Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Sanirim oyle yada kremler gibi basta cikmasini geciktirip zamanlada belki yok edecek...
Yani duzenli olarak yapmak gerekli galiba emin olmak icin...

Bikini bölgemde benim yer yer biten bölgeler var.Gerisi de seyreliyor yaptıkça.
Ama bende koltukaltı kadar mucize etki göremedim.
Nedenide sanırım dokunun daha yağlı olması koltukaltına göre.
Lazerde de yağlı olan bölgelerdeki kılllar daha zor bitiyor ya.(Alt bacak daha kolay üst bacak daha zor gibi.)

Ben faydasını bizzat görmüş biri olarak diyorum ki,hiçbirşey yapmadan senelerce alsak sadece hiçbirşey yapmadan senelerce almış oluruz.
Ama idrar sürerek senelerce alsak,bir noktada azaltmış ve büyük ihtimalle bitirmiş oluruz.
Boş durma,boşa çalış hesabıyerimseniben

cok mantıklı soyledın epaqım, kol altlarım daha kuru ve yaptıgımda yanıyor cayır cayır, ve 1 aydır almıyorum sadece normal sevıyedekı sekline erişti. fakat dıger bölge ddedıgım gıbı 3ay oldu ancak sadece cıkmaları gecıkıyr son olarak ulastıgı sevıye aynı , o yuzden ıllet oldum, ama belkı yaglı bır bolge oldugundan yıne cıkıo belkı gunun bırınde azalmıs olacak, yani en azından düzenlı oldu ayda 1 defa alıyoruz ve agda yapıyoruz ıyı açısından bakarsak boyle. Ama yaz gelıyor kolsuz badi gıyıceksek vs dıye sanırım artık agda mevsımı yavasca kapanıyor bılmıyorum zaten sonucunuda goremedım yaptıgımın o yuzden az üzgünüm açıkçası. -tatlicadiarzu-

arkadaslar bende bugun kardeslerimle birlikte denedim saat 17 gibi aldik sonra hic yikamadan idrarimizi surup 1 saat bekledik ben birde limon ve tuzlada masaj yaptim ...yalniz onceden yapan bazi arkadaslar idrarin yaktigini soylemisler bende oyle birsey olmadi acaba neden dogru yapamadimmiki ....yaaa ins faydasi olur kurtuluruz su killardan

bende dün akşam üstü epilasyondan sonra çişlendim ama bendede yanma olmadı geçen sefer yaptığımda yanma olmuştu biraz. neyse belki yanması işe yarıyo demek değildir. ayrıca ben geçen sefer sadece bacaklarıma yapmıştım ve çıkmasını geçiktirdiğini onaylayabilirim. dediğiniz gibi zamanla azalta azalta yokedecek umarım. sonra gece 11.30 da yıkandım, üstünede bir güzel karınca yumurtası yağı ile yağlandım. inşallahhhhh böyle böyle işe yarar kızlar. hepiciğimiz kurtuluruz.
bu arada tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü kutlarım.

kızlar merhaba..

uyguladıktan sonra ne kadar tutuyosunuz. hemen yıkamıyomusunuz ?

ne kadar tutabiliyorsan o kadar etkili sanırım canım. ben ilk uygulamamda külotlu çorabı giyip gece yattım sabah yıkandım. bunu yazın yapmak zor tabi. bu seferde 5-6 saat tutabildim. tutabildiğin kadar tut yani.

mrb arkadaşlar
idrar olayını duymuştum fakat insan idrarı değil eşek idrarı sürüldüğünde tüylerden tamamen kurtulunduğunu söylemişlerdi ve bunu eskiden kadınlar yaparlamış çok iğrenç geliyor fakat şöyle düşünüyorum idrar asitli olduğu için kıl köklerini kurutuyor olabilir..

bız kadınlar konu guzellık olunca herseyı yaparız demekkı ıdrarda asıt var yanması olndandır dıger yanmayan arkadasların az asıtlı demek-tatlicadiarzu-

yazıların hepsini okuyamadım ama peki sonuç alan oldu mu bu işten?
bide mikrop falan kapmayalım yani gözenekler açık idrarda asitli kafam karıştı :uhm:

Çok enteresan yaa, ben de denesem mi, deneyip sonuç alan var mı acaba :1shok:

ay kızlar sadece gecıktırıyor bu aynı eskı halıyle cıkıyor wallaha
ılk etapta ay dedım bıttı galıba cok az falan uctum havaya
ama tum sevıncınız kursagınızda kalıo cunku sonradan eskı halıne donuyo sadece bıraz daha gecıkıo, ama 3.4 aylarda gecıkmesı de gıdıo aynı yanı degısıklık yk

Kolişim senin çişin bozuk,git hemen iade et aldığın yere-tatlicadiarzu-

Ya ben de durumdan memnun kalmayanlardanım. Mayıs 9 da yaptım ilk seansı. Coştular mı ne? Bende tam tersi bir tesir gösterdi. Tövbe yarabbim saçlarıma yapsam daha iyi olur, dökülmesi geçer artık:1shok:

arkadaşlar bnce bunun gerçekçi bir yanı oldunu sanmıyorum aynı zamanda çok iğrenç hayatta yapmam ıyyyyasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…