Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Yumurta büyüklügünü takip ederken kontrollerde ultrasonda görülüyor
Demek ki epey dikkat ediliyor tüm sürece, ben evrak teslim etme sürecindeyim bana kim tavsiye de bulunursa sevinirim.

İki aşılamam negatif, yaz sonrası başlar anca sürecim..

Şu an açıklanamayan grubundayız amh problemim yok ama solda bir buçuk cm çikolata kistim varmış. Eşimin de sperm sayısı iyi ama morf 3 ve 4 arası geldi..
Başka bilenen bir durum yok şu an.

Kızlar merhaba Uludağ'da tüm tahlilleri yaptırdık, pazartesi gideceğiz kontrole . Şimdi tüm tahliller istendikten sonra nereye yönlendirecekler, heyet raporu için randevu mu olacak tekrar, sonrasında mi sıraya koyuyorlar acaba ?
Merhaba ne durumdasınız acaba sıra için size aradılar mı?

Evet ama dedigim gibi hastanede tadilat varmış öyle almadılar sonra bayrama denk geliyor dediler takip edemeyiz filan dediler o yüzden biraz uzadı en geç 6 ay diye biliyorum
Valla şu an da tadilatta 🤷‍♀️
Bir kaç ay içinde açılır dediler ama bilemiyorum bazılarına rapor verip dışarda yapılması için bilgi vermişler. Ben henüz evrak teslimindeyim yazın da burda olamam ama umarım 6 aydan fazla sürmez bayram da yok gelecek o süreçte..
Siz memnun kaldınız mı süreçten?

Demek ki epey dikkat ediliyor tüm sürece, ben evrak teslim etme sürecindeyim bana kim tavsiye de bulunursa sevinirim.

İki aşılamam negatif, yaz sonrası başlar anca sürecim..

Şu an açıklanamayan grubundayız amh problemim yok ama solda bir buçuk cm çikolata kistim varmış. Eşimin de sperm sayısı iyi ama morf 3 ve 4 arası geldi..
Başka bilenen bir durum yok şu an.
Evrakları tamamladıktan 4 ay sonra aradılar beni. Morfoloji 4 normal diye biliyorum. Cikolata kistiyle ilgili bilgim yok onun icin ilac vermiyolarmi. Bizede sebepsiz grubundaydık.

Evrakları tamamladıktan 4 ay sonra aradılar beni. Morfoloji 4 normal diye biliyorum. Cikolata kistiyle ilgili bilgim yok onun icin ilac vermiyolarmi. Bizede sebepsiz grubundaydık.
Valla 4 ay da aranırsam çok mutlu olurum bakalım.. yaşınız kaçtı? Amh normal sanırım siz de.

Merhaba hayır daha aramadilar Mart'ta teslim etmiştim ben evrakları ama tadilat başlamıştı Haziran da çağırmaya başlayacagiz demişlerdi bana da
Siz aşılama sonrası evrak teslimi mi yapmıştınız doğrudan tüp bebek mi?

Bazı kişileri aramışlar dışarda rapor kullanabilirsiniz diye sanırım uzama var tadilatta, ben bu ay sonu evrak teslimi yapacağım ama bir doktor Eylül ayını bulur bile dedi 😕 umarım hızlı gider süreç.

Siz aşılama sonrası evrak teslimi mi yapmıştınız doğrudan tüp bebek mi?

Bazı kişileri aramışlar dışarda rapor kullanabilirsiniz diye sanırım uzama var tadilatta, ben bu ay sonu evrak teslimi yapacağım ama bir doktor Eylül ayını bulur bile dedi 😕 umarım hızlı gider süreç.
Doğrudan tüp bebek bizim umarım çok da uzamaz süre 😔

Bir kaç ay içinde açılır dediler ama bilemiyorum bazılarına rapor verip dışarda yapılması için bilgi vermişler. Ben henüz evrak teslimindeyim yazın da burda olamam ama umarım 6 aydan fazla sürmez bayram da yok gelecek o süreçte..
bizim ilk denemede şükür pozitif sonuç aldık bence iyiydi çünkü yumurtaları sürekli takipte idi ve her gidişimizde kan degerlerim filan takip ettiler bi arkadaş özele gitmesine rağmen öyle takip etmemişler onu

Merhaba herkese
Uludağ da üroloji heyet raporu hakkında danışmak istediklerim var, bana yardımcı olabilecek var mı 😇😇😇

Kadın doğum (tüp bebek) kısmında yapılması gereken iki aşılama sonucu tüp bebek kararı çıktı, onun izlem formu ve toplanması gereken evrak listesi var. Evrak listesinde üroloji heyet raporu mevcut bunun için eşim gitti durumu anlatmış ve rapordan bahsettiğinde izlem formunu sadece fotoğraf çekip arayacağız sizi demişler karar sornası, acaba bu süreçte eksik yaptığımız bir şey mi var evrak imzalanacak diyorlardı burdan okuduğum kadarı ile bu hangi evrak acaba?. Bana fikir verebilir misiniz?

X