UFO görmem ve deli muamelesi

Niye evrende yalnız olduğumuzu düşünmek saflık oluyor bir Allahın işine karışmadığınız kalmıştı zaten
Onu ben didiydim
Allah'ın işine karismiyorum haşa.
Evreni, dünyayi yaratma gücüne sahipken, başka canlılari neden yaratmış olmasin?
" Göklerde ve yerde bulunan canlılar ve melekler büyüklük taslamadan Allah'a secde ederler (boyun eğerler). (Nahl/49)"
diyor,
göklerde ki canlılar ne ola ki?
Kuşlar degildir heralde, onlarin secde etme gibi bir yükümlülüğü yok.

Göklerde bulunan canlılardan kasıt, gezegenler, güneş ay vs.

Size ekstra bilgi veriyor galiba Yaradan sektörü sağlam beslemiş gibisiniz
Extra bilgi değil akıl vermiş kullan diye bende onu kullanıyorum hanımefendi
Sektör ne alaka evet her uzaylı prim veriyor kendilerinin varlığını ispat ettiğiimde
Nasıl bulabildiniz çok zekisiniz

Benden başka herkes evrendeki bütün bilgilere sahip oldu galiba. Bilmiyoruz göklerdeki canlıları, o kadar bilgimiz olsa zaten Allahtan şüphe duymazdık hiçbirimiz, herkes secde ederdi

ülkemizin en yaygın teşhis modası kendisinden farklı insanlara deli denilmesi,arkadaşınla şakalaşırsın deli derler,sinir krizi geçirirsin artık mahellede delisindir,kavga edersin yine aynı vs. sonuç hep aynı,farklı,değişik,orjinal vs bizim bakış açımızda yok,ufo görmek yada ruhani bir varlık görmek neden delilik olsunki hayır yani dünya dışı bir varlığın olma olasılığı neden delilik olsun eğer öyle olsaydı nasa da çalışan,nasayı kuran,uzay istasyonuna çıkan herkes delirmiş olurdu,insanlar gözleriyle görmedikleri olaylar için kanıt arar bizim millet anormallik arar,her konuda nasıl bu kadar sığ kalmayı basariyoruz acaba,farklı insan iyidir,ufku geniş insan iyidir,vasat bir insan olmaktansa sıradışı konulara merak duymak iyidir.

Çok takılmamak lazım. Varsa var. Bize Bi faydası yok.

Videoyu youtube atıp buraya ekleyebilirsiniz. Farklı isimden...

Video olarak atılabilir mi bilen var mı video olarak görmek daha sağlıklı
Meteor yağmurunun ilk gecesi bizde gördük bundan ama o kadar şey salladık UFO diyenimiz olmamıştı. Ayrıca eklediğiniz fotoğrafı yakınlaştırınca Pokemon gibi bir şey görüyorum.

Aynen çok güzel açıklamışsınız bunun adı sığlık
Ben gayet aklı başında normal bir insanım
Ne diye yalan söyleyim yada yeni üye değilim burda da çok kişi tanır beni burdan tanışıp reelde halen görüştüğümüz arkadaşlarım var kendimi
İspat etmeme gerek yok ama hep bir muhafetlik yapın ama az önce arkadaş bir bilgi verdi o sayı çokluk simgeliyor dedi araştıracağım deidm hemem yok hayır demedim
İlim bilim bundan ilerlemiyor işte

Benden başka herkes evrendeki bütün bilgilere sahip oldu galiba. Bilmiyoruz göklerdeki canlıları, o kadar bilgimiz olsa zaten Allahtan şüphe duymazdık hiçbirimiz, herkes secde ederdi
Evrendeki bilgilere sahip degilim, varsayim ve akıl yürütme.
Bilmiyoruz evet ama bu olmadıkları anlamina da gelmiyor,
Şüphe duymak, inanmamak farklı bir olay, cinlerde bile farkli inanc topluluklari var, yahudisi, hristiyani, muslumani, ateisti, sadece insana özgü degil bu.

Ayrica neden olmasınlar, olamasinlar?

Ben de bilmiyorum olup olmadıklarını ama bu kadar kesin konuşmak bana komik geliyor. Neyse forumda mistik şeylere fazla inanılıyor biliyorum, bu da öyle bir konu

zaman sonsuz,uzay sonsuz,bilinen 225 milyar galaksi var,bunlar sadece dünyada yaşam olacaksa neden var,bişeyler görmüs olmanız olası,belki daha ileride hepimiz görürüz olmaz diye birşey yok.

Varlarsa ve buraya gelecek teknolojiye sahiplerse hiç hayrımıza geleceklerini sanmıyorum. Diyelim varlar geldiler ve tek yaptıkları gökyüzünde fink atıp düşük pikselli görüntü vermekse de vizyonlarına tüküreyim böyle şeylere kafa yorup psikoloji yıpratmaya gerek yok bence. Olmadıklarını varsaymak bizim için daha hayırlı.

Ay biz ölmeden bizim donemimizde. Varliklari ortaya çiksa onlari gorebilseydik. Nasil yasiyorlar. Sifatlari nasil. Anne baba olabiliyorlar mi. Hayat şartlari nasil çok merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…