Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

epaqcim cok sevindim senin adina kac kez uygulayarak o hale geldi tüylerin vede hala sürüyormusun o bölgelerine,bazilari tekrar ayni halde gibi yazilar yazmis cünkü,benimde bütün vücudum tüylü kurtulmak istiyorum tüylerimden bi sekilde tabi, lazerede güvenemiyorum,sorularimi yanitlarsan cok memnun olurum

bende denedim kızlar ... tüylerimi azaltmadı ama müthiş bişey keşfetmiş oldum sayenizde... bacaklarımdaki batık yaralarını hızla iyileştirdi.. çok mutlu oldum.. çok tşk ederim hepinize :)

epaqcim cok sevindim senin adina kac kez uygulayarak o hale geldi tüylerin vede hala sürüyormusun o bölgelerine,bazilari tekrar ayni halde gibi yazilar yazmis cünkü,benimde bütün vücudum tüylü kurtulmak istiyorum tüylerimden bi sekilde tabi, lazerede güvenemiyorum,sorularimi yanitlarsan cok memnun olurum

3 seferde böyle oldu koltukaltım.
Diğer bölgelerde de sonuç aldım ama koltukaltı en iyi ve çabuk sonucu veren yer oldu.
Yazın süremiyorum tabi ama kış başlasın diğer bölgelerden devam edeceğim.
Umarım senin de işine yarar.

Bende kafası sardım bu olayla zemuszemus
dolunay ne zaman olucak denicem wala
ne kaybederimki yerimseniben
ayrıca zararı olucağını da sanmam
sanki çişle yatıp çişle mi kalkıyozkaydirigubbakcemile3
ayrıca rus bi tanıdığım vardı
idrarımızın ne kadar değerli olduğundan bahsetmişti :lepi:
ben ıyy demiştim ama
şifa kaynağı olduğunu söylemişti zemuszemus
ayrıca zorla da değil ya
isteyen denesin dimi a.s

Sölemeyi unuttum bu arada
ablam geçen ay dolunaylı gecede bacaklarını almış
aklıma geldi söledim denemiş :lepi:
bu ay gözlerime inanamadım saysak 5 - 10 tane tüy çıkmış zamana göreceğiz bakalım ne kadar doğruymuş

dolunay ne zaman :uhm:

Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
pekı nerden buluyonuz
ben nettebn araŞtırdım ama bulamadım
dolunayı nasıl hesaplıyoz yada ?

arkadaşlar 22 si yeniaymış pardonnnnn

6 ağustos dolunayyy

06.Ağustos.2009
03:40
Dolunay

wala denerim kafaya koydum bi kere
kılsızlık için hiiiççç çekinmeden yaparımm
saol cnm

kıslar nasılya inanmıyorum
mikrop kpmazmı kıl kökleri anlamadımki ben

ağdadan sonr yakmıyormu ,
kokmuyormu sonra yoksa hemenmi yıkıyorsunuz,
ve kaç gece yapılıyor ??

yaa kızlar yaa
bu hani uyusturan krem var ya emla krem onu kullandıktan sonra yapsak sonuç degişir mi acaba ban da basta igrenç geldi ama okudukca aklıma yattı bende kıllar felaket birde kıllar batık çıkıyor azalırsa süper ötesi olurrr

işyerindeyim okurken gülüyorum burdakiler sorsa :eek: ne derim hehe çok güldüm amaa yaa çiş muhabetlerine bende denşycem sanırım kaydirigubbakcemile5 ya koku kalırsa sevgilim öperken tiskinirmikş benden :kedi:

Ayol banyo yapınca koku mu kalır merak etme
bıŞey kalmaz
Önemlı olan kıllar gıtsınde napalım

ya gerçekten etkilimiki of ya az önce limon tuz sürdüm itfaiyeyi aramamak için zor tutuyorum kendimi:gitme: buda yakıyomu acaba:bbo:

ya biri beni şu kıllardan kurtarsın denemediğim yöntem kalmadı yeteer:çok üzgünüm:

X