Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhabalar elim de femara ve klomen var. Klomen içinde 8 hap kaldı. Femara 2 aylık kullanimi duruyor. İhtiyacı olan varsa Tokattan kargo yapabilirim karşı ödemeli.

Arkadaşlar transferden sonra doktor doktor gezmemek için oksapar temin etmeye çalışıyorum. Hamile olmadığım için de doktorlar ilaç yazmak istemiyor. Elinde olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Arkadaşlar transferden sonra doktor doktor gezmemek için oksapar temin etmeye çalışıyorum. Hamile olmadığım için de doktorlar ilaç yazmak istemiyor. Elinde olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim
Canım çok nadir burda bulursun bulduklarında ücretli veriyor hep sağlık ocağı yazıyor bak istersen yarın

Sağlık ocağında yazabilirsin birde biraz gerilere gir bu bölümde elinde olanlar vardı ama ücretli veriyolar
Canım ilk kutuyu yazdırdım ama çabuk bitecek daha ilk günüm oksoparı kullanalı ikinci kutuyu hamile olmayınca karşılamıyor. Gidip sordum.
Ayrıca bu topik ücretsiz ilaç paylaşımı ama arkadaşların istismarına uğruyor sanırım. Teşekkür ederim tatlım😍

Canım ilk kutuyu yazdırdım ama çabuk bitecek daha ilk günüm oksoparı kullanalı ikinci kutuyu hamile olmayınca karşılamıyor. Gidip sordum.
Ayrıca bu topik ücretsiz ilaç paylaşımı ama arkadaşların istismarına uğruyor sanırım. Teşekkür ederim tatlım😍
Benimde transferim ağustosta olacak tanıdıkn eczaneden ödünç aldım kullanıyorum sonra yavaş yavaş yazdıracam tutarım tutmazmı ozaman kadar çık pahalı ya

X