Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

selam bayanlar bende kıl problemi yasıyorum ve cok mutsuzum nişanlıyımda ne yapacagımı sasırdım bu idrar meselesinden gercekten sonuc alan varmı duydugum herseyi deniyorum benim bi avuc içinde bide ayaklarımın altında kıl yok geriisini siz düşünün alsan bi dert almasan bi dert kasıntısı ayrı bi dert lazer yaptırsam onu da ticarete döktüler boşa para harcarım diye korkuyorum ltf yardım edin gercekten bundan ii sonuc alan varmı

arkadaşlar ben kıllarımı alalı 12 gün oldu ve bacaklarımda daha çıkmadı.bikini bölgem normalden çok ince çıkmaya başladı.koltuk altımda o şekilde..bence bu bi mucize.hala inanamıyorum hihoyyyt çevremdeki herkesede söylüyorum ve onlarda bacaklarımı gördüğünde şaşırıyorlar.nisandaki dolunaya kadar çıksalar diye dua ediyorum :Saruboceq:

Senin adına çok sevindim canım hayırlı olsun.Sendeki haberler süpermiş:dance:KK70:arısı başımıza.Bir kaç sorum olacak;
O saatten maksimum ne kadar önce başlayabiliriz ve o saati ne kadar aşabiliriz?Bu konuda en azından kendinden örnek verirsen çok sevinirim.
Ve sürdükten sonra ne kadar bekletmemiz gerekir?
Şimdiden çoooooook teşekkürler.

arkadaşlar ben kıllarımı alalı 12 gün oldu ve bacaklarımda daha çıkmadı.bikini bölgem normalden çok ince çıkmaya başladı.koltuk altımda o şekilde..bence bu bi mucize.hala inanamıyorum hihoyyyt çevremdeki herkesede söylüyorum ve onlarda bacaklarımı gördüğünde şaşırıyorlar.nisandaki dolunaya kadar çıksalar diye dua ediyorum :Saruboceq:

ya benımde çıkmadı ama ztn 12 gunde çıkmaz ki ben kolumda denemıstım 12 gunde ztn kolumdakı tuyler çıkmıyor ben bı dahakı ayın sonunda gozlemleyebılırım ancak bide ben çiş falan sürmedim a.shihoyyyt

aysecikcik çok teşekkr ederm ilgin için canım sağol.cvbını okudum msjnı da.İlgin için tekrar tekrar teşekkür ederim.a.s.

selam bayanlar bende kıl problemi yasıyorum ve cok mutsuzum nişanlıyımda ne yapacagımı sasırdım bu idrar meselesinden gercekten sonuc alan varmı duydugum herseyi deniyorum benim bi avuc içinde bide ayaklarımın altında kıl yok geriisini siz düşünün alsan bi dert almasan bi dert kasıntısı ayrı bi dert lazer yaptırsam onu da ticarete döktüler boşa para harcarım diye korkuyorum ltf yardım edin gercekten bundan ii sonuc alan varmı

ben de ilk baslarda hiç bi etki etmez diyerek şansımı denemek amaçlı yaptım epaqa'a güvenerek birazda..:1closedeyes:

sende şansını dene eminimki iyi sonuç alıcaksın..
çok kıllı bi insan olduugnu belirtmişsin.. eminimki sert ve kalndırdaa , o kılların ince , biraz seyrek , biraz renk tonları açılmış olmasını istersn değilmi? ( bunnların hepsi bende ilk denemem de oldu..) bana göre kılların sarı çkması bile bi güzellik :sm_confused:
çok da memnunum koltuk altımda küçük bi bölgede kalmış onlarda sarı inanamıyorum.. akrabaalrıma anltıyorum inanmıyolar gosterıyorum koltuk altımı kaydirigubbakcemile3 sonra hemen bidahaki dolunay ne zmn a diyolarkaydirigubbakcemile2

walla kızlar kendi idrarımıza iğrenç diyoruz ama büyük bir kısım kozmatik eşyası mesala ruj parfüm bunlar çocuk doğarken eşi gelir plasente den yapılıyor benim kayınvalidem ebe hemşire ve derki...biz toplardık ve kozmetik sahiplaeri gelir bizden alırdı oda bende asla ruj sürmem mesela delikafadulden

Senin adına çok sevindim canım hayırlı olsun.Sendeki haberler süpermiş:dance:KK70:arısı başımıza.Bir kaç sorum olacak;
O saatten maksimum ne kadar önce başlayabiliriz ve o saati ne kadar aşabiliriz?Bu konuda en azından kendinden örnek verirsen çok sevinirim.
Ve sürdükten sonra ne kadar bekletmemiz gerekir?
Şimdiden çoooooook teşekkürler.

