ÜLKEMİZİN ŞU ZOR ZAMANI HAYIRLARLA ATLATMASI İÇİN HEP BERABER

Slm cnm benide ekle hergün 100 tane tevhid okurum inş.Hergün bildirim yapacakmıyız?Rabbim yar ve yardımcımız olsun bu kötü günleride atlatırız hayırlısıyla Rabbimin izniyle. Rabbim onların planların ayaklarına dolandırsın inş.
ALLAH RAZI OLSUN EKLEDİM İSTERSENİZ TOPLU OLARAK YAZARSINIZ 2-3 GÜNDE ŞU KADAR DAHA OKUDUM DİYE BEN DE EKLERİM

001000.jpg

ARKADAŞLAR;
Ülkemizin şu zor anlarını atlatması varlığının daim milletimizin sağ geleceğimizin aydınlık ve zor anlara ferahlık olması için güvenlik güçlerimizin güçlü olması ve düşmanlarımıza ALLAH'IN fırsat vermemesi şehitlerimizin ruhlarının şad olması için hep beraber çekebileceğimiz kadar

LA İLAHE İLLALLAH çekelim hepinizi bekliyorum ...
ister 1 ister 1000

(SİYASİ KONUŞMALARDAN KAÇINALIM BU BİR UYARIDIR ORTAK AMACIMIZ DUADIR)

LA İLAHE İLLALLAH ZİKRİNİ ÇEKENLERİN LİSTESİ

1.@aaynaa 2000 tane
2.@Papatya gelini 50 tane
3.@eilenn 100 tane
4.@avucdolusudua 100 tane
5.@Enyalios 1000 tane
6.@dnzderya 500 tane
7.@nisamelek 300 tane
8.@eflalim 1300 tane
9.@Ters Lale 250 tane
10.@Hayat sarkisi 100 tane
11.@_nurbanu_ 60 tane
12.@gulfuren 2000 tane
13.@Yusam 500 tane
14.@svd1910 1000 tane
15.@bisen 1000 tane
16.@CathyLizzie 1000 tane
17.@yorgun anneanne 1000 tane
18.@Emmaline 1000 tane
19.@Yagmur8991 500 tane
20.@umudunu-kaybetme 100 tane
21.@hannaz 300 tane
22.@SaTu ST 500 tane
23.@vesselam_ 500 tane
24.@Debusi 100 tane
25.@kumrukusum 1000 tane
26.@neceda 1000 tane
27.@-VUSLAT- 700 tane
28.@Yariiimm 100 tane

fetihsuresicini2-1153.jpg

FETİH SURESİ OKUYANLARIN LİSTESİ

1.@aaynaa -1 tane okuyacak
2.@eflalim -1 tane okudu
3.@-VUSLAT- -2 tane okudu
4.@EliffVVav -1 tane okudu
5.@smykmy -2 tane okudu
6.@Enyalios -1 tane okudu
7.@vesselam_ 5 fetih okudu
8.@

AMACIMIZ SADECE DUA ARKADAŞLAR ŞEHİTLERİMİZ BİZİM GELECEĞİMİZ İÇİN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTULAR VE BİZ DUA ETMEYE BORÇLUYUZ GELECEK KAYGISI OLMAYAN YOKTUR BAŞIMIZI YASTIĞA KOYSAK DA UYKUDA BİLE HUZUR YOK İNŞ NORMAL DÜZENİMİZE EN YAKIN ZAMANDA KAVUŞURUZ ALLAH DUA EDENLERDEN RAZI OLSUN HAKKINIZI HELAL EDİN SAĞOLUN ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞ AMİN

canım ekledim dün gece ilk 1000 taneyi eklemeyi de unutmuşum heralde kusura bakma şimdi ekledim hepsini sağolasın canım
Fark ettim bende, olur canim boyle seyde kusur olmaz , rabbim yaralilara sifalar versin aklimiz karisik

Fil Suresinin Türkçe Meali (Anlamı)
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
Sen Rabbinin fil sahiplerine neler yaptığını görmedin mi? Onların kurmuş olduğu tüm tuzakları Rabbin boşa çıkarmadı. Onların üzerlerine sürü sürü bir sürü kuşu musallat etmedi mi? O kuşlar onlara balçıktan pişirilmiş olan sert taşlar attılar ve sonunda onlar yenilmiş birer ekin yaprağı gibi kaldı.
Surede Mekke dönemlerinde Kâbe’yi yıkmak isteyen kişilere karşı uygulanmış olan ilahi güç anlatılmaktadır. Yemen Kralı olan Ebrehe fil ordusunu hazırlayarak Kâbe’yi yıkmak ister. Ancak ulu rabbimiz surede de anlatıldığı üzere tüm bu filleri yerle bir eder. Bu sayede Kâbe yıkılmaktan kurtulur. Surenin son ayetinde ise savaşın Müslümanlar adına mutlu bir zafer ile neticelendiği bildirilir. Fil Suresi savaş yönü sebebi ile diğer surelerden ayrılmaktadır. Allah’ın uçsuz bucaksız gücü Fil Suresinde bir kez daha görülmektedir. Hiçbir sebep ile Kâbe’ye zarar verilemez ve bu tarz bir girişim olması halinde ise Allah onları yerle bir eder.

X