ÜLKEMİZİN ŞU ZOR ZAMANI HAYIRLARLA ATLATMASI İÇİN HEP BERABER

1.@aaynaa 6000 tane
2.@Papatya gelini 50 tane
3.@eilenn 1000 tane 50 tane fil suresi 200 salavat
4.@avucdolusudua 100 tane
5.@Enyalios 1500 tane
6.@dnzderya 500 tane
7.@nisamelek 300 tane
8.@eflalim 2800 tane
9.@Ters Lale 250 tane
10.@Hayat sarkisi 200 tane
11.@_nurbanu_ 60 tane
12.@gulfuren 4000 tane
13.@Yusam 500 tane
14.@svd1910 1000 tane
15.@bisen 1000 tane
16.@CathyLizzie 1000 tane
17.@yorgun anneanne 2100 tane 300 salavat
18.@Emmaline 2000 tane
19.@Yagmur8991 500 tane
20.@umudunu-kaybetme 400 tane
21.@hannaz 300 tane
22.@SaTu ST 500 tane
23.@vesselam_ 1000 tane
24.@Debusi 1100 tane
25.@kumrukusum 1000 tane
26.@neceda 1000 tane
27.@-VUSLAT- 2000 tane
28.@Yariiimm 200 tane
29.@ayseygt1453 3000 tane
30.@ozzge81 500 tane
31.@ku_zu_cuk_la_rim 100 tane
31.@cansu_tr 1500 tane
32.@Love5 2000 tane
33.@deynepnaz 100 tane
34.@COLIN 3000 tane
35.@umut-001 1000 tane
36.@bebegim-gel 1000 tane
37.@whitepearll 30.000 tane
38.@Kirmizilisiyahlikadin 200 tane
39.@suzansu 611 tane
40.@agustos72 1060 tane
41.@beyazmelik 1000 tane
42.@Ausencia 1000 tane

Hanımlar 100 bine az kaldı, okumaya devam edelim inşallah.

ALLAH RAZI OLSUN CANIM

Keyfin yok sanırım, benimde yok da işte
dün akşam bir tanıdık moralimi bozdu senelerdir aramayan kendi doğum yapmş da onu haber etmeye beni arıyor bir de yok abla daha kpss de çalışmazsın pes ettin sanırım diyor bana sırf moralimi sıfır etti

dün akşam bir tanıdık moralimi bozdu senelerdir aramayan kendi doğum yapmş da onu haber etmeye beni arıyor bir de yok abla daha kpss de çalışmazsın pes ettin sanırım diyor bana sırf moralimi sıfır etti
Densiz kötü kalpli biri yani Ah canım insanlar çok çok acımasız, patavatsız oldu. Canını sıkma desem de sıkmışsın bir kere, zaten sen üzüntüyü yaşayacaksın ki birde üstüne ağlayacaksın ki geçsin sinirin.
Muhtemelen kendi mutsuz biri böyle tatmin oluyor.
Dün üzüldün bitti değmeyecek biri için bugün de canını sıkma, o kim ki kırk yılda bir gördüğün biri.
Sen eşinle mutlumusun canım huzurlumusun, bana bunu söyle. Öyleyse inan gerisi hiç önemli değil. Bebeğin elbette gelecek vakti var, hayırlı vakit ne zamansa o zaman gelecek. Sen dua ederken hayırlı sağlıklı evlat demiyormusun, hayırlı vakitte demiyormusun, bir bakmışsın bebeğin gelmiş peşine atanmışsın. Kimse için içini karartma değmiyor biliyorsun.

öyle canım önemli olan iç huzuru eşim de artık olmasını çok istiyor farkındayım ama o da hep hayrlısı olsun hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olsun hayırlı zamanda olsun diyor ama böyleleri doğurunca sanki bir kendilerinin oluyor çok da kıymetli sanıyorlar ya kendilerini moralim bozuluyor o zaman canım

Canım hayattaki tek amacı çocuk doğurmak olan kadınlar böyle patavatsız olur, sanki bu onun becerisi sanki onun başarısı, Allah ın lütfu sen kimsinde övünüyorsun. Yani o kıymetli falan değil, sende kıymetsiz değilsin. Rabbim sevdiği kulunu sınar biliyorsun bu da sizin sınavınız, inanıyorum seninde olacak, kafandan bir atabilsen bu düşünceyi, sıkma güzel canını o kadın bir kalp kırdı onun canı sıkılsın asıl.

Canm seni bizim gruba etiketledim niye bakmadın? ???

aslında canım çok takmıyorum eskisi gibi bak 3 gün günüm geçti gidip test bile alıp da bakmadım henüz acaba hamile miyim diye millet illet olmuş kadınların kıskançlığı var da kötü kalplileri diyorum tabii zaten kadının düşmanı yine kadın oluyor ama ALLAH bilir ben o ne zaman verecekse o zaman olacaktır zaten elimden gelen hayırlı dua gülüm sen neden sıkkınsın moralin bozuk

Ay canım inşallah hamilesindir inşaallah.
Aynen canım kadının düşmanı kadın kesinlikle.
Canım benim psikolojim alt üst oldu, psikiyatriste gitmiştim ama ilaç kullanmıyorum bitkisel verdi işe yaramıyor. Emzirmeyi kesip ilaca başlama ikilemindeyim, bir yandan memeye düşkün oğlum bir yanda her an her dakika ağlayan stresten başı ağrıyan ben , böyle de hayrım yok çocuklara.
Biraz beynimin uyuşması lazım, herkesi her şeyi düşünmekten yoruldum.

ben bir zikire başladım seni de etiketleyeyim mi oraya çok huzurlu oluyorsun sakın antideprasan içme emzirmeyi de hemen kesme senin moral bozukluğun çocuklara yansıyordur canım sen huzurlu olsan onlar da olur
melisa çayı kullan bir de seni sakınleştirecektir

Etiketle canım, aylardır neler okuyorum, iş benden çıktı artık beni bu hale getiren insanları duymamak umursamamak için uyuşmam lazım.
Melisa denemedim de papatya falan içmiştim. Etki etse bitkisel ilacım ederdi.

uyku rahatlama yapar melisa canım benim panik atağım olduğundan bri ara içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…