güzelim ben dolunay saati falan beklemedi..10 mart gecesi 21,00 de başladım 1 saatte bacaklarımı ve bikini bölgemi temizledim hemen idrar sürdüm.2-3 saat bekledim sonra duş aldım.11 martta da 19,00 da koltuk altımı temizledim.idrar sürdüm.2-3 sonra duş aldım.kaydirigubbakcemile5

ya benımde çıkmadı ama ztn 12 gunde çıkmaz ki ben kolumda denemıstım 12 gunde ztn kolumdakı tuyler çıkmıyor ben bı dahakı ayın sonunda gozlemleyebılırım ancak bide ben çiş falan sürmedim a.shihoyyyt

hayatım kollarının çıkmaması zaten çok normal onlar ince ince tüy.bende kollarıma yapsam 12 değil 1 ayda çıkmaz..ama benim bikini bölgem kıl ve kalın.ayrıca yılllardır permatik yaptım.2-3 yıldır kökünden temizliyorum..2-3 yılda hiç azalma olmadı incelmede.fakat dolunayda inceldi ve geç çıktı:teytey:

benim henüz çıkmadı....sanırım ilk denemede oldukça başarılı....herkes denesin..kaybedecek hiçbirşeyimiz yok arkadaşlar....

kızlar allah rızası için yardım :roflol:
sorularım olcak bilen varsa burdan veya özelden bana yazsın plss
1-nisanda dolunay ne zaman?
2-aldıktan hemen sonra mı yapıoruz idrar sürme işini
3-1 gece ööle yatmamızmı gerekio
4-genitale uygulayıpta sonuç alan varmı
çok sordum biliorum ama bunu kaçırmak istemiorum :uhm:

Kızlar benim hiç yapmadığım bir şey ama bir komşum ağdadan sonra bacaklarına çamaşır suyu sür demişti.Azaltırmış.Doğru mu bilemiyorum ama zararlı olacağı için yapmadım.
Hiç duydunuz mu böyle bir şey??????????????

Kızlar benim hiç yapmadığım bir şey ama bir komşum ağdadan sonra bacaklarına çamaşır suyu sür demişti.Azaltırmış.Doğru mu bilemiyorum ama zararlı olacağı için yapmadım.
Hiç duydunuz mu böyle bir şey??????????????

Duymadım canım valla hiç.
Ama zararlıdır sanıyorum.Kulağa çok kötü geliyor:nazar:

"Ağdadan sonra bacağınızı asite batırın,bacağınız erisin,tüylere kesin çözüm" diyecek yakında biri de.Son noktayı koyacak böylece.

merhaba kızlar, hoşgeldim aranıza:KK70:
ben ilk seansımı 11 Mart'ta denedim, tüm vücudumu aldım ama yalnızca koltuk altıma ve sırtıma denedim (poponun üstünde oluyo yo oraya), farkı görmek için bi de iğreniyo muyum noluyorum diye:)
elime doktor eldiveni geçirip pamuğa döküp öyle sürdüm zerre iğrenmedim çevremdeki kimse de kokuyosun falan demedi hatta anneme sordum benden bi garip koku geliyo mu diye yooo dedi:KK70: 1 saate yakın belki daha fazla bekledim. hala bu nedenle başlamayanlar varsa belki yardımcı olur..

geleyim neticeye, sırtımda normalde şimdiye kadar çoktan çıkması gerekirdi ve ilk çıktıında çok sert çıkardı, şimdi elliyorum çook ince, varla yokla bir. koltukaltım da benim çok çabuk uzuyo malesef:KK43:(((( şimdi kökünden gelmeyenler uzadı, kökten gelenler yeni yeni çıkmaya başladı bence bu da başarıı neden... şimdi kızlar biliyosunuz adet dönemi öncesinde alınan kıllar çok çabuk çıkar o yüzden o dönemde yapmamak gerekir. benim bunu yaparken tam o döneme denk geldi. normalde 1 ayda uzamayan kol kıllarım şimdi uzadı mesela... kol kıllarımla koltukaltı kıllarımın uzaması aynı ise kesinlikle işe yaradı demektir... ben farkı gördükten sonra çeneme lazere gitmekten vazgeçtim, ikinci seansımı çeneme de uyguluycam ertesi gün de karınca yumurtası yağı sürmeyi planlıyorum... hadi bakalım. herkese kolay gelsin.

