Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

ayyyyy supersinnnnnnnnnn:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: yandannn hoppppp hoppppp :KK76::KK76::KK76::KK76:

canimm yaaa herkesde olur oyle.... bende walla kac zamandir odami duzenlicem ama bi turluuuuu duzenleyemiyorumm:KK50::KK50:

senin sadece oda benim koca ev ama senin kocan gelince sende koca eve bakacannn :KK31::KK31:

o eski halimdeeen eser yok simdi izdirap icindee yorgunum simdi tutun kollarimdan duserim simdii yanlizim dostlarimm yanlizim yanliiiiiz:KK43::KK43:

Ben her gece sarhoşum derdimden böyle aşk yolunda berduşum kaderim böyle felek benim yazımı kışa çevirdi fırtınaya kapılmış aşığım böyle:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Ben her gece sarhoşum derdimden böyle aşk yolunda berduşum kaderim böyle felek benim yazımı kışa çevirdi fırtınaya kapılmış aşığım böyle:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

ooooooooooo:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

seviyorum diyeee bu kapris neden kacma sen bendeenn kopamam sendeennn hissetsen sevdigimi havalara ucarim anlasan birde benii aklimi kaciririm asigim yanmisimm sevdana kanmisim uyuya kalmisim uyandirr beniii:KK9::KK24::KK24:

ooooooooooo:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

seviyorum diyeee bu kapris neden kacma sen bendeenn kopamam sendeennn hissetsen sevdigimi havalara ucarim anlasan birde benii aklimi kaciririm asigim yanmisimm sevdana kanmisim uyuya kalmisim uyandirr beniii:KK9::KK24::KK24:

efkarlandimmmmmmm:KK53::KK53::KK53:

kemanciiiiiiii basiminn taciiiiii halimee bakkk kim bu yabanciii.... dertlii dertliii call kemanciiiiiii:KK24::KK24::KK24::KK24:

ben cıkıyorum kızlar hepınıze allah rahatlık versın :KK3::KK3::KK3::KK3:

Son düzenleme:
hiçtee bilee ben kocamanımm süt içip uyuma yaşım geçtiii:KK53::KK53:

evrenimmm yatmadmm sınavaa çalışıyodmda azcık kaçtım sabah 9dadaa tutuştmm:KK16::KK16:

aferinn kuzucukkk derslerine calis sinavlarini kazann:nazar::nazar::nazar: buyukk adam pardon kadin olacakkkk benim kuzucukkk:KK54::KK54::KK54:

X