Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

selam arkadaslar bu yontemi ilk defa yarinki dolunayda ben ve kardeslerim denizez ins faydasini goruruz yoksa cok hayal kirikligina ugrucaz 1 aydir bekliyoruz maymuna donduk :roflol:gerci ablamin kayin valideside dedi eski zamanda kadinlar bu yontemi yaparlarmis bir umit yarindan sonra belli olucak herkese kilsiz mutlu gunler dilegiylekaydirigubbakcemile3

Saat konusunda net bilgisi olan yok mu? Arkadaşlar siz 07 diyorsunuz, ama ilgili sitelere baktığımda 04...Bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi? Ona göre sabah uykumdan fedakarlık edeceğimkaydirigubbakcemile3

Saat konusunda net bilgisi olan yok mu? Arkadaşlar siz 07 diyorsunuz, ama ilgili sitelere baktığımda 04...Bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi? Ona göre sabah uykumdan fedakarlık edeceğimkaydirigubbakcemile3

Öğlene kadar yap yeter canım,sıkma kendini uykunu al.
Ağdaların üzerinde uyuyup kalma sonra.

Bu kıl tüy muhabbeti olmasa neye uyanır ki insan o saatte di mi? Teşekkür ederim ilgineyerimseniben

internetten araştırdım arkadaşlar, ayın 4 evresi var ve bu evrelerin arası 7 gün. evrelerin şekil itibariyle görünüş süreside 3-4 gün. tam saatinde ve dakikasında bütün kıllarımızı almanın pek imkanıda yok hani. o yüzden ben internetteki dolunay saatinden 1,5 gün öncesini ve 1,5 gün sonrasını dolunay olarak kabul ediyorum ve bundan sonraki uygulamalarımı ona göre yapacağım :)) insan kararsız kalıyor en yakın saati değerlendirmek istiyor ama 7de kalkıp yolunamam ya. kendime göre bu yolu buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. hepimize hayırlı uğurlu olsun, umarım bu kıllardan kurtulmak uğruna çektiğimiz tüm sıkıntıların sonucunu alırız :))))

Yok be kolonyam,benimki dönmedi o kadar yaptım.
Koltukaltımda hala hiç yok zaten artık beklemiyorum da çıkmasını kaç ay geçti.
Seninki de dönemsel birşeydir bozma moralini,secret yap olumsuz düşünmek yok-tatlicadiarzu-

kız deli ya bu secretten de sıtkım sıyrıldı kendimi ormandaki polyanna gıbı hıssedıyorum artık, dolunaymıs koca ay almadım ormana döndü aha bende polyanna tam olduk.
delikafadulden
:roflol: :roflol: :roflol:

ben aldım kızlar walla oglen 4 gibi temizledim,
üstüne hafıf bıraz sürmüştüm yarım saat sonra yıkandım
paklanmıs oturuyodum hadı dedim aksam çişi bi başkadır şimdi de süründüm,
artık midem bulanıyr inanın ya çiş yapmaktan soguttu beni bu olay -tatlicadiarzu-
yarın işim olmasa sabah 5 de uyanır yapardım aslında da.. .
herneyse bu son çişlendiğimdir sanırım :nazar:

kız deli ya bu secretten de sıtkım sıyrıldı kendimi ormandaki polyanna gıbı hıssedıyorum artık, dolunaymıs koca ay almadım ormana döndü aha bende polyanna tam olduk.
delikafadulden
:roflol: :roflol: :roflol:

"Sizi yeneceğim kıllar!" diyoruz,olumlu düşünüyoruz,kıllıyız ama mutluyuz-tatlicadiarzu-

anammm herkes almış nerdeyse
ben startı şimdi verazayımmm
hadi bakalım çişş de sürsem mi yaaa
bi elim ağda da bi elim kalvyede olcek :roflol:

idrarın yok ettiğini babaannemden duymuştum ama dolunayla nasıl oluyor anlamadım şok oldum
yani sürüyodun dolunayda bi daha çıkmıyomu nasıl bi iş ya bu şaşırdım valla kaydirigubbakcemile3

[COLOR="[B][I]Green"]ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDAN SONRA HERKESE MERHABA.
epaq'cımsenin hala çıkmamışolmasına sevindim. ama yeniler içinde söyleyeyimben bu işi6-7 aydır yapıyorumsadece belki%20-30 azalma var diyebilirim.yoksa tamamen bitmedi.
bu forumda yazanların cümlelerine bakarak kimi zaman dolunayda yaptım sürdüm. kimi zaman herhangi bir gecede yapıp sürdüm sabah yıkadım.kimi zaman dolunayda yapıp hiçbişey sürmedim.çünkü bunların hepsini deneyen vardı. pek bişey değişmedi.
dolayısıyla ümidim kırıldı. ama hala bu şekilde yapıyorum.kaybedecek bişeyim olmadığı için.yani öyle alacağıma bari böyle alayım diyorum:))))
birde arkadaşlar;1.sayfayı yeniden okursanız orada kadın "Dolunaylı bir gecede "tüyleri almaktan bahsediyor.dolayıısyla her ay saat değişiyor. nasıl olacak.ama kadın gece diyor.o zaman bugünün gecesi alıp yatmak mantıklı değil mi?
ne dersiniz kızlarrrrrrrr???
herkese kolay gelsin...
[/I][/B][/COLOR]

cevaplarınızı bekliyorum.
ÇÜNKÜ epaq ve benden başka en baştan beri yaşadıklarını yazan kimse yok.yani 150 sayfa boyunca özellikle ilk başlarda bir sürü kişi yazarken şimdi kimse yok ortada. sanırım benim gibi pek fayda göremeyip artık yazmayı bıraktı herkes diye düşünüyorum...
yani birkaç kere de olmasa bile biride çıksın desinki ben 4-5 seansta hepsinden kurtuldum.işte şu şu şekilde uygyuladım ....desin yahu!!!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki yazılardan sonra ilk seansımı yaptım bu sabah, haydi hayırlısı. Umutluyum, cayır cayır yandı valla kıl dipleri. Ben sonuçları paylaşırım.
Herkese bu meşakketli işte başarılar dilerim:eek:

Valla arkadaslar ben bi kez yaptim faydasini goremedim ilk etapta yavas ciksada sonradan iyice cikti...
Bilmiyorum belki bikac ay duzenli yapmak gerekiyor ama ben faydasini goremedim.

Ben dün ikinci kez denedim.İlkinde de tam saati beklememiştim.
Bikini bölgemde pek işe yaradığını söyleyemem sadece çıkmasını geciktirdi ama sonrasında onu telafi etti yani bir ay içinde alınacak düzeye geldi.
Koltuk altımda faydasını gördüm sanki çok az seyreldi.Bakalım bunda etkili olacak mı bekliyorum.
Aralarındaki tek fark ise bu sefer sabahkini kullandım.Siz anlarsınızyerimseniben

Valla arkadaslar ben bi kez yaptim faydasini goremedim ilk etapta yavas ciksada sonradan iyice cikti...
Bilmiyorum belki bikac ay duzenli yapmak gerekiyor ama ben faydasini goremedim.

evet canım bende bundan sözediyordum. ben bikini bölgemde 1 kere yaptım ve bittidiye yazmıştım. şok olmuştum.ama yaklaşık 2 ay sonra falan tekrar çıktı.ama çok çok az seyrelmiş olarak. yani bu olay biraz geciktirip,çok çok az seyreltiyo galiba....

X