Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

yalnız ilgimi çeken bişi oldu. bu konuyu ilk açan ayşenur nicklinin yazısının kopyasının aynısı- yazılar ve hatta ifadeler de birebir- ben bikaç formda daha rastladm. birileri bence bizimle dalga geçiyor.

yalnız ilgimi çeken bişi oldu. bu konuyu ilk açan ayşenur nicklinin yazısının kopyasının aynısı- yazılar ve hatta ifadeler de birebir- ben bikaç formda daha rastladm. birileri bence bizimle dalga geçiyor.

Ayşenur kendim buldum diye yazmamış zaten.
Bak ne diyor.

"Milliyet'te bir köşe yazarı kaleme almış dün.Baya enteresan geldi.Uygulayan ya da uygulayıp paylaşmak isteyen varsa buyursun

İşte Yazı......."

Arkadaşlar dolunay olması mı şart mı?? İdrar tek başına da işe yarıyor mu?? Bide ne kadar sürede bitiyo nasıl uygulamamız gerekiyo?? Ben bir iki kez denedim ama hala duruyorlar nerde yanlış yapıyorum acaba lütfen yardım edin...

Kışın kat kat giyinip yatıyorduk,böylece çok bekliyordu.Ama yaz için bir çözümüm yok benim de.

Bekletebildiğin kadar çok bekletmeni öneririm.Ben öyle fayda gördüğümü düşünüyorum.

evlerden eksik olmayan icecek ürününden daha temiz olduğunu biliyorum sağlıklı bir insanın idrarı ph seviyesi yüksek olduğunu da biliyorum ama genede iğrenç

kızım yazın olmuyor bu haa
walla
agdanın yapısmadıgı yer kalmadı odamda zaten yapıs yapıs oldum
bır de süründüm berbat oldum hemen yıkandım
sürünmeden de kolonya sürmüştum oyle de yandım tutuştum
rezalet... yaz geldı denemeyın :bbo:

Haklısın Patiskam,yaz geldi,ağda da zorlaştı bu da.
Orman kaçkınları basacak etrafı bu gidişle-tatlicadiarzu-

Valla kimseyle muhalefet olmak istemem ama çok saçma : ) İdrarın yok ettiğine inanabilirim tüyleri. Neden mi? Çünkü Peygamberimiz s.a.v tuvalete girerken başın örtülmesi konusunda bir hadisi vardı. Çünkü idrarın havaya yaydığı asit insanın saçlarını dökebiliyor.
Tutup da idrarı sürersen tüylere o asit tabi ki yok eder.
Ayrıca bana iğrenç geldi, deneyen ve denemeyi düşünenlere asla lafım olmaz. Herkes görüşünü belirtmekte özgürdür, yapacakları konusunda da özgürdür.
Hem idrarın insan vücuduna değmemesi konusunda birçok hadis vardır. Araştırdığımızda anlarız bunu.

"Idrardan cok iyi korununuz cunku kulun kabirde en once hesaba cekilecegi sey odur." Kaynak: Cami-us Sagir ve Serhi Sirac-i Munir

"Eger kabrin sikmasindan bir kimse kurtulsaydi muhakkak ki Sa'd kurtulurdu. Vallahi oyle bir siddetle sikistirildi ki, onun tesiriyle ege kemikleri birbirine gecti. (Bu durum) onun sidigin eserinden sakinmamasindandir.'' Kaynak: Sunen-i Nesai, 4/101-102

Denilse ki 'Tüylere kesin çözüm, domuz eti sürüyün...' falan.. Yapabilinir mi ki :bbo: Şahsım adına konuşuyorum; isterse tüylerim alsın başını gitsin, haram,mekruh olmayan yollardan temizleneceğime acısını çeker doğal yollarla yaparım.
Kendi görüşümü bildirdim, lütfen tartışma ortamı için fişteklemişim gibi algılanmasın kaydirigubbakcemile3

Arkadaşım sağol farklı açıdan bakmışsın.2 kere uygulamıştım pişman oldum.Sondu...
Peki bioder tarzı ürünler kullanarak kılları azaltmaya çalışmak konusunda bilgin varsa paylaşır mısın?

slm.. sonuç almadan yazmak istemedim ama gerçekten işe yaradığını gördüm, dolunay zamanlarını beklemeden iki kere yaptım tüylerde bariz bi azalma ve incelme var:sm_cool:
tüylerinden benim gibi çok rahatsızlık duyanlar ve uygulamakta bi sakınca görmeyenler bence kesinlikle denemelia.s.

ben ilk ba$ta idarimi sivilcelre kar$i kullaniodm, bikerede ka$larimi ipten aldktan snra bi süriim dedm ve hakkaten sanki cok daha az cikiolar gibime geldi.. bence denemeye deger..

Ya aslında dünyaya erkek olarak gelmek varmış haa. Ne bu tüylerden çektiğimiz.. Erkekler bunların hangi biriyle uğraşıyo yafff

ben eskilerden biri olarak:))))))) hala devam ediyorum.bugünde yaptım.
kızlar aklıma bişey geldi. önceki sayfalarda cola sürmekten veya limondan söz edilmişti ya....
colanın tuvalet temizliğinde kullanıldığını duymuşsunuzdur.tuz uhu gibi etkisinden....aslında çok tehlikeli biliyorsunuzdur.
cola sürülse olur mu dersiniz?
hatta ben cola+limon suyu düşündüm. ne dersiniz.ciddiyim.bir dahaki sefere deneyeceğim
.

bende az sonra deneyecegım ...eşim bana cok gülüyorzemuszemusama deneyecegım ıste bana nelaelaelaelaelae

yaw kıslar ii güsel hoşta yazık bunca yaptığınız emeğe çabaya değilmi ama :1no2: birazcık ilime bilime kulak verin , böle kulaktan dolma seylerle zaman öldürmeyin derim.varmı yapıpta çişinden sonuç alan 101 tane sayfa var kimsede adam akıllı bir sonuç almamış işte Çok üzgünüm çoook
yakında boktan maske olursa valla nuda alıp maske yapceniz haadelikafadulden kıldan tüyden kurtulim die sağılığınızı riske atmayın
kalın sağlıcakla :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…