ÜLKEMİZİN ŞU ZOR ZAMANI HAYIRLARLA ATLATMASI İÇİN HEP BERABER

aaynaa aaynaa 250 tane daha kelime-i tevhid okudum canım,
Rabbim kabul buyursun. .

EN YAKIN ZAMANDA İNŞ DEVLETİMİZ MİLLETİMİZ HUZURA ERECEKTİR DURMADAN ÇALIŞIYORLAR ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN DEVLET BÜYÜKLERİMİZİN DE ASKERİMİZİN DE POLİSİMİZİN DE HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ KÖTÜYLE İYİYİ BİRBİRİNE KARIŞTIRMAMALIYIZ HER ŞEY ORTADA

amin cnm cumlemzden.. 200 tane daha okudum cnm allah kabl eder ınsalah... bugun adet gunmde okuyabldgm kadar olana kadr destekoluyum ıstedım hem ııcmdekı sıkntıda haffler bıraz ınsallah
ADETLİYKEN DE TEVHİD OKUYABİLİRSİN SADECE SURELERİ OKUMAKTAN KAÇINMALISIN ADETLİYKEN

ewet cnm ama ben ck gergn oluruum cok agrım olurbıde hastaneye gtcem bebek ıcın o yuzden dedım cnm hayrlısı artık
tamam canım sen hastane işlerini falan hallet ağrın sızın olur elbet kadınları o özel gününde ağrı sızı zor oluyor evet sağolasın ALLAH CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN İNŞ..
ALLAH RIZASI İÇİN VATANIMIZ MİLLETİMİZ GELECEĞİMİZ VE ŞU ZOR ANLARI KOLAYLIKLA ATLATABİLMEK İÇİN OKUYORUZ İNŞ RAHAT NEFES ALDIĞIMIZ GÜNLER DE ESKİSİ GİBİ OLACAK EN YAKIN ZAMANDA İNŞ AMİN

Okuyunca tekrar bildirim yapacağım demiştim. 1000 taneyi okudum, fırsat buldukça yine okuyacağım İnşaAllah. Rabbim dualarımızı kabul etsin. Vesile olan arkadaşım aaynaa aaynaa dan ve okuyan tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun.

Okuyunca tekrar bildirim yapacağım demiştim. 1000 taneyi okudum, fırsat buldukça yine okuyacağım İnşaAllah. Rabbim dualarımızı kabul etsin. Vesile olan arkadaşım aaynaa aaynaa dan ve okuyan tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM SAĞOLASIN TEHLİKE TAM GEÇMEDİ BEN HUZURLU DEĞİLİM İNŞ HER ŞEYİ DÜZENE SOKACAK DEVLETİMİZ BOL BOL DUALARA SIĞINACAĞIZ BEN EKLEMİŞTİM SİZİN OKUMANIZI BİLDİRİM YAPMADAN ÖNCE OKUYACAĞIM DEDİNİZ EKLEDİM HEMEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE VATAN BİZİM VATANDAŞ BİZİM GELECEK BİZİM

yunus-emre-sozleri.jpg5798411fde8c70eb1f9497bee8df7b1f.jpg

X