Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ciş en büyük kabir azaplarından biri oyüzden onu yapamam .. en iyi sonuc lazer epilasyon yaptırmak kalıcı sonuclar

Ahmelegecim,bi sen bi ben eskilerdena.s
Cola beslemesin,light falan sür baria.s.

slm kızlar
ben genelde okuyucuyumdur pek yorum yazmam ama buraya özellikle yazmak istedim..
hiç denemedim ama yıllar önce halamdan duymuştum, genital bölge için ağda yaptıktan sonra tuvalete git idrarından sür demişti. o gün de bu gün de çok mantıklı gelir bana.. üstelik bu sadece bikaç kişinin değil birçok kişinin bildiği hatta uyguladığı bişey.. halama babaannem, ona büyük annem, ona da büyük büyük annem söylediyse demekki etkili bi yöntem ki herkes çocuğuna tavsiyede bulunuyor..
opuyorumnanaktan

belki herkes de işe yaramıor bilemiorum ama ben iki kere uyguladım ve gözle görülebilir bi azalma mevcutyerimseniben bazıları çok olumsuz yönde konuşuolar ama kimse idrarını parayla satmadıına göre yalan sölicek halimiz yok di milaelaelaelaelae kaydirigubbakcemile3

Ahmelegecim,bi sen bi ben eskilerdena.s
Cola beslemesin,light falan sür baria.s.

:)))))) oda aklıma gelmedi değil yani.colanın şekeri düşündürdü.light olanı öbürü kadar etkilimi acaba?
ben senin gibi tam kurtulmadım ama . bacak ve koltuk altı bayapı inceldi. hatta yeni b
ir sorun çıktı. ince olduğu için makina hep koparıyor. cımbızla tek tek almak zor. hatta o bile çekerken koparıyor. salı günü aldım mesela,1-2 gün sonra bir sürü çıkan olmuş. emeklerim boşa gidiyor yaa.
sırf bu yüzden ben bu tüylerdenkurtulamayacağım galiba:)))))

yeni bir fikir:ıdrar +limon suyu bu daha mantıklı ikiside asitli deneyeceğim kesin . bu şaka değil!

Son düzenleyen: Moderatör:

canım sağlık ve hijyen açısından bir problem yok bu olayda eski sayfaları okuduysan anlarsın. ama hiç sonuç almayan yok. yani azalma incelme yaşayanlar yazdı. epaqcım ve benim kadar her gelişmeyi yazan olmadı belki.ben ekimden be ri yapıyorum. hiç faydası olmadı desem çarpılırım:)))))))
amüma tam bitmedi. sende deneyebilirsin. öptüm...

başka bir bölümde "bebekbeklerken" isimli bir kullanıcının aşağıdaki formülünü gördüm. buna ne dersiniz? deneyen var mı kızlarrrrr
istenmeyen tüylere etkili olduğunu düşündüğüm yeni bitkisel karışım Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar belli bir araştırma sonucunda uygulama imkanı buduğum bitki karışımını paylaşmak istiyorum

karışım için gerekli malzemeler:
-üzerlik
-çörek otu
-kekik

%30 luk etil alkol
her birinden 30-50 gr lık alabilrsiniz ,yeterlidir
]üzerlik diğer bitkilerden biraz fazla olsun karışımda ,yani kekik ve çörek otu 20 gr ise üzerlik 30 gr olsun [/B]
bu 3 bitki tohumlarını toz haline getirdikten sonra( toz haline getirme şu şekilde ;kuru kahve çeken kuruyemişçilerde yada bazı aktarlardan rica edebilirsiniz bunu,yada havanda övütülerek yapılacak ,evde yapılmıyor çünki çok sert bitkiler)
hazırlanışı:
istediğiniz büyüklükteki bir kavanoza(ben 500 ml lik bir kavanoz kullandım)
bitki tozlarını kavanozun 1/5 ini dolduracak şekilde koyuyorsunuz sonra geri kalan 4/5 lik kısmınada etil alkolü ilave ediyorsunuz ,yanlız kavanozda 1-2 parmak kadar boşluk bırakınız ,çünki her gün çalkalamak gerekiyor
hazırladığını bu karışımı güneş gören bi yere pencere önüne koyun 15 gün bekletin ve 15 günün sonunda bu karışımı bir tülbentle süzün sonrada kahverengi ilaç şişelerine doldurun ,kullanım (saklama ) süresi uzun ömürlü olsun diye

