UFO görmem ve deli muamelesi

Canım benim senin bu fizikle ilgili kuantumla ilgili okuduğun yazıları yazanın Allah cezasını vermesin.

Dünya'nın etrafında sayısız uydu ve uzay çöpü dediğimiz atıklar var, bunları aşıp, bu şekilde gökyüzümüzde bir yabancı, tanımlanamayan cismin, makinenin uçması imkansız. Gördüğün şey uydudur binbir çeşit farklı şekilde çalışan uydu var.
Uydu olabilir derdim zaten dünyanın etrafı bildiğiniz uydu çöplüğü oldı ama sanmam ki hiç bir uydu bu kadar hızlı hareket edip zigzag çizebilsin

Niye evrende yalnız olduğumuzu düşünmek saflık oluyor😂 bir Allahın işine karışmadığınız kalmıştı zaten 😂
Bunun binlerce nedenini sayabilirim hem dini hem fiziki olarak en basit bir resim ekleyim biz şu noktayız dünya olarak

Eklentiler

• IMG_6184.jpeg
    IMG_6184.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 107
Ben baska varlıkların olduğuna inanıyorum.Ancak bu görmüs oldugunuz sey baska biseydir. Yani varlıklarla alakali degil gibi. Size farkli gelebilir ama şuan teknoloji ile cok sey yapılıyor hele ki gökyüzünde. Hologram,sprey vs teknolojinin gücü ürpertici.Teknolojik herhangi baska bisey oldugunu dusunuyorum.Aksi halde devletler ayaga kalkardı. Hos onlar aciklamazlar ama.
Bende 8-9 ay kadar önce Gece yıldızlardan cok cok büyük nerdeyse gunes kadar parlayan bisey gördüm hareketsizdi ama. Annemi uyandirdim gosterdim. Biseydir o bosver kendini korkutma dedi iceri soktu beni😂

Uydu olabilir derdim zaten dünyanın etrafı bildiğiniz uydu çöplüğü oldı ama sanmam ki hiç bir uydu bu kadar hızlı hareket edip zigzag çizebilsin

Twitter ın sahibi olan adam dünyanın etrafını, beyaz beyaz uydularla kapladı. Sanki kıyafetine taş dizer gibi uydu dizdi
😄 Binlerce uydu var aynı sırada. Kim bilir senin gördüğün neydi.

Twitter ın sahibi olan adam dünyanın etrafını, beyaz beyaz uydularla kapladı. Sanki kıyafetine taş dizer gibi uydu dizdi
😄 Binlerce uydu var aynı sırada. Kim bilir senin gördüğün neydi.
Starlink değil onlar sırayla ve yukarı gidiyorlar onu arkadaşım gördü attı bi heyecanla yok yok dedim onlar bizden 😁 elonun işleri

Dünyada başka varlıkların olduğuna ben de inanıyorum. Küçüklüğümden beri hep dikkatimi çekmiştir yani Olabilir UFO da olabilir uzay aracı da olabilir atıkta olabilir hersey olabilir ben de görmüştüm buna benzer cismi.

Şunu eklemye unuttum zaten kuranı kerimde de 18bin alem var diye 18bin yanii insanlar hayvanlar bitkiler cinler melekler e geri kalan 17995😁
Kur'an'da Geçen ''Rabbul Alemin'' Tabirinde, Alimlerimiz 18.000 Alem: Bu Rakam Kesretten Kinayedir. Yani Arap Edebiyatında 7, 70, 700, 7.000, 70.000 veya 18.000, 28.000 Gibi Sayısal İfadeler, Çokluğu İfade Etmek İçindir.
Göreceli yani

Şunu eklemye unuttum zaten kuranı kerimde de 18bin alem var diye 18bin yanii insanlar hayvanlar bitkiler cinler melekler e geri kalan 17995😁
Ayyy herkesin ağzında aynı laf, biliyoruz ezberledik. Bilmediğimiz alemler olabilir. Uzaylıları birebir işaret etmiyor bu cümle

O gece perdem acik yattim baktim bi ara capcanli bi isik vardi ve hareket ediyodu hemen gozluklerimi taktim astigmat yuzunden ucagi meteor sanmisim ben mesela👽

X