olacak diye tekrar yapılmıştı daha sonra olmayınca tüp bebek raporu cıkarmiştı

Teşekkürler, iğneli mi oldu aşılama yoksa iğnesiz mi? Bu sayılıp sayılmamasında önemli

Teşekkürler, iğneli mi oldu aşılama yoksa iğnesiz mi? Bu sayılıp sayılmamasında önemli
İgneli derken neyi kastetdiniz bilmiyorum ama aynı ilaçları kullandı göbekten igne kullanmıştı Uludağ’da aynı şekilde igne kullanmiştı birde iki yıl kadar oldu ona

İgneli derken neyi kastetdiniz bilmiyorum ama aynı ilaçları kullandı göbekten igne kullanmıştı Uludağ’da aynı şekilde igne kullanmiştı birde iki yıl kadar oldu ona
İğneli derken bunu kast ettim, gonal f ile yapılan aşılamayı kabul etmediler sanıyorum şaşırdım..
Ben ilkini üni de yaptım dosyam açılmıştı tüp bebekte şu an tadilatta olduğu için özelde ikinci iğneli aşılama olacağım. Bana saydıklarını söylediler ama emin olmak için burdan soruyorum

Belki onun başka sorunlarıda vardır o yüzden denediler bilmiyorum açıkçası ama o biri dışarda ikisi orda 3 aşılama yaptırdı sonrasında tüp bebek için rapor aldı ilk tedavide malesef transferi gerçekleşmedi oda tadilattan dolayı şuan beklemede ama kabul etmezlerse boşa yıpranmayın bence emin olmak lazım kabul etmeleri konusunda

Tadilatta olduğu için İlkay hemşire beklemek istemezsen diye bunu söyledi sektere de sordum sistemde yapışan işlemin raporu görünmesi gerekir dediler,

İletişim Zor olduğu için gene burdan emin olmak istiyorum.. ama bilemiyorum tabi.

haklısınız tabi öyle bir imkan varsa zaman açısından iyi olurdu beklemek yerine

Aynen sonrasında yok böyle şöyle ama Buda vardı diye sorunlar çıkabiliyor orda malesefki
İki kere İlkay hemşire ile bir kere de sekreter ile teyit ettim umarım yolunda gider her şey.
Onların görmek istediği ilaç raporu e nabıza düştü üni de yapılan ile aynı evrak mevcut

İki kere İlkay hemşire ile bir kere de sekreter ile teyit ettim umarım yolunda gider her şey.
Onların görmek istediği ilaç raporu e nabıza düştü üni de yapılan ile aynı evrak mevcut
Hakkınızda hayırlısı inşallah kısa zamanda güzel sonuçlar alırsınız

Aynen sonrasında yok böyle şöyle ama Buda vardı diye sorunlar çıkabiliyor orda malesefki
Selamlar

Bugün aşılamamın sayılması için üniye gittim bir problem çıkmadı. Tüp bebeğe yönlendirildim, şimdi bekleyeceğim

Sizinle konuşmuştuk bilgi vereyim istedim hem belki birinin de işine yarayabilir

Sizin adınıza sevindim bundan sonrasını rabbim daha da kolaylaştırsın inşallah hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…