Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Teşekkür ederim, hastaneden çıkınca eşimle hep onu konuşduk zor kısmını atlatdık. Artık bekleme süreclerine girdik. Allahım üzmesin bizi İnşallah

Bilgilerin için teşekkür ederim canım. Eve geldiyimden yatıyorum. Ağrılarım biraz zorluyo beni hafif kanda geldi hastanede. Şimdi lekelenmeler var o kadar. Her şeye dayanırım da yeterki iyi haber alalım. Hemeşeriden sordum kaç yumurta toplandı, o da kaçı toplanması önemli değil önemli olan içi dolu olsun döllensin, gercekdende öyle. Biz kadınlar her şeye dayanıklıyız

Çok geçmiş olsun canım... inşallah çok güzel gelişirler...hayırlı haberlerini bekliyoruz...aradıklarında burayada yaz canım...benimde bugün baş ağrım var gecsede şu Corona ya...en baş sağlık gerisi hikâye...Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Çox keçmiş olsun canım. İnşallah biran önce sağlığına kavuşursun. Yazarım tabiki , bir birmize gelişmeleri paylaşalım . Belki bi fatdamız olur bilgi açısından

Bende lekelenme olmamıştı akşam üzeriydi yanlış hatırlamıyorsam o zaman küçük varla yok arası lekelenme olmuştu.Hepimizin hormonları beden saati farklı olduğundan herkeste aynı belirtiler olmayabiliyor.Gönlümüzden geçen herşey hayatımıza dokunur inşallah
Herşeyin başı sağlık,inşallah sende daha iyi olacaksın canım,güzel günlere az kaldı.Az önce burada okurken senin için içimden şöyle geçti.Tedavisi olumlu sonuçlanacak ve hamileliği sağlıklı geçecek ki,rabbim şimdiden bebişini koruyup kolluyor.Antikor oluştuktan sonra hamileliğini tedirgin olmadan geçirecek hissine kapıldım.

Kızlar sabah 9:00 gözümüz kulağımız telefonda bekliyorduk biraz önce nihayetki Cihan hoca aradı , hayatımda bu kadar heyacanlandığımı hiç hatırlamıyorum, bilgisi şöyle: 21 tane tumurta toplanmış onun 14 tanesi olgun yumurta çıkmış. Döllenme yoluna 11 tanesi girmiş, günbe gün takipdeyiz elimizde inşallah ki en az iki tane kalır dedi. Bu sözü biraz beni tedirgin etdi, bu döllenmeler yarıda kalıyo demekki haftaya perşenbe sizi aricam dedi. O güne kadar stres yapmayın benden haber bekleyin dedi. Nasıl beklicem bir hafta inanın kızlar sabahdan saatler geçmek bilmedi üç çeşit yemek yapdım, evler temizken süpürdüm sildim, oyalanmak için karnımdakı ağrıları hiss etmedim. Allhım ne zormuş bu süreçler, her aşaması bi ayrı stres. Benim için dua edin kardeşlerim, benim duamda sizlerle.

Ayy maşallah ne güzel,hiç moralini bozma canım.embriyoların gelişimine göre blastokist evresine kadar ilerleyip ilerlemeğini hesaba katarak bu şekilde söylüyorlar.Demek ki iki embriyo daha kaliteli ve sağlıklı ilerliyor Bardağın dolu tarafından bakmak lazım normal yolla hamile kalamayıp embriyonun kalitesini hiç bilemiyoruz.

Bende kontrole gittim sağlık ocağında baktırdığımı döylerim.Olmaz bugün baktırmamız lazım dedi. Tekrar bhcg baktılar sonuç yarın çıkar negatif ise ilaca başlayıp reglinin 2.günü gideceğim.İlsç kullandıktan bir hafta sonra regli olursun dedi

İnşallah canım blastokist olur. İnan fazlasında gözüm yok en az iki tane olsun bari. Aynen sende tedavini ol adet olursun. Ama vardır bundada bir hayır. İyice dinlenmiş oldu rahimin. Sağlıkla sana tutunur yavrun Rabbimin izniyle .

Evet uzun zaman oldu. Tam tu0 bebek için evrak dosyamızı.verecekken 3 gün kala hamile olduğunu öğrendik. Çok fazla sevinemedik çünkü tekrar kaybetmek de vardı işin ucunda. Nitekim korktuğumuz başımıza geliyor sandık ucundan döndük. Sorunlar yaşadık ama çok şükür ki bugün 13 haftalık hamileyim. Konuyu kapatmayacağım biliyorum ki yorum yapan herkes birbirine destek olacak. Insanlar anlatırdı da inanmazdım tüp bebge geçecekken hamileymişim meğer diye. Başına geldi. Allahima binlerce şükür. Buradaki tüm kardeşlerime Allahtan duam tez zamanda sağlıkla kucaklarinin dolması.

Hayırlı olsun Senin adına çok sevindim. Rabbim sonuna kadar bebeyinin sana tutunup kucağına almağı nasip etsin. Ne güzel bi mutluluk. Allah ol derse olur Onun hikmetine şükürler olsun. Tekrar tebrik ederim

Amin inşallah canım

Canım yaaa maşallah maşallahAllah'ın hikmeti işte, belki de evrak toplama süreci senin için o yüzden uzadı.Yaaa inan çok sevindim .İnşallah güzel bir hamilelik geçirir ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın Ara sıra başlık sahibi olarak gelir bize güzel haberlerini yazarsan seviniriz.Bizlerde hamiş olursak yazarız.
Peki bu süreçte kontroller için hangi doktora gidiyorsun?

Çok tebrik ederim...Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım...Rabbim çok büyük ol der ve oluverir...darısı başımıza...

Hayırlısı olsun canım sevindim... inşallah herşey yolunda gidicek hiç merak etme...çok güzel embriyo lar olucaklar...çok bekletiyorlarmis benim 3 günde konulmuştu...demek var bir bildikleri... Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah...

Canım ya çok sağol ne güzel düşünmüşsün inşallah öyle olur...Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyor dur diyorum hep...seninde çok güzel haberlerini bekliyorum burdan...konu sahibi ne güzel hamile kalmış mucize gibi... inşallah sende bizde o mucizeleri yaşarız...

Hayırlı olsun Senin adına çok sevindim. Rabbim sonuna kadar bebeyinin sana tutunup kucağına almağı nasip etsin. Ne güzel bi mutluluk. Allah ol derse olur Onun hikmetine şükürler olsun. Tekrar tebrik ederim
Çok teşekkür ederim dualarım hepimiz içindi. Çok dua ettim . Inşallah kucağınıza alabiliriz bu sefer

Arkadaşlar biraz tebessüm için paylaşmak isterim.Çok güldüm yaaa erkek kaynaklı tedavi sürecinde bile erkek sperm verdikten sonra başka bir işlemi kalmıyor.Tüm tedavi kadının üzerinden devam ediyor
Başka başlıklarda da paylaştım.

Eklentiler

• IMG_20210318_150427.jpg
    158,8 KB · Görüntüleme: 29
Teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun. Her şeyin hayırlısı olsun hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…