Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

dolunaya inanıyorum ama çişş muallaktayım
ya şu 9 mayıs bir an önce gelsede temizlensem
maymuna döndüm yafff kafamçokkarıştı

Arkadaşlar siz ciddi misiniz ya :KK70:
Dolunay olacaksa bari sürüp ayın ışında bir süre beklemek lazım bence :KK70:
Yok yaf ben süremem onu.
Umarım bir sonuç alırsınız :)))

arkadaşlar ben dolunaya inanıyorum ve etkisinide görüyorumsüprizzzzz
çişi hala deneyemedim ama zaten dolunayda alınca cooooook seyrek ve çooooook az cıktı
bu ay almasam bile olur o derece yani
denemeyenler bi denesin derim ne kaybınız olacakki
bence sizde şaşıracaksınızdelikafadulden

09.Mayıs.2009 07:03 Dolunay

07.Haziran.2009 21:13 Dolunay

07.Temmuz.2009 12:40 Dolunay

06.Ağustos.2009 03:40 Dolunay

04.Eylül.2009 19:04 Dolunay

04.Ekim.2009 09:11 Dolunay

02.Kasım.2009 21:15 Dolunay

02.Aralık.2009 09:32 Dolunay

31.Aralık.2009 21:24 Dolunay

arkadaşlar ben dolunaya inanıyorum ve etkisinide görüyorumsüprizzzzz
çişi hala deneyemedim ama zaten dolunayda alınca cooooook seyrek ve çooooook az cıktı
bu ay almasam bile olur o derece yani
denemeyenler bi denesin derim ne kaybınız olacakki
bence sizde şaşıracaksınızdelikafadulden

canım peki tam dolunay saatindemi yaptın. yoksa aynı gün yeterlimi ?

canım ben dolunay saatinden 4-5 saat sonra yapabildim
yani dolunay günü yaptım zaten dolunay 1-2 gün sürüyo o günde yapsan yeterli
aslında çişide yapsam baya bi sonuç alırım gibime geliyo ama işte yapamıyom
şimdilik dolunaylı günlerde yapıyom ve sadece 2 sefer yaptım işe yarıyodelikafadulden

arkadaşlar idrar meselesi uydurma ama bu dolunay olayı doğru diye biliyorum. takvime göre o güne denk getirip ağda yapan insanlarda tüy çıkmıyomuş

Uydurma Değil Canım Benimde Yengem Yapardı Bunu Ve Tüylerin Yok Denecek Kadar Az..Ama Ben Tiksindiğimden Yapmaya Cesaret Edemedim sırnaşık şey

tuba özay ceza evinde kaldgı günleri anlatan bi kitap cıkartmıştı..ordaki arkadşalrı cildine çiş sürmelerini ve cok işe yaradığını yazmıştı okudum kitapta..alınır alınmaz mı sürülüyo acaba..en etkli sir ağda bence..

Bu konuyu kim açtıysa ve bu konuyla ilgili biliglerini kimler paylaştıysa çok teşekkürler :)

Bikini bölgesini ağlıya sızlaya azıcık azıcık aldım :KK70: ve çiş olayını denedim :KK70: tüyler cılızı çıkmaya başladı bu bile bir mucize :KK70: dolunayıda beklemedim ayrıca:KK70:

kızlar benim yüzümde bu aralar çok fazla sivilce var haddinden fazla yani bu çiş olayını denesemmi acaba ya ama çişimiz yedikklerimimi içermezmi az cok hergün farklı içerikli çişlermi sürcem:sm_cool:

kızlar yaa, berbat resmen yaa,
yani iilk zamanlarda oh oh inceldi tepkisini vermiştim,
şimdi sanki hiç dolunayda alıp gerekeni yapmamışım gibi coşmuş sekilde devam ediyorlar..
dolunayda yapılan adetler kurallar geçerli biliyorum alınıncaa azalıcak denıyorsa dogrudur ama azalma olmadı yaaa illet oldum, alacam gene yarın ama bidaha devam eder miyim bilmiyorum :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar önce bir özel şirkette çalışırken gözümde kocaman bir arpacık çıkmıştı, medikal bir krem kullanıyordum ve ama gözüm şiş şiş dolaşıyordum. Temizlik görevlisi Romen bir teyze bana kendi idrarını bir pamuğa koy ve gözüne kompres yap, kesinlikle çare bulacaksın dedi. Denedim, sonuç kesinlikle tam söylediği gibi oldu. Arpacık birkaç saat içinde indi...Hiçbir kelimesinde abartı yok.
Bir soru bu gece mi dolunay???

Yıllar önce bir özel şirkette çalışırken gözümde kocaman bir arpacık çıkmıştı, medikal bir krem kullanıyordum ve ama gözüm şiş şiş dolaşıyordum. Temizlik görevlisi Romen bir teyze bana kendi idrarını bir pamuğa koy ve gözüne kompres yap, kesinlikle çare bulacaksın dedi. Denedim, sonuç kesinlikle tam söylediği gibi oldu. Arpacık birkaç saat içinde indi...Hiçbir kelimesinde abartı yok.
Bir soru bu gece mi dolunay???

09.Mayıs.2009 07:03 Dolunay

evet canım bende duymuştum. insan ,idrarının bi çok hastalığa iyi geldiğini.

ay ben sımdı yaptım kızlar walla cok da az sürdüm
surmedım gıbı gıcık oldum
ne ınceldıgı falan var kendımızı kandırıyoruz bır sure sonra aynı eskı halıne dönuyor
:dilcikar:

Haluk Akçam isimli adamın sitesinde saat 04.00 diyor ama dolunay saati için...Anlamadım şimdi 07 mi 04 mü ???

ay ben sımdı yaptım kızlar walla cok da az sürdüm
surmedım gıbı gıcık oldum
ne ınceldıgı falan var kendımızı kandırıyoruz bır sure sonra aynı eskı halıne dönuyor
:dilcikar:

Yok be kolonyam,benimki dönmedi o kadar yaptım.
Koltukaltımda hala hiç yok zaten artık beklemiyorum da çıkmasını kaç ay geçti.
Seninki de dönemsel birşeydir bozma moralini,secret yap olumsuz düşünmek yok-tatlicadiarzu-

X