UFO görmem ve deli muamelesi

Yıllar önce Bill gates in bir projesi yayınlandı. Gökyüzüne tebeşir tozu serpip güneş ışınlarını bir nebze engellemek güya küresel ısınmaya karşiymıs. Gecen sene takip ettim bir araştırmacı yazarın youtube sayfasına bircok sayıda gökyüzünde çok değişik bulutların görüldüğü bunların normal olmadığını yazdılar tabii ben bulunduğum şehirde de rast geldim. Esim dalga geçti benimle 😁. Teknoloji artik durdurulamayacak kadar ilerledi bununla ilgili filmler de izledim. Artik yapay insanlar hayal değil. Geçenlerde amerikalı bir kadının dünya nüfusunu Azaltmaya yönelik konuşmaları yayınlandı mesela. Kaynaklar tukeniyor çünkü oysa bu dünyaya en büyük zarar veren yine Amerika yine Çin yine Rusya. Yani büyük devletler. Mesela kar kureyici filmi bu gibi konularda biçilmiş kaftan.
Kesinlikle.

Bu hava sahasına girecek kadar yakın değildi ki yıldızlar kadar uzaktı oralarda ülkenin hava sahası değil dünyanın hava sahası yada havasızlık😃
Azra ben bunun delilik olduğunu düşünmüyorum, 1999’da 17 Ağustos depreminden en fazla 2 gün önce gece saat 9 gibi arka balkona çamaşır asıyordum, yer İstanbul Anadolu yakası.
Çamaşır asmak için kafamı kaldırmamla tanımlayamayacağım türden bir cismi havada asılı görmem bir oldu, çok yakın mesafede ve hareketsiz bir şekilde duruyordu ne kadardır oradaydı bilmiyorum ama ben fark ettikten 30-40 saniye sonra ışık hızı diyebileceğim bir hız yani acayip aşırı bir hızla gözden kayboldu, aynı cismi aynı gece benden 2-3 km kadar ötede oturan bir arkadaşın kızı da görmüş saatler cismin görüntüsü hızı yakınlığı her şey aynıydı.

O günden beri bizde espri konusudur, eşim seni yine burada unuttular, scotty’e söyle ışınlasınlar der her gökyüzüne baktığımda😂

Evren sonsuz bir yer ve içinde insanoğlunun hala keşfetmediği birçok bilinmezlik barındırıyor, nasıl canlılardır nerede yaşıyorlardır bilmiyorum ama bizden başka yaşamların olduğuna inanıyorum şahsen.

Kesinlikle dünya dışı varliklar var, yakin zamanda nasa çok önemli bilgiler aciklayacaklaeini söyledi zaten ancak ben bu varliklarin araç kullanan, e.t vari veya bizim gozumuzle gorebilececimiz varliklar olduğunu sanmıyorum. Cok dusuk veya yuksek sicaklik ve basinclarda yasayan organizmalar gibi geliyor bana. Mantigim bunu söylüyor yani. Ruhlarinin veya zekalarinin olduğunu düşünmek başka bir boyut. Onu da benim mantigim almiyor su an icin

Niye evrende yalnız olduğumuzu düşünmek saflık oluyor😂 bir Allahın işine karışmadığınız kalmıştı zaten 😂
Aynen kardesim koskoca evrende Allah bir bizi yarattı bir tek biz yaşıyoruz of ne kadar değerliyiz ya :KK53: ay bi gidin beee biraz araştırma yapın yanımda bunu biri dese cahil der gülerim koskoca evrende nasıl sadece bizim olduğumuza inanabilirsiniz yani :KK70:

Konusu ne acaba? Uzay ve evren ile alakalıysa izleyeyim hemencik :KK53: çok ilgiliyim konu sahibi keske ben de görseydim ya
Polisiye bir dizi diyebiliriz ama uzaylılar tarafından kaçırılan insanları anlatan bir polisiye dizi😌

Konusu ne acaba? Uzay ve evren ile alakalıysa izleyeyim hemencik :KK53: çok ilgiliyim konu sahibi keske ben de görseydim ya
Yok uzay evren degil, tam olarak her telden polisiye. Ajan mulder ve scully hic duymadiniz mi "the truth is out there" ikonik basligidir, genel olarak uzaylilar temali fakat dedigim gibi her telden polisiye daha cok. Zekice kurgulanmis bi dizi.

Yok uzay evren degil, tam olarak her telden polisiye. Ajan mulder ve scully hic duymadiniz mi "the truth is out there" ikonik basligidir, genel olarak uzaylilar temali fakat dedigim gibi her telden polisiye daha cok. Zekice kurgulanmis bi dizi.
benimkiyle akşam buluştuğumuzda izleyeceğim internetten araştırdım ilgimi çekti
Polisiye bir dizi diyebiliriz ama uzaylılar tarafından kaçırılan insanları anlatan bir polisiye dizi😌

Aynen kardesim koskoca evrende Allah bir bizi yarattı bir tek biz yaşıyoruz of ne kadar değerliyiz ya :KK53: ay bi gidin beee biraz araştırma yapın yanımda bunu biri dese cahil der gülerim koskoca evrende nasıl sadece bizim olduğumuza inanabilirsiniz yani :KK70:
Görmediğim için inanmıyor olabilir miyim acaba 😂 asıl cehalet manipülasyonlara gelmek bence. Sanki uzaylıların kendilerine inananlara bir faydaları olmuş gibi millet bana gülüyor ya, iyi ki çevremde böyle kişiler yok

Ben bunu iki defa gördüm AzRASILAM AzRASILAM Gökyüzüne bakmayı çok severim geceleri.
Sene 2009-2010 arası. İlk gördüğümde yalnızdım, kimse inanmadı. Güldüler. Anlattığım ve inanmayan birine eğer tekrar görürsem onu cagiracagimi ve seslendigimde koşarak gelmesini söyledim. Emindim tekrar göreceğime. Ve gördüm de. Benimle beraber seslendigim birkaç kişi de gördü. Gökyüzünde sabit durabiliyor ve hızla ileri geri hareket edebiliyordu. Hızla da kayboldu her gördüğümde.
Bana ilk başta inanmayıp, helikopterdir o diyenlere sordum bu kadar hızlı ve bu şekilde hareket edebilir mi helikopter, bu kadar parlak ve büyük ışığı olur mu helikopter ya da uçağın diye. Şok olmuşlardı.
Evrende yalnız olduğumuzu düşünmüyorum. Deli desinler nolacak?

X