Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Gonal f meriofert ve ovıtrelle aramaktayım cetrodıte ımkanım yok besıncı tedavım yarışmacı olmak ısteyen olursa çok memnun olurum

Vala elimde olsaydı fazlasıyla yollardım ama bu tek var Bi günlük Burda canım elimde olanlarda ücretli veriyor zaten

Kızlar merhaba elimde progestan fitil var 1.5 kutu folbiol var 1 kutu 5 kutu cetrotide var son kullanma tarihi 09/24-prednol hap var 1 tablet 1 kutu duphaston var 1 kutuya yakın estrofem var 1 kutu coraspirin var hamileyim ihtiyacım kalmadı almak isteyen özelden yazabilir adres paylaşırım istanbul içi elden teslim edebilirim iyi günler.

Kızlar merhaba elimde progestan fitil var 1.5 kutu folbiol var 1 kutu 5 kutu cetrotide var son kullanma tarihi 09/24-prednol hap var 1 tablet 1 kutu duphaston var 1 kutuya yakın estrofem var 1 kutu coraspirin var hamileyim ihtiyacım kalmadı almak isteyen özelden yazabilir adres paylaşırım istanbul içi elden teslim edebilirim iyi günler.
B baharicin buraya bak

Ben alabılırmıyım

Elimde olan ve ihtiyacı olana göndermek istediğim ilaçlar
Progestan 200 mg 1 kutudan kalan 20 kapsül skt:31.08.2025
Progestan de 25 mg enjeksiyonlu çözelti 1 kutudan kalan 4 adet iğne skt:30.11.2025
Klomen 50 mg 10 tablet skt:08.2025
Estrofem 1 kutu 2 mg skt: 01/2027

Muğladayım ve elden teslim etme imkanı olmayabilir fakat kargo ile iletebilirim isteyen olursa...

İlaçları ihtiyacı olan bir arkadaşımıza gönderdim. Umarım herkes gönlündekine tez zamanda kavuşur. Son durumu güncellemiş oöayım🙏🙏🙏🍀🍀🍀

Kizlar elimde 3 adet gonapeptly 2025/06 son kullanma tRihli

Progestan 50mg ampul 2024/9 2 kutu
Duphaston 2 kutu il ankara ucretsiz verecegim

Arkadaşlar elimde üç kutu Protestan kalçadan yapılan iğneden var Eylül son kullanma tarihi isteyene yollayabılırım

X