hayatım kollarının çıkmaması zaten çok normal onlar ince ince tüy.bende kollarıma yapsam 12 değil 1 ayda çıkmaz..ama benim bikini bölgem kıl ve kalın.ayrıca yılllardır permatik yaptım.2-3 yıldır kökünden temizliyorum..2-3 yılda hiç azalma olmadı incelmede.fakat dolunayda inceldi ve geç çıktı:teytey:

bnde öyle yapıcam ztn bekliyorum nisanı saati de çok uygun yapmak için bence kimse kaçırmasın(:-)

kızlar allah rızası için yardım :roflol:
sorularım olcak bilen varsa burdan veya özelden bana yazsın plss
1-nisanda dolunay ne zaman?
2-aldıktan hemen sonra mı yapıoruz idrar sürme işini
3-1 gece ööle yatmamızmı gerekio
4-genitale uygulayıpta sonuç alan varmı
çok sordum biliorum ama bunu kaçırmak istemiorum :uhm:

-Cevaplar- kaydirigubbakcemile3

1- 7 Nisan saat 17:57 de. Terazi burçlarına daha çok etki ediyo sanırım:jeyyar:
2- Aldıktan hemen sonra gözenekler kapanmadan idrarını sürüyosun.. pamukla veya kulak pamuklarıyla vs..
3- Gerekli bişey yok ortada isteyen istedigi kadar kalıyo..:jeyyar: ben bi gece bekletiyorum .. kıllar gece uzarmıs o yüzden gece kalması giysilerimizn sıcaklığı ile idrarın yoğunlaşması etki edebilir kaydirigubbakcemile3
4- ben uyguladım ama koltukaltım kdr çok çok azalma olmadı tabi seyrelme ve incelme var.. ( 2. deneyişim ayrıca)sengözlerimebaksanab

kendimi yazılıda hissettim bi an...:1shok:

2- Aldıktan hemen sonra gözenekler kapanmadan idrarını sürüyosun.. pamukla veya kulak pamuklarıyla vs..
3- Gerekli bişey yok ortada isteyen istedigi kadar kalıyo..:jeyyar: ben bi gece bekletiyorum .. kıllar gece uzarmıs o yüzden gece kalması giysilerimizn sıcaklığı ile idrarın yoğunlaşması etki edebilir kaydirigubbakcemile3
4- ben uyguladım ama koltukaltım kdr çok çok azalma olmadı tabi seyrelme ve incelme var.. ( 2. deneyişim ayrıca)sengözlerimebaksanab

100 aldın yavrum yazılıdan,tebrik ederima.s.

Koltukaltım tamamen bitti,ama bikini bölgesinde tam sonucu bende alamadım.

2 seans daha gerekiyor gibi.Ama bazı bölgeleri şu an hiç kıl çıkmamış görünümüne kavuştu.

Kolay gelsin :nazar:

canım süpersin ya :nazar:
akrep burcuyum teraziden sonra sonuçta :))
ay heycan yaptım bende yapmalıyım. Bilgilendirdiğin için çok sağol
genitalde sonuç alan varmıki acaba merak ettim ama orda olmasa bile diğer yerleri bitirsin o da bişidir.
herkese bol şans topici takip etcem gelişmeleri yazın :nazar:

100 aldın yavrum yazılıdan,tebrik ederima.s.

Koltukaltım tamamen bitti,ama bikini bölgesinde tam sonucu bende alamadım.

2 seans daha gerekiyor gibi.Ama bazı bölgeleri şu an hiç kıl çıkmamış görünümüne kavuştu.

Kolay gelsin :nazar:

hehe saolll kaydirigubbakcemile3
koltukaltımda tek tük akldı onlarıda kökünden alamıyorum diye hrlde:))
Şeniz

canım süpersin ya :nazar:
akrep burcuyum teraziden sonra sonuçta :))
ay heycan yaptım bende yapmalıyım. Bilgilendirdiğin için çok sağol
genitalde sonuç alan varmıki acaba merak ettim ama orda olmasa bile diğer yerleri bitirsin o da bişidir.
herkese bol şans topici takip etcem gelişmeleri yazın :nazar:

saolkaydirigubbakcemile2
umaırm sende etksiini görürsün Şeniz

arkadaşlar hiç idrarın içeriğindeki bileşenleri maddeleri araştıran oldumu
ben merak edip bişiler buldum
idrar yoluyla tüylere etkisi olabileceğini düşündüğüm bikaç şey var oda idrardaki asidik maddenin bulunması bir,ikinciside çeşitli elektrolitlerin bulunması
amaa içerisinde kıl yapımına yardımcı olan keratin adlı bir proteininde bulunmuş olması beni düşündürüyor...
idrar ın %95 su %2.5 u üre,%2,5 u mineraller,tuzlar ve organik maddelerden oluşuyormuş
eğer gerçekten tüylere bi etkisi oluyorsa oda %2,5 luk alana giren maddelerdendir demekki
...
idrarla ilgili bi bilgi tübitaktan ;oda idrarın steril ve bakteri içermemiş olmasıymış(asidik olduğundan bakteriler ölüyormuş)

X