üyler kökten alınacak(tercihen epilatörle),ağda gözenekleri kapatabildiğinden epilatörle alın,eğer epilatöre dayanamam diyorsanızda ağdadan sonra iyice kese yapın.
hemen aynı gün kullanmak istediğiniz bölgeye karışımı sürün iyice yedirin
bunu tek gün ve günde 3 kez (24/8 ) uygulayın
not-1
tüylerinizi ilk aldığınızda bir kısmını bir banta yapıştırın saklayın ,sonra karışımı kullandıktan sonraki tüylerinizide aynı şekilde banta yapıştırın ,farkı göreceksiniz.
not-2 .. bu karışımı uygulamadan önce başka bi bitki kullanımından bahsetmek istiyorum
bir miktar anasonu kaynatıp demlendirin ,sonra ılık bi şekilde uygulama yapacağınız bölgeye yedirin ,bu gözeneklerin açılmasını -kullanacağınız karışımın daha iyi etki göstermesine yardımcı olacak
sormak istedikleriniz olursa ben burdayım :))

yahu bende aynı fikirdeyim sositososito okuduğumda benimde aklımdan bunlar geçti.. bence biz lanetliyiz ne kadar çare arasakda ömür boyu kurtulamıycaz bu kıl tüğ sorunundan:1shok:

kızlar yaaa valla her geçen gün şaşkınlığım artıor:1shok: tüylerim nerdeyse %50 azaldı ve sadece 3 kere yaptım:1shok: bende hormonal problem olduundan 2 haftaya kalmadan tüyler çıkardı. şimdi alalı iki hafta oldu ve boşluklar var süper yaa:sm_cool: :sm_cool: herkese ısrarla tavsiye ediorummm:teytey: :teytey:

idrar degil ama dolunay gecesi agda yapinca azaliyor bence idrarla bir alakasi yok dolunay dongusunun cekimiyle ilgili insanlar uzerindeki etkisi bence

cnm ben hiç bi zmn dolunayda yapmadım.. senin dediğin de doğru bi yaklaşım ama asıl azaltanın idrar olduu kanısındayım, nitekim bende öle oldu...

evet sağlıklı bir insanın idrarı içilebilecek nitelikte temizdir bunu dr dan kendim duydum oğlumun altını açmıştım o arada işedi malum erkek olduğu için yüzüne doğru fışkırdı dr sordum yutsa bişey olurmu diye endişelenme sudan bile temizdir dedi
her yerinize bol bol sürün ama banyo yapmadan sakın namaz kılmayın

ben uzun zamandir saglik sorunumdan dolayi sizleri takip edememistim ama gördümki o heyecanli dolunay bekleyisleri sona ermis sanki ben hamileligimden dolayi yapmamistim ozamanlar ,simdi yapmak istiyorum ama sonuc alan yokmu ciddi anlamda!!!
Epaqcim sen ne durumdasin ,yapmaya degermi ne dersin ?kaydirigubbakcemile3

yok artık daha neler iyice cıktık cığrımızdan cok tiskindirici ve sasırdm yani birde milliyez yazarnın böle yazması e pes doğrusu

strawberry gerçekten idrar förmülünü denedin mi bende denemek istiyorum kesin tüyler azalıyormuuuu:1shok:
aciil cevap lütfen a.s.

strawberry gerçekten idrar förmülünü denedin mi bende denemek istiyorum kesin tüyler azalıyormuuuu:1shok:
aciil cevap lütfen a.s.

denedim cnm, bikini bölgeme 3 kere uyguladım, %50 oranında tüyler kayboldu.. kışın bacaklarıma da yapıcam yazın sıcakta yapmak istemiorum.. hala kimsede işe yaramadıını iddia eden arkadaşlar var, yazdıklarım okunmuor mu çok merak ediorum doğrusukaydirigubbakcemile3 ayrıca sağlıksız olduunu söleyenlere iki sorum var:
1)sizce lazer epilasyon çok mu sağlıklı?
2)vücudumuza idrar sürmenin ne gibi bi zararı olabilir?
neyse ben faydasını fazlasıyla gördüm arkadaşlar, tiksindirci bulmayanlar kesinlikle uygulamalı diorumyerimseniben

Ben hala tüysüz koltukaltlarımla mutlu mesut yaşıyorum.
Kısa ve sarı tüyler var.Kolumuzun iç kısmındakiler gibi.
Onları da insanın kendisi bile göremiyor zaten.
Ben yaptım değdi,umarım herkese faydalı olur.

strawberry canım ya sabah idrarıyla mı yaptın.bide ağda yaptıktan sonra o bölgeyi yıkayıpta mı idrar sürdün?bide ne kdr beklettin canım

strawberry canım ya sabah idrarıyla mı yaptın.bide ağda yaptıktan sonra o bölgeyi yıkayıpta mı idrar sürdün?bide ne kdr beklettin canım

cnm sabah yapmadım, akşam epilatörle tüyleri aldıktan sonra sürdüm. gece bekledi sabah banyo yaptım. bence epilatörle almak gerek ağda gözenekleri kapatır hem de ağda kalıntıları için biliosun ki yağ kullanmak gerek.. o yüzden en mantıklısı epilatörle almak die düşündüm.. bence sen de öle yap, eminim işe yarıyacaka.s.

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaCADIARZU
tavsiye ediyorsun yani:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…