Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

benim gibi uyumayanlar olduğuna ve benim bir manyak olmadığıma çoook sevindimmm:d

Tiwim bebeğimm nasılsın iyi misin kız belli oldu mu bebiş var mı
Hadi bakalım hayırlı haberler bekliyorum
Kayınvalidem bizde
Burayada giremiyorum
şimdi çıkayım dik dik bakmasın bana valla
Görüşrüz öptüm Allah'a emanet ol canım

kiz nerdesin bende seni merak ediyorum...
daha adet olmadim canim ya dua et INSALLAH vardir
öylemi selam söyle kayinvalidene
kendine iyi bak canim özletme kendini sende ALLAHA EMANET OL ÖPTÜM

Tİwim neredesin sonuç ne yazsana bana
Nasılsın iyi misin tatlım?
Özledim seni.

Tİwim neredesin sonuç ne yazsana bana
Nasılsın iyi misin tatlım?
Özledim seni.

mervik ya bi denk gelemedik senle
iyiyyimm canim sonuc husran regl oldum hayirlisi olsun...
sen nasilsin misafirin gitmedi bende seni ozledim anacim ya yanliz kaldim burda

canımm,,ciicimmmm , tatlımmm nasılsınnnn :)) bu panpa da ne oluo kıs :)) bilmiorum bakk dalga geçme sonraaa gıcıkkk

ne kaaa cahilsinnn

su cahili aydinlattigin icin tessekurler

ne kaaaaaa gıcıksınnn ne kaaaaaa delisinn :)))) canım benimmm
ayyy bilmemekk ayıpp deüll öğrenmemek ayıp :) sorduk öğrendik iştee hehhh türkiye bi cahilden daha kurtuldu :)) dimiii

mervik ya bi denk gelemedik senle
iyiyyimm canim sonuc husran regl oldum hayirlisi olsun...
sen nasilsin misafirin gitmedi bende seni ozledim anacim ya yanliz kaldim burda

Hadi yaa tühh nedense bu ay umutluydum senden hayırlısı tatlım sakın sıkma canını ya
Her şey olacağına varır.dün gece çok dua ettim senin içinde bugünde Eyüp Sultan'a gittik oradada dua ettim
Senin adınıda andım.Bize düşen bol bol dua etmek.Rabbim büyük gün doğmadan neler doğar.öptüm Allah'a emanet ol
Misafirim gitmedi daha 5 günü var özledim buraları valla

ne kaaaaaa gıcıksınnn ne kaaaaaa delisinn :)))) canım benimmm
ayyy bilmemekk ayıpp deüll öğrenmemek ayıp :) sorduk öğrendik iştee hehhh türkiye bi cahilden daha kurtuldu :)) dimiii
aynen oldu senin gibi bi cahildende kurtulduk pehhh,sen kurtulduysan herkes kurtulmus demektir
bende kendimden umutluyum ama nasip degilmis cnm,hayirlisi olsun bende senin icin dua ettim ALLAH RAZI OLSUN ALLAH HERKESIN GONLUNE GORE VERSIN(AMIN)
haklisin dua edip ALLAHA siginmamiz lazim demekki daha 5 gun buralarda yoksun of offf kimsesiz kaldim bizde seni ozledik arada kac gir ozletme kendini
amannnn ben bu kızın panpası olmammm ablası olurum :))) sağol cevap için bilgilendik :))
sen benim ablammi olacan pisikkkkkkk ben senin abllan sayilirim panpaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…