Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Evet arkadaşlar başlarda uygulayıp sonuç aldım diyenler vardı. Onlarda düzelme oldu mu?

Walla insan vucudu kendi ilacını kendisi mi üretiyo acaba tüylenme konusunda nedir?

ya arkadaşlar idrarla olacak işmi bu allahuseniz.. olcak olsa her özel bölge ağdasından sonra wcye girip çıkınca oralara bulaşıyor,olsa o zaman aşağısı kaymak olurdu.. hele bebekken bu iş kökten çözülürdü.. bunun mantığı yok,böbreklerdeki üreleri toksinleri atıyoruz çişle,bunu tekrar alıp oramıza buramıza sürünce pislikten başka birşey olmuyor,abdestli gezemez insan yaff:)) Çanakkale savaşında bir çok asker açlık ve sefaletten kendi çişini içmiş,pislikle iç içe yaşamış hastalanıp,ölmüşler,bunun faydası değil zararı vardır.. Artık normal kremler,otlar bitti sidiğe geldi sıra,siz yapmayın bari:))

Son düzenleme:
valla kızlar hatırlarsanız bacaklarımdakıler yok denecek kadar azalmıştı ama bıkını bolgesı cok ınatcı cıktı 5. uygulamadan sonra hele sukur bu ay bıraz azalmısla farkı gorebıldım nıhayet ama ben dolunayı hıc beklemedım nezaman agda yapsam surdum insallah bundan sonra bıtıcak eeee nıhayet azalmaya basladılar gerısı gelır ınsallah... kılsız ve tuysuz gunler hepinıze

walla benim b 2.seansım...
bakalım nolcak.bacaklarım zaten çok azdı sürdüm daha ince çıktılar.koltukaltım azaldı
ben sivilcelerime de sürcem.yanaklarımda sivilce var da.burnumun üstüne sürdüm siyah noktaları
baya temizlyo.tonik yerine bunu mu kullansam ne :icecream:

Kolişim senin çişin bozuk,git hemen iade et aldığın yere-tatlicadiarzu-

he doğru dersın be anam, demek ben lazer epilasyon yaptırsam gene gerı cıkacakmıslar, bır de hep regl oncesıne denk gelıyor dolunayım ve de tabiki çişim bol hormonlu oliyir zannımca

ya kızlar ben bı kere uyguladım hıc fark yoktu sonra moralım bozuldu bıraktm ama gene denıcem yaaaa

hep yalan ya ben ve arkadasim kac kere denediysek olmadi yalan dolanla ugrasmayin ya delinin biri cukura tas atmis arkasindan hepsi atmis hesabi milleti kandirmaiyn yaw baska isiniz yokmu sizin bir iki kisi sizi kafaya aliyo bizde yutuyoruz harbiden aslinda bizim milletce boyleyiz arkadslar bunlara gelmeyin

wayy be bu konuda almış yürümş ne günlere kaldık şimdi çıkıp TÜYLERE KESıN ÇÖZÜM BACAKLARINIZI KOLAYLA SıLıN desem herkes yapcak idrar mı iğğğ-tatlicadiarzu-

selam arkadaslar dolunay ve idrar yontemini ikinci defa yapiyorum ve faydasini gorenlerdenim yalniz gecen sayfalarda gozumden kacmis ve bana bu konuda yardim ederseniz sevinirim dolunay saatleri 24 saatmi yoksa gecen sayfalarda yazan gibi kimi zaman 4-5 saatmi cunki ben gecen ay dolunay saatinden 12 saat sonra aldim bu konuda bilgisi olan lutfen yardim ederse cok sevinirim

son ıkı aydır denemıyorum ama 2 aydır yuzumdekı tuyler anca cıktı dıyebılırım..Bence ıse yarıyor.Sımdıde cıllerım ıcın uygulayacagım bakalım gıder ınsallah..naniknanik

52 sayfasını sanırım 4 saatte okuyabildim. ama bende göz kalmadı. gülmektende de karnıma ağrılar girdi. kaydirigubbakcemile3 stand-upçılara süper bi koz olacak bi konu. ama sunu iyi anladım. benim gibi kalın siyah köklü ve gür tüyleri olan biri için dişi eşşeğin idrarı,bebek idrarı,sıpa idararı ve benim idararım kür yapılıp sürüldükten sonra üstüne limon ve tuz sürülüp dolunayın başladığı saatten dolunayın bittiği saate kadar bekletirsem ancak hakkından gelebilirim.(çok uzun bi cümle oldu ama öle) :gitme:

bende yapmaya karar verdim. kılları yok etmek için her gidilen yolu artık mübah görmeye başladım.
Yalnız kızlar sabah güneşi size vurmaya başladı mı? kaydirigubbakcemile3 bana dolunay ışığının yansıdığının ertesi günü sabah güneşi bana vuracak galiba...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yaaa Allah hepinizden razı olsun içim katlandı yazılanlara gülmekten bu arada bende sizlerdenim yani sidiklilerden sonucu denemeden bilemezsiniz........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…