Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

pozitif ol ilimon :KK1:

mutlu olmak bi seçenek ben buna inanıyorum.

düşünsene arkadaşlarınla güzel bir sohbet ortamı var.seni görmeye uzaktan geldiler. onlar gidecek diye üzülerek mi geçirirsin yanındalar diye tadını çıkara çıkara mı..

:nazar:

[yazıyı özellikle öyle yazdım okumaya çalışta bilinç altında yer etsin diye :KK66: ]

yanımdalar dıe mutlu olurum tabıkıde :)) ben bastan almışım zaten enerjıyı ya :KK66::KK55::KK55:

muck varya show tvde izliyormusunuz daha yeni baslladi muzikleri degisik soyluyorlar ya cok hos:KK16:

iyiym cnm sağol..üşütmüşüm biraz onun dıişında bişi yok..bu gece uyku tutmadı evt cnm.....sen nasılsın..

ALLAH IYILIK VERSIN...bende iyiyyim canim sagol bendede asiri tembellik var bu gunlerde kac gundur dogru duzgun evi temizlemedim:KK5::KK5:

hayatta bazen öyle şeyler yaşarız ki dayanamıyorum bile deriz.

insan öyle bir varlıktır ki gücüm bitti dediği anda bile daha bi o kadardan fazla gücü vardır.

biz özel varlıklarız. hepimizin bu hayata gelme sebepleri var. sanmıyorum ki bu sebep üzüntü kederden ibaret olsun.

mucize güzel bir şey için kullanılan bir kelimeyse ve her insan bir mucizeyse hayat illaki güzeldir. görebilmektir marifet..

mutsuz olacak kadar kendime kötülük yapamam aldığım nefesi birazdan verebileceğimi bile bilmiyorum..

ne olursa olsun hayat yaşanılası be kızlar..

içimi dökesim geldi.. herkese Allah rahatlık versin..
:KK16:

X