Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Benimde transferim ağustosta olacak tanıdıkn eczaneden ödünç aldım kullanıyorum sonra yavaş yavaş yazdıracam tutarım tutmazmı ozaman kadar çık pahalı ya
Aynen canım bende öyle yaptım ödünç aldım ama eczaneyi de mağdur etmek istemiyorum benim tüp bebek raporlu oldu zaten şimdi tekrar ödünç almaya utandım😌

Merhaba elimde 5 adet gonapeptly var 2025/06 son kullanma tarihli

Progestan 50 mg var 2024/09
Duphaston 2 kutu 2025

Il ankara

Merhaba arkadaşlar elinde cetrotide ve ovitrelle olup ücretsiz verebilecek olan var mı? İstanbul’da yaşıyorum.

Merhaba kızlar Allah aşkına eğer ki ilaçları ücretsiz vermeyecekseniz neden bu başlığın altına toplandınız ücretsiz vereceğiz diyorsunuz biz de mesaj atıyoruz ayriyeten numara da alıyoruz sonradan mesaj bölümünde ilaçlar yalnız ücretli bilginiz olsun diyorsunuz böyle bir şey olur mu ya ya girilen süreç zaten çok stresli zaten çok zahmetli zaten başlık ücretsiz vereceğim başlığı olduğu için birbirimizle şu an burada fikir alışverişi yapıp ilaçları konuşuyoruz ihtiyacınız varsa ilaçları daha sonra kullanacaksınız ve ileri tarihli ise tabii ki de elinizde kalsın ama yakın tarihi geçmek üzere ise ve çöpe gideceğine hayrınızı Allah rızası için birine hediye edin yani 300 400 TL kazanmaktansa hayır duası alırsınız
Kesinlikle haklısınız, bu sitede hiçbir şekilde ücretli ilaç satışı yapılamaz, bu başlık altında veya herhangi bir başlık altında ücretsiz ilaç verecekmiş gibi yazıp sizlerden ücret isteyenlerin para talep ettikleri özel mesajları lütfen altlarındaki şikayet et butonuna basarak rapor edin.

Hem kurallara uymuyorlar hem de Sağlık Bakanlığı 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararına muhalefet ediyorlar.

Satış yapanları Sağlık Bakanlığına da şikayet edebilirsiniz, belki suç işlediklerini anlarlar.

Merhaba elinizde progestan 200mg fitil
Progestan dex25mg varsa verebilir misiniz izmirde yaşıyorum eylüle kadar kullanmam gerekiyor

Arkadaşlar hepinize bol şans bu topikte gördüğüm en işe yarayan bölümlerden birisi ihtiyaçı olanlara destektir.. Allah nasip ederse bende başlıcağım tedavilere daha çok var ama merak ettim bu yazdığınız ilaçlar oksapar olsun fitiller olsun hepsi toplamda nekadar tutuyor ? Ortalama bana söyleyebilirmisinzi acaba 90 bin zaten tüp bebek ilaçlar hariç acaba bilen varsa söyleyebilir mi ..🥹 zamanı geldiğinde belki bende burdan birinden alır bol bol dua ederim inş🙏🏼☘️

Kızlar elinde progestan dex 25mg olan var mı haftada 1700 tl ödüyorum maddi olarak zorlanayacak gibi mudaili var mı bildiğiniz yada

X