Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Bende hepinizi merak ediyorum şu anda...malum benim 2 ay kadar ertelendi... inşallah hepiniz için kalbinizden geçenin en güzelleri olsun...
Nasılsınncanım inşallah iyisindir.Üzülme canım demek ki vakti gelmemişOpudan 4 gün sonra regli oldum diye çok sevindim regli periyodum 26 gündü ama daha fazla sürdü 2 ay geçti hala regli olamadım.Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

Bende hepinizi merak ediyorum şu anda...malum benim 2 ay kadar ertelendi... inşallah hepiniz için kalbinizden geçenin en güzelleri olsun...
Canım inşallah bu iki ay hızlıca gelip geçer kaldığın yerden devam edersin. Nasıl hiss ediyorsun kendini, inşallah kolayca atlatırsın bu covidi

Sağol canım iyiyim çok şükür... grip gibi geçiriyorum şu an ayaktayım elhamdülillah... kesinlikle gecikiyorsa güzelleşiyordur...sen regl olunca gidiceksin değil mi sonra ne zaman transfer olucak?

Canım inşallah bu iki ay hızlıca gelip geçer kaldığın yerden devam edersin. Nasıl hiss ediyorsun kendini, inşallah kolayca atlatırsın bu covidi
Sağol canım geçer tabi... iyiyim çok şükür hafif geçiyor ayaktayım...zaten o kadar içime doğdu ki orda işlem olmayacağı...bundada bir hayır vardır elbet... bakalım kısmet oraya gelmem ...hazır değildim sanırım inşallah bir iki aya daha hazır hissederim kendimi...sen nasılsın var mı sıkıntın?

İnşallah canım en hayırlısı olucak senin için. Ben hiç iyi diyilim canım dünden bura aşırı mide bulantısı var tansiyonum çok yüksek. Namazı zor kılyorum. Yarın gelsede bitse biran önce. İnan heyacan bile kalmadı. Salık çok önemliymiş. İnşallah çekdiyim bu zor günler boşuna gitmez

Sağol canım iyiyim çok şükür... grip gibi geçiriyorum şu an ayaktayım elhamdülillah... kesinlikle gecikiyorsa güzelleşiyordur...sen regl olunca gidiceksin değil mi sonra ne zaman transfer olucak?
Canım yaaa ben hala regli olamadım.seri bir şekilde yumurtlamaya devamGeçen hafta aradım hemşire gebelik testi yap dedi,dedim korunuyorum olsun sen yine test yap ona göre randevu alıp gelirsin dedi. O dakika arayıp randevu istedim ama randevular dolu olduğu için ancak 17 marta randevu verebildiler.Randevu almadan gidecektim ama geçen bir arkadaş randevusuz gelmiş diye geri yolladılarBugün gidip sağlık ocağında gebelik testi için kan verdim ki,en azından hastanede tahlil isteyip bekletmesinler.Eğer bir aksilik çıkmaz ise inşallah Nisan'da transfer olurum.Transferim Mart ayına yetişmedi.Umarım Nisan ayında olur da bana doğum günü hediyesi yerine geçer.2019 Evlilik yıl dönümüzde ben suni sancı ile 3,5 aylık bebeğimi doğurup kürtaj olmuştum.Özel günlerimiz üzerindeki korkularımızı silip süpürür inşallah güzel haberler

İnşallah sonucu güzel olur canım...bende öyle diyorum ilk önce sağlık herşey boş.. Rabbim yüzünüze gülsün inşallah...

Canım ya sende ne zor şeyler yaşamışsın.... inşallah hamilesindir testte öyle çıksın inşallah herşey güzel olsun herkes için inşallah...

Canım ya sende ne zor şeyler yaşamışsın.... inşallah hamilesindir testte öyle çıksın inşallah herşey güzel olsun herkes için inşallah...
Sorma canım şükür o günler geride kaldı.Tüp bebek sürecinde hep korunuyoruz tedavinin gidişatını bozmasın diye,ama başka şeyler çıkıyor.Her zaman her yeri geldiğinde söylüyorum.En masum gebelik kaybı kimyasal ve 10. hafta öncesi düşükler....İnan 10.haftadan sonra insan ister istemez daha da bir kuvvetli bağ kuruyor bebişiyle ve sonra bir karar vermek zorunda kalıyorsun. Ve o karar çok üzüyor insanıAçıkcası kürtajlardan korkuyordum çünkü o an yapılan bir hata,Allah muhafaza doğurganlığını baltalayabiliyor.Bazen eşime diyorum bebişimiz olursa kucağıma almadan inanmayacak gibiyim.İnşallah hepimiz en kısa sürede güzel haberlerle sevineceğiz.Ben buna çok inanıyorum ve umudum arttıkça korkularım azalıyor

O OLQA canım sende durumlar nasıl?İnşallah yarım kaliteli ve bol yumurta hasatın olurAklımdasınız hep dua ediyorum.Şimdiden geçmiş olsun ve bol şanslar diliyorum

G guluseven arkadaşım sen nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor?

Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun. Durumlarım sıkıntılı yumurtalar yavaş gelişdiği için fazla ilaç yazıldı oda beni çok dokundu. İki günüm sancılı ve zor. İnan tüp bebeyi unutdun kendi halime düşdüm. Yarın bitsede biran önce rahatlasam. İnşallah Rabbim sevindirir hepimizi. Çok zormuş bu sürecler

Banada 375 lik doz vermişlerdi son 1 hafta çok zor geçmişti.O zaman dilimi içindeyken çok zor oluyor ama sonrasında diyorsun ki,olmazsa yine denerimBen bir aya zor toparlanabildim.İyi ki hemen transfer yapmadılar yoksa daha zor olurdu.Çoğun gitti azı kaldı hepimiz için halkımızdan hayırlısı olsun.

Mide koruyucu ya da başka birşey verdiler mi?

Canım hastanede odadayım sordum hemişeriye covit testin, transfer öncesi test istenmiyor, ama ireliki zamanlarda isterlermi bilemicem dedi. Şimdilik istemiyorlar. Da işleme almadılar beni bekliyorum

Canım hastanede odadayım sordum hemişeriye covit testin, transfer öncesi test istenmiyor, ama ireliki zamanlarda isterlermi bilemicem dedi. Şimdilik istemiyorlar. Da işleme almadılar beni bekliyorum
Merak ettim seni canım...nasıl geçti anlatır mısın çıkınca???

Bilgi için teşekkür ederim.Sen nasılsın nasıl geçti?

Merak ettim seni canım...nasıl geçti anlatır mısın çıkınca???
Canım saat 11 gibi işleme aldılar toplam 15 dakka sürmüş. Çok rahat gecdi, ama bilyosun sonrasında ağrılar oluyor. 15:00 gibi hastaneden cıkdık. Yarın arayıp bilgi vericeklermiş. Ne kadar toplandı Bilgi vermediler. İnşallah her şey yolunda giderse bir buçuk ay sonra adetin ikinci günü kontrol olucak, bi aksilik olmazsa transfer öncesi ilaçlar verilicek ve sonrasında transfer. Hormonlarım normadan çok fazla uyarıldığı için bir buçuk ay sonra kontrol dediler. Hala ağrılarım var antibiyotik verdi bu kadar. Rabbim bu sürecde zorluk çeken tüm kardeşlerimi sevindirsin. Zahmetimiz boşuna gitmesin inşallah

Bilgi için teşekkür ederim.Sen nasılsın nasıl geçti?
Rica ederim canım. Hastane bu gün çok sakindi, 11 gibi işleme alındım. Hiç stresim yokdu çok şükür. Ama eşim çok stres oldu. Neyseki bitdi şükür. Kulağımız telefonda bakalım yarın Cihan bey nasıl haber vericek bize.nisan ayının sonunda adet olursam adetin ikinci günü kan vericem bi aksilik olmazsa transfer öncesi haplara başlanıcaz, Ama tabiki döllenme olursa. Ne zormuş bu süreçler

Hadi bakalım gelmiş geçmiş olsun.Bizi cihan bey sabah 9 gibi aramıştı.İlk aramasında kaç folikül ,kaç yumurta ve kaç tane Embriyo oluştuğunun bilgisini veriyor.Sonrasında embriyonun kaç günlük olduğunu bildirmek için arıyor.Son aramasında kalitesini de sorarsın.opudan 4 gün sonra regli olmuştum umarım sende bir an önce regli olursun.Bana da hormonlar çok uyarıdıldığı için 2.reglide gel dedi ama hala reglimi bekliyorum.Eşime diyorum regli olmak için hiç böyle dua etmemiştimEn zor kısmını atlattık hayırlısıyla güzel günler yakın diye düşünüyorum.

Ağrılar bir hafta 10 gün sürüyor ama bende dayanılmayacak bir ağrı olmadı.Ağtı kesiciye bile ihtiyaç duymadım sadece gaz sancısı gibi ağrılarım oldu.Yumurtalıklarımda 1 ay boyunca sancım hep oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…